X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID 2022 inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID 2022 inseminacja nasieniem dawcy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadzieiaumieraostatnia Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 15 lutego 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zakładam wątek poświęcony AID czyli INSEMINACJA nasieniem dawcy. Na rok 2022. Zapraszam Was dziewczyny które podchodzą w tym roku, kolejny lub pierwszy raz. Jakie macie doświadczenia z lekarzami i opiszcie swoje uczucia, przeżycia

    Ja zacznę 😆 podchodzę do AID pierwszy raz, mam 10 dc, wczoraj byłam na monitoringu i były 4 jajeczka, jeden 15mm 3 po 10mm. Miałam aromek od 3 do 7 dnia cyklu. Endomerium wczoraj 4,9, żeby powiększyć dostałam Estofem. Jutro kolejny monitoring tj. 16 lutego. Lekarka mówiła, że może jutro inseminacja, a najpóźniej 17 ;)

    p19uvfxm9q2nnn29.png

    26 DC beta 112
    30 DC beta 833

    I wizyta 10 marca 0,5 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2022, 09:50

  • nadzieiaumieraostatnia Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 15 lutego 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just hope! wrote:
    Jeśli masz ochotę dołącz do nas na starym forum. Jest tam kilka dziewczyn które zawsze służą wsparciem i pomogą 🙂

    Tylko chciała bym porozmawiać o inseminacji, a nie o invitro. A z tego co czytałam to prawie cały temat krąży wokół tego drugiego…

    p19uvfxm9q2nnn29.png

    26 DC beta 112
    30 DC beta 833

    I wizyta 10 marca 0,5 cm ❤️
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Powrot po rodzenstwo Koleżanka
    Postów: 38 12

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Wkrótce i ja podchodzę do Aid po raz drugi :)

    12.2019 - 1 Aid- nieudane
    01.2020 - 2 Aid- udane
    09.2020 - córeczka (tatusia) ❤

    2022- powrót po rodzeństwo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ