Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    A brałyście leki po punkcji ja ma duphaston 3x1 i dostinex wczoraj i dziś
    Tak. Ale tylko duphaston. Dostinex jest na ryzyko hiperki. Okres z tego co pamiętam to dostałam dokładnie 10 dni po punkcji jak tylko odstawiłam duphaston.

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Tak. Ale tylko duphaston. Dostinex jest na ryzyko hiperki. Okres z tego co pamiętam to dostałam dokładnie 10 dni po punkcji jak tylko odstawiłam duphaston.
    No tak to moze u mnie było 🤔😏No i na to aby była owulka 🤨

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    A brałyście leki po punkcji ja ma duphaston 3x1 i dostinex wczoraj i dziś

    Tak, ja brałam Lutinus, Neoparin i Estrofem. Przez Lutinusa musiałam zmieniać majty pięć razy dziennie, a przez Neoparin miałam cały brzuch w siniakach... Więc ciesz się, bo musisz tylko łykać tablety :D

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1551

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    Jestem jeden dzień po punkcji i dale ciągnie mnie podbrzusze normalne ? I jakieś skurcze ud trochę podobnie jak mam okres😏
    Jest lepiej niż wczoraj wieczorem 😌
    Mnie bolało podbrzusze i jajniki po punkcji aż do transferu. Pani doktor mówiła że to normalne. A po transferze to brałam lutinus 3x 2. Jakiś tydzień po transferze dopiero doszłam całkiem do siebie no i w 9dpt dowiedziałam się że jestem w ciąży;)

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Tak, ja brałam Lutinus, Neoparin i Estrofem. Przez Lutinusa musiałam zmieniać majty pięć razy dziennie, a przez Neoparin miałam cały brzuch w siniakach... Więc ciesz się, bo musisz tylko łykać tablety :D
    Wczoraj jak aplikowalam luteinę to cieszyłam się że nie mam tego wstrętnego lutinusa.

    nick nieaktualny, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Czy Wy też miałyście takie złe przeczucia?


    Nawet nie, co jest dziwne, bo jestem pesymistyczna z natury, ale w czasie całej procedury byłam podekscytowana tym co się dzieje i że coś się dzieje, cieszyło mnie samo to, że w końcu doczekałam stymulacji i tak jakoś skupiałam się na tym, a nie myślałam o rezultacie. Może to też dlatego, że stymualcja u mnie raczej gładko poszła i miałam sporo pęcherzyków, ale nawet mi do głowy nie przyszło, że w sumie co z tego, że jest dużo, jak np. żaden nie da dojrzałej komórki... Co mi zaoszczędziło dużo stresów. Tak że czasami ignorancja i brak analizowania wszystkiego jest błogosławieństwem. Dopiero po transferze mi odbiło, hahaha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 11:59

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    normalne. Ja dopiero trzeciego dnia umiałam się normalnie wyprostować bez bólu

    Ło matko, a ja w sobotę chciałam jechać z psem owce wypasać..

    Baba1 lubi tę wiadomość

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba, dzwoniłaś już do kliniki?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Baba, dzwoniłaś już do kliniki?
    Boje się 😳

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pytała o badanie wit. D3 - witamina D3 metabolit 25 (OH) - pelna nazwa badania, które powinno się wykonać (są 2różne)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    Boje się 😳
    Śmiało 🍀🍀🍀

    Baba1, Trasti lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    Jestem jeden dzień po punkcji i dale ciągnie mnie podbrzusze normalne ? I jakieś skurcze ud trochę podobnie jak mam okres😏
    Jest lepiej niż wczoraj wieczorem 😌
    Norma mnie długo bolało. Prawie do transferu.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba, odwagi! <3

    Pia, może będziesz mogła. Ja się jakoś bardzo źle po punkcji nie czułam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba, ściskamy i czekamy :)

    SusieOne lubi tę wiadomość

  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No biore biore. Oj susie susie 😂🤪🙉🙊🙈

    SusieOne, Ewa89_89, nick nieaktualny, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti wrote:
    No biore biore. Oj susie susie 😂🤪🙉🙊🙈
    Już wszystko jasne 🍀🍀🍀
    Trzymam kciuki za wszystko ✊✊✊

    Trasti, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti mnie też przy heparynie wypływala kropla po wyjeciu igły. Trzymam kciuki za Ciebie ✊✊

    Baba czekam na info 🙂

    nick nieaktualny, Trasti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti zawsze możesz przytrzymać igłę pod skórą pare sekund i nie powinno nic wychodzić .
    Ty gagatku🍀

    Trasti lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti to ja o czymś nie wiem? 😗😃

    SusieOne lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczynki znów leżenie plackiem. Szyjka mi zmiękła i skróciła się . Za dwa tygodnie kontrol. Musimy wytrzymać choć miesiąc jeszcze, choć pani dr uspokaja , ze jest już bezpiecznie. No ale niech siedzi jak najdłużej bąbel 🙈 Normalnie chwili spokoju nie ma🤦‍♀️

‹‹ 1774 1775 1776 1777 1778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ