X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną allo-mlr gdzie?
Odpowiedz

allo-mlr gdzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dot123 Przyjaciółka
    Postów: 255 39

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś się orientuje gdzie we Wrocławiu (lub jak najbliżej, a jak się nie da to i dalej) wykonam te badania - allo-MLR i cytotoksyczność (czy to ma inne nazwy)?
    Za ile? Ile czasu czeka się na wynik?

  • dot123 Przyjaciółka
    Postów: 255 39

    Wysłany: 2 lipca 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy komuś się to przyda, ale po długim szukaniu nie znalazłam nic we Wro. Jedynie Kraków, Katowice (tu ok 300-330zł), Łódź, Warszawa (tu ok 600-700zł). Ciekawią mnie różnice w cenach, ale nie pytałam - może ktoś z Was wie z czego wynikają?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ