Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Akupunktura & moksa dla wsparcia IVF
Odpowiedz

Akupunktura & moksa dla wsparcia IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zbik Ekspertka
    Postów: 172 580

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2024, 22:49

    Endometrioza IV st. Początek starań 01.2021 💗

    12.2021 - punkcja: 9🥚, 7 zapłodnionych ➡️ 6 blastek
    12.2021 - transfer 🌟 ➡️ 09.2022 - urodził nam się zdrowy synek 💗
    06.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 11tc 4d, brak przyczyny
    10.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 6tc
    Były jeszcze: ❄️❄️❄️, ale po PGTa tylko 1x❄️ zdrowy
    03.2025 transfer 🌟 ➡️ 10dpt beta 99, 17 dpt beta 2300
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja korzystałam i powiem szczerze, że bardziej się zestresowałam tym niż rozluźniłam😔Pani mi naoopowiadała, że zarodek dzięki temu się zagnieździ itp dlatego stwierdziłam, że już tyle kasy wydałam to te 300zł mnie nie zbawi.
    Miałam dwa zabiegi: jeden przed drugi po.
    Jak została wkłuta mi igła w ucho w środek głowy, w stopy, w czoło i łono to najeżyłam się jak kot😂😂😂 ogólnie stwierdziłam, że to nie dla mnie i drugi raz nie skorzystam. Leżałam z tymi igłami pół godziny, ale nie odradzam bo któraś z Was może miała zupełnie inne odczucia.

    Krakowska, zbik lubią tę wiadomość

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będę mogła powiedzieć coś więcej, bo również mam przed transferem i po

    zbik lubi tę wiadomość

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • zbik Ekspertka
    Postów: 172 580

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2024, 22:49

    Endometrioza IV st. Początek starań 01.2021 💗

    12.2021 - punkcja: 9🥚, 7 zapłodnionych ➡️ 6 blastek
    12.2021 - transfer 🌟 ➡️ 09.2022 - urodził nam się zdrowy synek 💗
    06.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 11tc 4d, brak przyczyny
    10.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 6tc
    Były jeszcze: ❄️❄️❄️, ale po PGTa tylko 1x❄️ zdrowy
    03.2025 transfer 🌟 ➡️ 10dpt beta 99, 17 dpt beta 2300
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Jutro będę mogła powiedzieć coś więcej, bo również mam przed transferem i po
    ✊✊Za jutro😘

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbik wrote:
    To bedzie pierwszy raz? :) Powodzenia z transferem zatem, i z aku rowniez! :)
    😅
    A co to za moksa🤔nie słyszałam..

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuli wrote:
    😅
    A co to za moksa🤔nie słyszałam..
    To jakby cygaro które podpalasz i przystawiasz w odpowiednie punkty ja miałam 8 punktów to zależy od problemu . U mnie nic to nie dało .

    Dżuli lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • zbik Ekspertka
    Postów: 172 580

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2024, 22:49

    Endometrioza IV st. Początek starań 01.2021 💗

    12.2021 - punkcja: 9🥚, 7 zapłodnionych ➡️ 6 blastek
    12.2021 - transfer 🌟 ➡️ 09.2022 - urodził nam się zdrowy synek 💗
    06.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 11tc 4d, brak przyczyny
    10.2024 - transfer 🌟 ➡️ 💔 6tc
    Były jeszcze: ❄️❄️❄️, ale po PGTa tylko 1x❄️ zdrowy
    03.2025 transfer 🌟 ➡️ 10dpt beta 99, 17 dpt beta 2300
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ