Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 30 maja 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Mojanadzieja - mnie coś chyba musiało ominąć z tą wiadomością, że to chłopczyk.. 😄
    Nieważne. Dobrze, że USG wyszło prawidłowo i niech syneczek rośnie duży i zdrowy :)

    Ja mam jutro wizytę, już bym chciała TE jutro... Dopiero o 16 mam. Dziś zaczęłam 9tc. różnie się czuje, raz lepiej raz gorzej.
    Mam nadzieję że jest wszystko ok... 🙏🏼
    No te początki to najgorsze są, pamiętam, że tylko myślałam, żeby aby do 12 tygodnia..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No widać buźkę, ale chyba ruszał się bardzo 😍😍😍


    Ciezko bylo... meczyl mnie tak ze lza poleciala. Ulozenie malego zle... mysialam na boki przekrecac sie ! Blizna zle... bo przeszkadza...haha

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 30 maja 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Ciezko bylo... meczyl mnie tak ze lza poleciala. Ulozenie malego zle... mysialam na boki przekrecac sie ! Blizna zle... bo przeszkadza...haha
    No ale najważniejsze, że udało się go pomierzyć 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No ale najważniejsze, że udało się go pomierzyć 😊


    Wez w domu jadlam to majtkiusialam na brzuch zalozyc bo po cesarce kupilam takie aby na brzuch zachodzilo. Bo az blizna mnie bolala gdy usiadlam do obiadu. 🤦‍♀️🤷‍♀️

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2773 2348

    Wysłany: 30 maja 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No te początki to najgorsze są, pamiętam, że tylko myślałam, żeby aby do 12 tygodnia..
    Ja to się cieszę z każdego nowego rozpoczętego tygodnia 🙂

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 885 631

    Wysłany: 30 maja 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nadziejo super to już duży chłopak. Oby tak dalej !;)
    Kejtusia to trzymamy kciuki;)

    Kejtusia lubi tę wiadomość

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Ja to się cieszę z każdego nowego rozpoczętego tygodnia 🙂


    Nie dziwie sie. To oby te 23h wyczekac ... 😱😬 to dopoki nam napiszesz to i 24h jeszcze.

    Kejtusia lubi tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2773 2348

    Wysłany: 30 maja 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Nie dziwie sie. To oby te 23h wyczekac ... 😱😬 to dopoki nam napiszesz to i 24h jeszcze.
    Widzę że czekasz razem ze mną w zniecierpliwieniu 😄

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Widzę że czekasz razem ze mną w zniecierpliwieniu 😄


    Ja jakos tak mam ze czas odliczam... hahaha

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2773 2348

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od którego tygodnia ciąży miałyście usg przez brzuch ?

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    A od którego tygodnia ciąży miałyście usg przez brzuch ?


    Od dzisiaj. Ale tez musialam dopochwowo bo dr narzekal przez blizne nie widac... pytal sie po czym ją mam... itd
    Ale i tak wiecej bylo widoczne niz przy corce. Bo musiala moja dr sprawdzac kilka rzeczy.
    Takze mniej wiecej 12-13tc przez brzuch.
    Bo w tamtym tyg dr tak samo najpierw dopochwowo a potem przez brzuch robila.
    Bo i tak lozysko sprawdzala oraz szyjke.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2022, 18:13

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    A od którego tygodnia ciąży miałyście usg przez brzuch ?
    Ja prenatalne miałam robione pierwszy raz, około 12 tygodnia, i potem już przez brzuch mam robione plus dopochwowo jeszcze szyjkę ostatnio mi sprawdzal usg dopochwowym

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sądzicie o szansach powodzenia inseminacji na pękniętych pęcherzykach. Wydaje mi się, że pękły w dzień inseminacji, kilka godzin przed, ponieważ od lat mam kilka kropel krwi tego dnia. Nie wiem czemu ale dr w dniu inseminacji nie robił monitoringu. 12 dc były 2 pęcherzyki po 16 mm 14 dc miałam zrobić rano zastrzyk ovitrelle a 15 dc w południe inseminacja.Czy komuś się udało zajść mając inseminację po pęknięciu?

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 885 631

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    A od którego tygodnia ciąży miałyście usg przez brzuch ?
    Ja też od prenatalnych miałam przez brzuch;) w sensie prenatalne miałam i przez brzuch i dopochwowo bo coś tam nie było widać ale ogólnie później już tylko przez brzuch;)

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 885 631

    Wysłany: 30 maja 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aitho wrote:
    Co sądzicie o szansach powodzenia inseminacji na pękniętych pęcherzykach. Wydaje mi się, że pękły w dzień inseminacji, kilka godzin przed, ponieważ od lat mam kilka kropel krwi tego dnia. Nie wiem czemu ale dr w dniu inseminacji nie robił monitoringu. 12 dc były 2 pęcherzyki po 16 mm 14 dc miałam zrobić rano zastrzyk ovitrelle a 15 dc w południe inseminacja.Czy komuś się udało zajść mając inseminację po pęknięciu?

    Ja miałam za każdym razem na niepeknietych i się nie udało;)

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aitho wrote:
    Co sądzicie o szansach powodzenia inseminacji na pękniętych pęcherzykach. Wydaje mi się, że pękły w dzień inseminacji, kilka godzin przed, ponieważ od lat mam kilka kropel krwi tego dnia. Nie wiem czemu ale dr w dniu inseminacji nie robił monitoringu. 12 dc były 2 pęcherzyki po 16 mm 14 dc miałam zrobić rano zastrzyk ovitrelle a 15 dc w południe inseminacja.Czy komuś się udało zajść mając inseminację po pęknięciu?


    Mialam na niepelnietych. 3 razy. Zmarnowalam czas.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aitho wrote:
    Co sądzicie o szansach powodzenia inseminacji na pękniętych pęcherzykach. Wydaje mi się, że pękły w dzień inseminacji, kilka godzin przed, ponieważ od lat mam kilka kropel krwi tego dnia. Nie wiem czemu ale dr w dniu inseminacji nie robił monitoringu. 12 dc były 2 pęcherzyki po 16 mm 14 dc miałam zrobić rano zastrzyk ovitrelle a 15 dc w południe inseminacja.Czy komuś się udało zajść mając inseminację po pęknięciu?

    Ovitrelle o 7 rano IUI na następny dzień o 15. Mniej więcej 2-3 h po zastrzyku mega ból. Do wieczora. Więc wtedy musiały pęknąć bo około godziny 20 przestało boleć. Na usg nie było widać już nic tzn płyn... Lekarz odradzał robić(że komórka zyje około 6-12h maksymalnie) ale zdecydowaliśmy z mężem ze robimy. I też nie pokładaliśmy nadzieji w tej IUI(tym bardziej 1). Jakie było zdziwienie nasze a potem lekarza że bHCG dodatnie. 😂Smialismy się ze pyklo chyba na opak temu że inseminacje miałam w Prima Aprilis.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2022, 20:32

  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 30 maja 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just hope! wrote:
    Ovitrelle o 7 rano IUI na następny dzień o 15. Mniej więcej 2-3 h po zastrzyku mega ból. Do wieczora. Więc wtedy musiały pęknąć bo około godziny 20 przestało boleć. Na usg nie było widać już nic tzn płyn... Lekarz odradzał robić(że komórka zyje około 6-12h maksymalnie) ale zdecydowaliśmy z mężem ze robimy. I też nie pokładaliśmy nadzieji w tej IUI(tym bardziej 1). Jakie było zdziwienie nasze a potem lekarza że bHCG dodatnie. 😂Smialismy się ze pyklo chyba na opak temu że inseminacje miałam w Prima Aprilis.
    ❤️❤️❤️ Mi wypadła w dzień matki...
    Dziękuję dziewczyny

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 maja 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aitho wrote:
    ❤️❤️❤️ Mi wypadła w dzień matki...
    Dziękuję dziewczyny

    Hehe widzisz choc dla 1 pyklo. Powodzenia.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Dagga Koleżanka
    Postów: 48 16

    Wysłany: 30 maja 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just hope! wrote:
    Ovitrelle o 7 rano IUI na następny dzień o 15. Mniej więcej 2-3 h po zastrzyku mega ból. Do wieczora. Więc wtedy musiały pęknąć bo około godziny 20 przestało boleć. Na usg nie było widać już nic tzn płyn... Lekarz odradzał robić(że komórka zyje około 6-12h maksymalnie) ale zdecydowaliśmy z mężem ze robimy. I też nie pokładaliśmy nadzieji w tej IUI(tym bardziej 1). Jakie było zdziwienie nasze a potem lekarza że bHCG dodatnie. 😂Smialismy się ze pyklo chyba na opak temu że inseminacje miałam w Prima Aprilis.
    Ja miałam zastrzyk ovitrelle o 18 a następnego dnia o 12 inseminacja był jeden pęcherzyk endometeium 7mm , tez miałam ból jajników wieczorem i kolejnego dnia . Ale dokładnie nigdy nie obserwowałam owulacji tzn boli z nią związanych. Od tamtej pory bóle podbrzusza jak na okres , ustały na kilka dni a w zamian ciągniecie w dół. Ból piersi pojawił się teraz w weekend wczoraj miałam termin miesiączki ni alw duphaston .. od soboty do dzisiaj testy białe a bóle miesiączkowe powróciły ze zdwojona siła choć są to bardziej skurcze 🤔 Z krwi testuje w środę tez miałam nadzieje ze dla mnie będzie szczęśliwy dzień dziecka ale chyba jednak nie 😡

‹‹ 941 942 943 944 945 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ