Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie tak zle ja mialam 18 ale czy przyrastala w ostatnim mcu 😕to nie pamietam

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti wrote:
    To nie tak zle ja mialam 18 ale czy przyrastala w ostatnim mcu 😕to nie pamietam
    No ja się dzisiaj nie ważyłam , wiec zrobię aktualizacje jutro😜

    Honorata02 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mało przybralam a jeszcze pod koniec schudłam 1kg. A jadłam wszystko. Chyba stres był już wielki że lada moment będzie młody z nami.

    Honorata02 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    W sumie nie wiem co myśleć. 12 się zapłodniło 6 jest pod obserwacją a 6 prawidłowo się rozwija. Mam dzwonić w przyszłym tygodniu. Cieszyć się mogę?
    To super wynik !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    O matko, zadzwoń w poniedziałek, bo oni chyba weryfikują jeszcze w 3 dobie.

    Zadzwonię wtedy kiedy mówiła babeczka. Mniej stresu dla mnie, bo do końca będę wierzyła że jest dobrze.
    W przyszły piątek i tak się widzę z doktorkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2019, 14:54

    evkill lubi tę wiadomość

  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 29 listopada 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    W sumie nie wiem co myśleć. 12 się zapłodniło 6 jest pod obserwacją a 6 prawidłowo się rozwija. Mam dzwonić w przyszłym tygodniu. Cieszyć się mogę?
    Oczywiście :) bardzo dobry wynik :)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Zadzwonię wtedy kiedy mówiła babeczka. Mniej stresu dla mnie, bo do końca będę wierzyła że jest dobrze.
    W przyszły piątek i tak się widzę z doktorkiem.

    My też czekaliśmy do blaski i nie wyciągali ich przed tym czasem.

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jutro wizyta pierwsza jestem bardzo ciekawa jak pojdzie nakgorsze zw mam okres ale co zrobic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też po punkcji tak się trochę jakby wam słoń usiadł na piersiach?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kciuki mocne za zarodeczki! Niech teraz ładnie się dziela.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Dziewczyny ja jutro wizyta pierwsza jestem bardzo ciekawa jak pojdzie nakgorsze zw mam okres ale co zrobic
    Powodzenia ✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Dziewczyny ja jutro wizyta pierwsza jestem bardzo ciekawa jak pojdzie nakgorsze zw mam okres ale co zrobic

    Kciuki mocne!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatez kciukam Frelcia

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi jakoś na piersiach :( pewnie przez stres. Brzuch nie boli.

  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 29 listopada 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Dziewczyny ja jutro wizyta pierwsza jestem bardzo ciekawa jak pojdzie nakgorsze zw mam okres ale co zrobic
    Powodzenia! :)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 8dpt = 51.48 !!! 😍
    Progesteron = 34.27

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2019, 18:12

    evkill, monik123, Yoselyn82, Trasti, Bejzi, njut, sAnsa_28, bz10, lipcowka86, nick nieaktualny, Honorata02, nick nieaktualny, karolcia35, Bella93, sylwia80, Luna, Ewa89_89, nick nieaktualny, Baba1, nick nieaktualny, Cichaa, Cala, Heidi Di, ania8306, aurola lubią tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny beta 8dpt = 51.48 !!! 😍
    Coś czuję, że będą bliźniaki ❤❤

    Meggie1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie! Jak nic bliźniaki <3 <3<3

    Meggie1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny beta 8dpt = 51.48 !!! 😍

    Cuuudowna wiadomość. 😊😍
    Progesteron super 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2019, 18:15

    Meggie1, Bejzi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, uważam, że to świetny wynik, oby jak najwięcej dotrwało do mrożenia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 1871 1872 1873 1874 1875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ