X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Akupunktura przed in vitro Śląsk
Odpowiedz

Akupunktura przed in vitro Śląsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tomolka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z Was korzystała z akupunktury w trakcie leczenia in vitro? Mnie osobiście pomogła przy migrenach, z którymi zmagałam się kilka lat. Ciekawa jestem Waszych doświadczeń w tym przypadku. Możecie kogoś polecić na śląsku? Przygotowuję się do drugiego transferu (pierwszy - poronienie zatrzymane w 9tc).

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 30 stycznia, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomolka wrote:
    Hej. Czy któraś z Was korzystała z akupunktury w trakcie leczenia in vitro? Mnie osobiście pomogła przy migrenach, z którymi zmagałam się kilka lat. Ciekawa jestem Waszych doświadczeń w tym przypadku. Możecie kogoś polecić na śląsku? Przygotowuję się do drugiego transferu (pierwszy - poronienie zatrzymane w 9tc).
    Tak, przed drugim a udanym transferem chodziłam na akupunkture. Pomogła mi przed wszystkim na wyciszenie skurczów macicy i na bóle miesiączkowe. Tyle że ja chodziłam w Krk

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 2 lutego, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście nie korzystałam, ale wczoraj widziałam w jednej z grup na facebooku, ze od 9 lutego czy jakos tak maja robic akupunkture w invimedzie we Wrocławiu

  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 2 lutego, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście odradzam akupunkturę. Ja mam za dużo komórek NK, doradzili mi akupunkturę w klinice przed punkcja, już po dwóch godzinach dostałam gorączki, później było tylko gorzej 2 dni gorączka 40 stopni, wylądowałam w szpitalu, miałam ZUM, podwyższona prokalcytonine, a z pukcji nic nie wyszło:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ