X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Agolutin - Czechy
Odpowiedz

Agolutin - Czechy

Oceń ten wątek:
  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się po lek Agolutin do Czech. Ma ktoś jakieś wskazówki? Która apteka? Czy wcześniej dzwonić, o co dopatrywać?

    ona896
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona896 wrote:
    Wybieram się po lek Agolutin do Czech. Ma ktoś jakieś wskazówki? Która apteka? Czy wcześniej dzwonić, o co dopatrywać?

    Zależy ile opakowań kupujesz, jeśli np. 10 to lepiej wcześniej zadzwonić powiedzieć kiedy się przyjedzie i ile się tego kupi... w Czeskim Cieszynie w zasadzie w każdej mówią po polsku ale jak jest w innych miejscowościach czy Ostravie to nie wiem, ale chyba też spróbowałabym zadzwonić albo napisać maila... recepta transgraniczna papierowa jest ważna 14 dni od dnia wystawienia...

  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 20 lipca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. TAk dostałam recepte wiem, że dwa tygodnie. Próbuje jakoś ogarnąć temat. Trochę czuje obawy stąd próbuje zebrać więcej informacji od osob, które te formę wykorzystały.

    ona896
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 lipca 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona896 wrote:
    Dzięki. TAk dostałam recepte wiem, że dwa tygodnie. Próbuje jakoś ogarnąć temat. Trochę czuje obawy stąd próbuje zebrać więcej informacji od osob, które te formę wykorzystały.
    W Czeskim Cieszynie kupowałam w Lèkarna na Ostravskè i w dr Max na tej samej ulicy przy Kauflandzie.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 20 lipca 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedz

    ona896
  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym tyg mąż był po Agolutin w czeskim Cieszynie w Agel aptece zaraz za mostem na granicy, lepiej wcześniej zadzwonić to Panie odłożą, bez problemu idzie się dogadać bo mówią po Polsku i zawsze też mówiły, że jak by był problem na granicy to one podejdą jak się zadzwoni.

  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 21 lipca 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziękuję. Maz wybiera się raczej sam i to moje przejęcie.

    ona896
  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 21 lipca 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulka36 wrote:
    W zeszłym tyg mąż był po Agolutin w czeskim Cieszynie w Agel aptece zaraz za mostem na granicy, lepiej wcześniej zadzwonić to Panie odłożą, bez problemu idzie się dogadać bo mówią po Polsku i zawsze też mówiły, że jak by był problem na granicy to one podejdą jak się zadzwoni.





    Przepraszam, trochę niegrzeczne z mojej strony, ale czy mogłabym poznać orientacyjny koszt?

    ona896
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 21 lipca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona896 wrote:
    Przepraszam, trochę niegrzeczne z mojej strony, ale czy mogłabym poznać orientacyjny koszt?

    ok. 12 zł za opakowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 07:57

  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 21 lipca 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona896 wrote:
    Przepraszam, trochę niegrzeczne z mojej strony, ale czy mogłabym poznać orientacyjny koszt?
    W Agel jakoś 14 zl.
    Mi Agolutin ładnie trzyma progesteron na poziomie ok 30 chociaż spodziewałam się więcej ale jest ok tyle że trzeba go domięśniowo podawać i po miesiącu zastrzyków już mnie najnormalniej tyłek bolał i porobiły się twarde gule więc przeszłam na 2x prolutex ale od jutra Agolutin znowu bo kurcze jednak cenowo to wielka różnica

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 08:10

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 21 lipca 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulka36 wrote:
    W Agel jakoś 14 zl.
    Mi Agolutin ładnie trzyma progesteron na poziomie ok 30 chociaż spodziewałam się więcej ale jest ok tyle że trzeba go domięśniowo podawać i po miesiącu zastrzyków już mnie najnormalniej tyłek bolał i porobiły się twarde gule więc przeszłam na 2x prolutex ale od jutra Agolutin znowu bo kurcze jednak cenowo to wielka różnica

    cena może zależy też od kursu bankowego korony, płaciliśmy kartą... albo że bliżej granicy... w każdym razie i tak nie duże to wahnięcie miedzy aptekami, my kupowaliśmy w Dr Max w Czeskim Cieszynie
    to przez to że lek oleisty, smaruj tam gdzie boli żelem z arniki... zawsze jakaś ulga, a te obrzęki szybciej się wchłaniają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 08:30

  • ona896 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 21 lipca 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie biorę Prolutex jednak cena nie jest zbyt przyjazna. Czekam z nadzieją na pozytywną betę i wtedy wyruszamy.

    ona896
  • poziomka1991 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 6 września 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy jak bierzecie Agolutin to codziennie czy co drugi dzien?
    Ja jestem pierwszy miesiąc na tym leku plus duphaston 2x1 i rano po zastrzyku wieczornym było ładne 32.5 to jeśli badałam 2 dni po to juz słabo. Raz 9.8 drugi raz 3.9. Jakoś s nie chce sie utrzymać ten poziom.. Lekarz za tydzień i zastanawiam sie czy teraz bedzie zastrzyk codziennie.. Macie jakieś doswiadczenia? Bo ja sie podłamalam, miało byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze.

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 657 613

    Wysłany: 6 września 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 20:27

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 6 września 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomka1991 wrote:
    Dziewczyny a czy jak bierzecie Agolutin to codziennie czy co drugi dzien?
    Ja jestem pierwszy miesiąc na tym leku plus duphaston 2x1 i rano po zastrzyku wieczornym było ładne 32.5 to jeśli badałam 2 dni po to juz słabo. Raz 9.8 drugi raz 3.9. Jakoś s nie chce sie utrzymać ten poziom.. Lekarz za tydzień i zastanawiam sie czy teraz bedzie zastrzyk codziennie.. Macie jakieś doswiadczenia? Bo ja sie podłamalam, miało byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze.

    jesteś po transferze? 3.9 to już mega bardzo niski progesteron jeśli po transferze....
    po transferze brałam codziennie, i wynik progra był ładny, oprócz tego progesteron doustnie duphaston 3x1 i dopochwowo 4x200 mg. Lekarz wspominał że gdyby spadał to agolutin trzeba by wtedy podawać 2x na dzień...

  • poziomka1991 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 września 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem po transferze, próbujemy jeszcze swoich sił. Agolutin zapisany bo progesteron mimo luteiny i duphastonu mimo coraz większych dawek leciał w dół.. A 3.9 to wiem, porażka totalna.
    W razie pozytywnej bety od razu na codzienne zastrzyki miałam przejść. Tylko zobaczymy co teraz powie gin skoro tak skacze. .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłe Panie może znacie kogoś kto mógłby sprzedać Agolutin? Do Czech mam bardzo daleko a leków nie wysyłają kurierem niestety :(((

  • Janiebieskooka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 listopada 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, potrzebuje pilnie agolutin, jest tu może dobra dusza która pokieruje mnie jak go ogarnąć? 🙏 Jestem nowa. Sprawa pilna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto wystawia Wam recepty na Agolutin? Może też zwykły ginekolog prowadzący w Polsce?

    Janiebieskooka lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 7 listopada 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janiebieskooka wrote:
    Witam, potrzebuje pilnie agolutin, jest tu może dobra dusza która pokieruje mnie jak go ogarnąć? 🙏 Jestem nowa. Sprawa pilna

    Ja przyjmuje obecnie Agolutin. Dostaje go od ręki w mojej klinice, znaczy pewnie mają zapas.

    Jesli jesteś z Warszawy to może zadzwoń do Ovikliniki i zapytaj się czy Ci sprzedadzą/udostępnią. Pewnie bez konsultacji z którymś, lekarzy się nie obejdzie.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ