X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję ❤ już jest stresik i ekscytacja. Muszę pamiętać żeby zapytać o suplementy w ciąży. Żeby być spokojna że lykam wszystko.
    Mnie przy Nat dr odradzał suplementy w pierwszym trymestrze... miałam dbać tylko o folik i magnez... po 12tc owszem zestaw Wit + dha

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Nadrobiłam zaległości w postach więc teraz opiszę wrażenia po wizycie.
    Szczerze, jak zobaczyłam dr Martę to się przeraziłam, że jest taka młoda :) i troszkę spanikowałam, że tylu facetów nie dało rady a ona taka młoda i do tego kobieta ;) Piszę "młoda" a wydaje mi się, że jesteśmy w podobnym wieku a siebie postrzegam inaczej ;)
    Podczas rejestracji Pani zaznaczyła nam, że pierwsza wizyta trwa godzinę a my spędziliśmy w gabinecie blisko dwie.
    Mieliśmy ze sobą dużo badań więc tak jak pisałam wyżej doktor tylko potwierdziła, że te które zaplanowałam na ten cykl będą wystarczające.
    Dużo się dowiedzieliśmy, dużo zaplanowaliśmy, doktor w pełni spełniła nasze oczekiwania. Niestety do transferu daleka droga. W czerwcu będę miała laparoskopię z histeroskopią, później stymulacja i mrożenie zarodków, szczepienia, kontrola szczepień i dopiero CT. Jak wszystko dobrze pójdzie to transfer wypada na koniec listopada :(
    Długo ale nic nie przyspieszymy, plan doktor jest bardzo logiczny więc jej zaufamy.
    No to faktycznie termin odległy, ale warto to wszystko zrobić by odnieść sukces w postaci dzidziusia. Trzymam mocno kciuki :* My dopiero za miesiąc :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję ❤ już jest stresik i ekscytacja. Muszę pamiętać żeby zapytać o suplementy w ciąży. Żeby być spokojna że lykam wszystko.
    Jesteś młoda , masz piękne i mocne zarodki, jestem przekonana, ze będzie strzał w 10 za pierwszym razem :) zobaczysz ! :)

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    Mnie przy Nat dr odradzał suplementy w pierwszym trymestrze... miałam dbać tylko o folik i magnez... po 12tc owszem zestaw Wit + dha

    Dobrze wiedzieć. Mam magne B6. Myślisz że będzie ok?

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Kate mocno trzymam kciukasy ❤❤❤

    Ja mam transfer jutro o 11.10 :)
    W takim razie, nic nie puszczam ... nadal trzymam :)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    Jesteś młoda , masz piękne i mocne zarodki, jestem przekonana, ze będzie strzał w 10 za pierwszym razem :) zobaczysz ! :)

    Mam nadzieję że powtórzę taka historię jak Twoja i będzie w 10tke :))) ❤ a w piątek będziemy w dwójkę trzymać za Was kciuki :)

    Bejzi, Yummymummy lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia widziałam że chcesz pytać o resztę Bąbli. Raczej Ci nie powiedzą bo mi powiedzieli, że oni tam nie zaglądają w ogóle i dopiero w 5-tej dobie czyli w dzień transferu wszystkiego sie dowiadują.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Njut : czy operacje będziesz mieć wykonana przez Panią doktor? Prywatnie czy na NFZ?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate dzięki:) to nawet nie wiedziałam:)

  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Nadrobiłam zaległości w postach więc teraz opiszę wrażenia po wizycie.
    Szczerze, jak zobaczyłam dr Martę to się przeraziłam, że jest taka młoda :) i troszkę spanikowałam, że tylu facetów nie dało rady a ona taka młoda i do tego kobieta ;) Piszę "młoda" a wydaje mi się, że jesteśmy w podobnym wieku a siebie postrzegam inaczej ;)
    Podczas rejestracji Pani zaznaczyła nam, że pierwsza wizyta trwa godzinę a my spędziliśmy w gabinecie blisko dwie.
    Mieliśmy ze sobą dużo badań więc tak jak pisałam wyżej doktor tylko potwierdziła, że te które zaplanowałam na ten cykl będą wystarczające.
    Dużo się dowiedzieliśmy, dużo zaplanowaliśmy, doktor w pełni spełniła nasze oczekiwania. Niestety do transferu daleka droga. W czerwcu będę miała laparoskopię z histeroskopią, później stymulacja i mrożenie zarodków, szczepienia, kontrola szczepień i dopiero CT. Jak wszystko dobrze pójdzie to transfer wypada na koniec listopada :(
    Długo ale nic nie przyspieszymy, plan doktor jest bardzo logiczny więc jej zaufamy.

    njut, bardzo się ucieszyłam, że znalazł się dla Ciebie marcowy termin wizyty, już dosyć się naczekałaś. To, co kilka dni temu wydawało się takie odległe, masz już za sobą ;) Pani Doktor wg mnie nie przypomina siebie ze zdjęcia zamieszczonego na stronie kliniki ;) Faktycznie wygląda bardzo młodo, ale to raczej nie umniejsza jej wiedzy ;) mój miejscowy ginekolog też jest niesamowicie rozchwytywany, owszem jest młody, ale wygląda na "chłopczyka" ;)
    Rozumiem Twój smutek spowodowany przesunięciem tego, co miałaś w zamyśle. Ale tak czasem jest, moje "projekcje" też zeszły na dalszy plan, ja sobie wymyśliłam, że od razu mi zrobią laparo, a w styczniu okazało się, że muszę poczekać do maja. Ja jestem teraz w trakcie 3-ej stymulacji, endo dalej lichutkie :( mimo, że lecę na gonadotropinach :( dostałam wczoraj globulki z viagrą (ekhm), zobaczymy, czy zareaguję, nigdy nie przypuszczałam, że będę mieć problemy z endometrium :( tym bardziej, że w cyklach naturalnych miałam ok 8,5 mm... ileż jeszcze przyjdzie na sobie poeksperymentować?

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dziewczyny, czy jak aplikujecie sobie np luteinę, czy lutinusa a one wypływają, to czy przynoszą pożądany efekt?
    Pytam, bo mam od wczoraj globulki na bazie masła kakaowego na przyrost endo i one faktycznie siłą rzeczy wydostają się, spływają, mimo że "zapycham" :P je tak głęboko, jak tylko daję radę.

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi na endometrium polecam codziennie garść migdałów i moreli. Bardzo dobrze działa na wzrost endo :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Aha, dziewczyny, czy jak aplikujecie sobie np luteinę, czy lutinusa a one wypływają, to czy przynoszą pożądany efekt?
    Pytam, bo mam od wczoraj globulki na bazie masła kakaowego na przyrost endo i one faktycznie siłą rzeczy wydostają się, spływają, mimo że "zapycham" :P je tak głęboko, jak tylko daję radę.
    Myślę, że działają bo mój progesteron w 12dpt wyniósł 53 mimo, że wypływało dużo. Najmniej wypływa jak sie aplikuje na noc przed spaniem.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Bejzi na endometrium polecam codziennie garść migdałów i moreli. Bardzo dobrze działa na wzrost endo :)
    Kochana, od 2dc pompuję w siebie wino i zajadam orzechami i morelkami, nic :( naturalne wspomagacze chyba na mnie nie działają. A jak to jest, czy na stan endo pracujemy co m-c, czy to jest raczej dłuższy proces?

    Ja aplikuję co 12 godzin, więc niestety z rana też muszę, mam pracę biurową, więc powiedzmy, że wypływa mniej niżbym miała chodzić.

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Kochana, od 2dc pompuję w siebie wino i zajadam orzechami i morelkami, nic :( naturalne wspomagacze chyba na mnie nie działają. A jak to jest, czy na stan endo pracujemy co m-c, czy to jest raczej dłuższy proces?

    Ja aplikuję co 12 godzin, więc niestety z rana też muszę, mam pracę biurową, więc powiedzmy, że wypływa mniej niżbym miała chodzić.
    Raczej co miesiąc bo endo schodzi z miesiączką więc zaczynamy od "zera". A czym sie stymulujesz? Bo wiem że np. Clo upośledza endo.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo mnie zmasakrowało, lametta nie lepiej, teraz jestem na menopurze, mała dawka bo nie stymuluję się do IVF.
    Ogólnie mam swoje owulacje, dr Paliga chciała sprawdzić jak się stymuluję i zwiększyć szanse na naturalną ciążę, poprzez m.in. wyhodowanie większej ilości jajeczek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 13:15

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dobrze wiedzieć. Mam magne B6. Myślisz że będzie ok?
    Tez mialam i mam magne b6 :)

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Aha, dziewczyny, czy jak aplikujecie sobie np luteinę, czy lutinusa a one wypływają, to czy przynoszą pożądany efekt?
    Pytam, bo mam od wczoraj globulki na bazie masła kakaowego na przyrost endo i one faktycznie siłą rzeczy wydostają się, spływają, mimo że "zapycham" :P je tak głęboko, jak tylko daję radę.

    Ja przyjmowałam te globulki z masła razem z viagrą i wypływało, Pani doktor mówiła, że wygląda to nieprzyjemnie, ale że będzie wypływać :)

  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Ja przyjmowałam te globulki z masła razem z viagrą i wypływało, Pani doktor mówiła, że wygląda to nieprzyjemnie, ale że będzie wypływać :)

    Działało chociaż? ;) Miałaś problemy z cienkim endometrium?
    STORK, wybacz mi bezpośredniość, ale Ty jesteś dla mnie kimś totalnie niezwykłym. Po tym co przeszłaś, niesamowity finał ;) i jak tu nie wierzyć w to, że po "odpuszczeniu" - znienawidzone przeze mnie słowo, można zajść ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 13:44

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    Tez mialam i mam magne b6 :)

    Ostatnie pytanie! Powiedz mi jeszcze ile tabletek na dzień lykalas :)

    Yummymummy lubi tę wiadomość

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ