X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Androlog Poznan
Odpowiedz

Androlog Poznan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego Androloga polecacie z Poznania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś coś wie?

  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 14 maja 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie dr Kurpisz, przyjmuje gdzieś prywatnie i w Invimedzie

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KORRALIKK wrote:
    Zdecydowanie dr Kurpisz, przyjmuje gdzieś prywatnie i w Invimedzie
    A nie orientujesz się gdzie prywatnie? I czy pomógł wam?

  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 14 maja 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Podgórnej w Medicośtam w przychodni. Konkretny jest i rzeczowy, diagnoza była trafiona, ale kierował nas dalej.

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KORRALIKK wrote:
    Na Podgórnej w Medicośtam w przychodni. Konkretny jest i rzeczowy, diagnoza była trafiona, ale kierował nas dalej.
    A wiesz ile za wizytę?

  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 14 maja 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż chodził do niego z 2 lata temu, więc nie wiem jak teraz. 150-200zl. Ale cena wizyta to nic w porównaniu z cenami dalszego leczenia, jeśli zajdzie taka konieczność. Warto pójść do niego, bo się bardzo zna na temacie, nie naciąga i ma znajomości wśród innych lekarzy, więc szuka pomocy do skutku.

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KORRALIKK wrote:
    Mąż chodził do niego z 2 lata temu, więc nie wiem jak teraz. 150-200zl. Ale cena wizyta to nic w porównaniu z cenami dalszego leczenia, jeśli zajdzie taka konieczność. Warto pójść do niego, bo się bardzo zna na temacie, nie naciąga i ma znajomości wśród innych lekarzy, więc szuka pomocy do skutku.
    U nas tylko 0% morfologi ale chyba lepiej to skonsultować co dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    U nas tylko 0% morfologi ale chyba lepiej to skonsultować co dalej


    Profesor Jędrzejczak z Polnej z oddzialu niepłodności też jest dobrym andrologiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Profesor Jędrzejczak z Polnej z oddzialu niepłodności też jest dobrym andrologiem.
    A gdzieś prywatnie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A gdzieś prywatnie ?


    Chyba Polanka jak dobrze pamiętam, ale może najpierw warto poczekać na wizytę u lekarza leczenia niepłodności, też zajmuje się leczeniem niepłodności partnerskiej, jak coś to pewnie skieruje do androloga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Chyba Polanka jak dobrze pamiętam, ale może najpierw warto poczekać na wizytę u lekarza leczenia niepłodności, też zajmuje się leczeniem niepłodności partnerskiej, jak coś to pewnie skieruje do androloga.
    Mówisz tu o dr Macieja Brazercie? Właśnie trochę się boje że może olać temat że względu na wynik mojego partnera i wgl nawet mi monitoringu nie zrobi 🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Mówisz tu o dr Macieja Brazercie? Właśnie trochę się boje że może olać temat że względu na wynik mojego partnera i wgl nawet mi monitoringu nie zrobi 🙄


    Takie postępowanie to nie u doktora , mojego męża badania nasienia oglądał i kazał powtórzyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Takie postępowanie to nie u doktora , mojego męża badania nasienia oglądał i kazał powtórzyć
    A też miał coś nieprawidłowo?
    Mój już robił drugi raz i też drugi raz liczba ilości się powiększyła ale morfologia stoi w miejscu jak na złość.
    To mnie podniosłam na duchu bo ostatnio miałam myśli żeby zrezygnować z wizyty ..

  • inesska Przyjaciółka
    Postów: 99 78

    Wysłany: 11 lipca 2020, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Profesor Jędrzejczak z Polnej z oddzialu niepłodności też jest dobrym andrologiem.
    Nie zgadzam się. Mąż u niego był, kazał odstawić leki, które mąż brał od kilku lat na inne schorzenia i skontrolować się za pół roku. Po pół roku nic się nie zmieniło, nie zlecił żadnych innych badań i rozłożył ręce. Straciliśmy tylko pół roku. Nie polecam

    3jgxvfxmuqy59cak.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ