X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH 0,2 a naturalna ciaza, 36 lat
Odpowiedz

AMH 0,2 a naturalna ciaza, 36 lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,pare dni temu dowiedzialam sie ze moje AMH wynosi 0.2, marzy mi sie drugie, mam juz jedno dziecko z ciazy naturalnej, synek ma 2,5 roku, z zajsciem nie mialam problemu bo za pierwszym strzalem, miesiaczki regularne, nawet ostatnio na usg widoczne cialo zolte, czytalam na forach ze z niskim AMH nawet takim jak moje udaje sie zajsc w zdrowa ciaze, czy jest ktos o podobnym problemie?

    arzu lubi tę wiadomość

  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje amh bylo w lutym tamtego roku 0.68. Teraz nie wiem ile ale obraz na usg byl lepszy wiec amh tez skacze. Plus ja jestem mlodsza niz 36 lat. Mi lekarka powiedziala, ze miala pacjentke z amh 0.02, a maz morfologia zero, pojechali na urlop ... więc trzeba próbować po prostu. Zawsze możesz suplementy pobrac na watku o niskim amh pisalam jakie bralam. Mi sie udalo teraz zajsc naturalnie. Pierwsze dziecko z ivf.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 22:27

    Lolka kolka lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj zaczelam suplementowac sie. Mum2b ile masz lat?

    U mnie na kontrolnym USG w grudniu lekarka widziala cialko zolte,czy to zanczy ze byla owulacja?

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka kolka wrote:
    Ja od wczoraj zaczelam suplementowac sie. Mum2b ile masz lat?

    U mnie na kontrolnym USG w grudniu lekarka widziala cialko zolte,czy to zanczy ze byla owulacja?
    Hej, jestem poniżej 35 lat tyle ale pow. 30 tyle moge powiedziec:) natomiast co do owulacji to generalnie powinna byc.

    Lolka kolka lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Hej, jestem poniżej 35 lat tyle ale pow. 30 tyle moge powiedziec:) natomiast co do owulacji to generalnie powinna byc.

    Mam taka nadzieje ze owulacja jest, no chyba ze pecherzyk pusty 😬

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ