X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    No powiem Ci, że spodobać to on mi się spodobał. Dobrze, że za wczasu wyjrzał z gabinetu za inna pacjentkę to zdążyłam mężowi oznajmić, że czeka pod gabinetem 🤪🤪
    No a doktorek ciacho ooo 🍰🎂
    Ogólnie pełna kulturka, przedstawił się, rękę podal
    Zapytał z czym przyszłam.
    No to mówię że miałam mieć crio ale miałam infekcje i spanikowałam i odwołałam.
    Myślałam że się nie wyrobię ale ze okres się spóźnił to się przeleczylam więc jestem.
    Wcześnie zrobiłam badania bo tak mi zaleciła moja Pani doktor. Estradiol coś koło 100 i prog 11.
    No i on się mnie pyta czy robiłam betę to mówię że nie ale sikalam na test i biały. No to trochę mnie wyśmiał za te patyki i mówi, ze prog 11 to za wysoki na okres tuż za rogiem i że mam zrobić betę. No to mówię ok, zrobię.
    Badanie. Chłop bardzo delikatny. Mówił, że poczuje zimny żel, że uciśnie a na koniec podał mi rękę jak miałam wstać 🤪
    No i podczas usg jednak stwierdził że endometrium za cienkie na ciążowe.
    No i już zaczął mi wypisywać dupka na wywołanie. Po czym mówi. Proszę wywołać okres i stawić się do 2 dc u swojej doktor. A ja mówię Panie, nie po to jechałam 300 km żeby dupka dostać. Pani doktor kazała być przed okresem to jestem. Jej teraz nie ma ale na nast wizytę się do niej stawię a teraz potrzebuje leków na zaś.
    No to mówi ok.
    Wypisał mi estrofem i kazał brać od 2 dc.
    No to ja mu mówię że chyba jeszcze się nie doleczylam tak na 100 % i żeby dał mi coś na grzybka. Dał mi jakąś maść w aplikatorze, że to tylko raz się podaje.
    No i jeszcze na koniec pokazałam na telefonie świeżutkie jak bułeczki wyniki na trombofilie. A że wyszło mi to mthfr nieprawidłowe i pai nieprawidłowe homozugota to wypisał neoparin i kazał brać od 6 dc no i do kompletu acard.
    Zapłaciłam za wszystko a dopiero w trasie na pauzie zobaczyłam że to nie ten estrofem był taki drogi tylko neoparin bo mi przepisał na 100 %. I zapłaciłam za 2 op 160 zł!
    No to w sumie tyle. Ogólnie wyszłam z tym co chciałam. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Taki trochę szybki Bill bo wizyta trwala 5 min ale też skasowali mnie za monitoring a nie za konsultacje.
    A moja mimo, że zapłaciliśmy za pakiet to wizytę ze zleceniem leków potraktowała jako konsultacje i płaciłam max.
    Teraz przy crio i tak się płaci za wizyty i badania więc zawsze to ciut taniej 🙂


    Co do bety to raczej się nie wybieram. Czekam na @ a jak coś to dupek na wywołanie. Tylko nie wiem czy już go brać czy czekać jeszcze chwilę na czysto.
    Dr generalnie kulturalny i miły. To prawda że wizyty szybkie. Szczerze zawsze wychodziła z niedosytem. A u dr GM mimo ze tez czasem krótko to jakos spokojna jestem i czuję się poinformowana o wsztskim. Nie wiem od czego zależy
    Weź ten zel, podobno dobry jest, poczekaj ze 3 dni bo im od infekcji później tym lepiej. Bierz sobie lacibiofemine rano i wieczorem to zadba o dobre pH i odbuduje Ci florę. Mnie bardzo pomaga a często łapie infekcje. Dr mi zalecił i muszę powiedzieć że działa. A przed crio przynajmniej nie bedzuesz się stresować

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurola parę dni temu Cię o to pytałam, ale chyba przeoczyłaś... Ten Lacibiosfemina doustny czy dopochwowy? Bo widziałam, że są dwa.

    Ja od dr S też zawsze wychodziłam z niedosytem. Informacji oczywiście 😝

    Ewcia teraz Twój czas 🤓🤓🤓

    aurola lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię 🙂 dzięki Aurola 🙂
    Wiesz to nie mój lekarz prowadzący więc nie mogłam go zadręczać pytaniami bo i tak pewnie by mnie splawil.
    Na temat stymulacji i czemu znowu poszło jak poszło to muszę rozmawiać z moją lekarka.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka to NASZ czas! Nas wszystkich bojowniczek! Damy radę 🙂

    Franiczka, aurola, SusieOne, Yoselyn82, monik123, Pia88, KateHawke, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    Aurola parę dni temu Cię o to pytałam, ale chyba przeoczyłaś... Ten Lacibiosfemina doustny czy dopochwowy? Bo widziałam, że są dwa.

    Ja od dr S też zawsze wychodziłam z niedosytem. Informacji oczywiście 😝

    Ewcia teraz Twój czas 🤓🤓🤓
    O przepraszam nie zauważyłam 🤦🏼‍♀️Doustnie. Dr nie zaleca przy tendencji do infekcji brać środki dopochwowe, szczególnie te bez recepty. I też spotkałam się z tą opinia u innych lekarzy.
    Mnie przy histeroskopiach co dwa cykle zalecił ciągle brać dwa razy dnia. Teraz biorę tylko wieczorem. I ginekolog przyjaciółki tez w ciąży i starajacym się zalecal raz dziennie. Ten probiotyki nie jest tani ale chyba najskuteczniejszy a przerobiłam trochę ich.

    Franiczka lubi tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Franiczka to NASZ czas! Nas wszystkich bojowniczek! Damy radę 🙂
    Dziewczyny dacie radę 😉💪✊
    Ja jeszcze 3 dni muszę wytrzymać i mam nadziej że w końcu będę mogła się ucieszyć tak naprawdę.

    Wisienka39*, Pia88 lubią tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawcie też jeden brzucho dla mnie :D

    SusieOne, Wisienka39* lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_tymczasie wrote:
    Zostawcie też jeden brzucho dla mnie :D

    No przecież wszystkich nie zgarnę 🙂 dla każdej z nas się znajdzie 🙂

    Aurola a my chcemy ucieszyć się razem Tobą 💙💙

    aurola lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_na_tymczasie wrote:
    Zostawcie też jeden brzucho dla mnie :D
    O Tobie też pamiętam 😘 o jeszcze kilku innych dziewczynach 😉✊

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    No powiem Ci, że spodobać to on mi się spodobał. Dobrze, że za wczasu wyjrzał z gabinetu za inna pacjentkę to zdążyłam mężowi oznajmić, że czeka pod gabinetem 🤪🤪
    No a doktorek ciacho ooo 🍰🎂
    Ogólnie pełna kulturka, przedstawił się, rękę podal
    Zapytał z czym przyszłam.
    No to mówię że miałam mieć crio ale miałam infekcje i spanikowałam i odwołałam.
    Myślałam że się nie wyrobię ale ze okres się spóźnił to się przeleczylam więc jestem.
    Wcześnie zrobiłam badania bo tak mi zaleciła moja Pani doktor. Estradiol coś koło 100 i prog 11.
    No i on się mnie pyta czy robiłam betę to mówię że nie ale sikalam na test i biały. No to trochę mnie wyśmiał za te patyki i mówi, ze prog 11 to za wysoki na okres tuż za rogiem i że mam zrobić betę. No to mówię ok, zrobię.
    Badanie. Chłop bardzo delikatny. Mówił, że poczuje zimny żel, że uciśnie a na koniec podał mi rękę jak miałam wstać 🤪
    No i podczas usg jednak stwierdził że endometrium za cienkie na ciążowe.
    No i już zaczął mi wypisywać dupka na wywołanie. Po czym mówi. Proszę wywołać okres i stawić się do 2 dc u swojej doktor. A ja mówię Panie, nie po to jechałam 300 km żeby dupka dostać. Pani doktor kazała być przed okresem to jestem. Jej teraz nie ma ale na nast wizytę się do niej stawię a teraz potrzebuje leków na zaś.
    No to mówi ok.
    Wypisał mi estrofem i kazał brać od 2 dc.
    No to ja mu mówię że chyba jeszcze się nie doleczylam tak na 100 % i żeby dał mi coś na grzybka. Dał mi jakąś maść w aplikatorze, że to tylko raz się podaje.
    No i jeszcze na koniec pokazałam na telefonie świeżutkie jak bułeczki wyniki na trombofilie. A że wyszło mi to mthfr nieprawidłowe i pai nieprawidłowe homozugota to wypisał neoparin i kazał brać od 6 dc no i do kompletu acard.
    Zapłaciłam za wszystko a dopiero w trasie na pauzie zobaczyłam że to nie ten estrofem był taki drogi tylko neoparin bo mi przepisał na 100 %. I zapłaciłam za 2 op 160 zł!
    No to w sumie tyle. Ogólnie wyszłam z tym co chciałam. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Taki trochę szybki Bill bo wizyta trwala 5 min ale też skasowali mnie za monitoring a nie za konsultacje.
    A moja mimo, że zapłaciliśmy za pakiet to wizytę ze zleceniem leków potraktowała jako konsultacje i płaciłam max.
    Teraz przy crio i tak się płaci za wizyty i badania więc zawsze to ciut taniej 🙂


    Co do bety to raczej się nie wybieram. Czekam na @ a jak coś to dupek na wywołanie. Tylko nie wiem czy już go brać czy czekać jeszcze chwilę na czysto.
    A to akurat prawda, brak wiedzy i lenistwo nadrabia podaniem ręki przy wstawaniu. Mi się on nie podoba- taki slimok. I między pacjentami przyjmuje modelki bez kolejki (chyba do plastyki- bo jest też chirurgiem plastycznym). Nie był delikatny dla mnie, GM jest dużo lepszy jeśli o to chodzi ino całą resztę też.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 <3 <3

    aurola lubi tę wiadomość

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja długo zawsze siedziałam u doktora Serafina bo miałam dużo pytań. Zawsze odpowiadał mi na pytania i jak myslalam nad jakimś to nawet pozartowal. Pojechałam raz na wizytę i dowiedziałam sie ze noestety in vitro nas czeka to nawet za wizyte nie wziął. Pocieszal i opowiadał o tym dla mnie wtedy temacie nieznanym 🤣🤣🤣byłam zadowolona takze z prowadzenia ciąży

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aurola 🙂 Co prawda nie mam skłonności do infekcji, ale przed posiewami się przyda 🙈 I trzymam kciuki za piątkową wizytę. Na pewno wszystko będzie dobrze 🙂

    aurola lubi tę wiadomość

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka, Aurola, zaciskam kciuki za Was dziewczyny, u WIsienki, żeby krwiak się szybko wchłonął, u Auroli, żeby wszystko było w porządku na USG &&&

    Ewa, no to fajnie, że jednak się zdecydowałaś pojechać :) To teraz żeby @ szybko przyszła i żeby infekcja już nie bruździła :)

    Ewa89_89, aurola, Wisienka39* lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    A to akurat prawda, brak wiedzy i lenistwo nadrabia podaniem ręki przy wstawaniu. Mi się on nie podoba- taki slimok. I między pacjentami przyjmuje modelki bez kolejki (chyba do plastyki- bo jest też chirurgiem plastycznym). Nie był delikatny dla mnie, GM jest dużo lepszy jeśli o to chodzi ino całą resztę też.

    E no kurde ja też laska jestem, może nie modelka ale jakby podrasować trochę to czemu nie? Że też doktorek nic nie zaproponował przy okazji 🙂
    Przy laparo prawie się udało. Wjevhalam na górę, a Pani pielęgniarka się pyta: Pani na piersi? Hmmm a ja mówię: czemu nie? Mogą być piersi 🙂🙂
    No ale nie udało się ☹️☹️

    A tak na poważnie to jeśli będę miała zmienić lekarza to na GM. W końcu jest szefem 🙂 no i wydaje się dość dostępny jeśli chodzi o dni w tygodniu w klinice. Ale póki co mam jeszcze do wykonania zadanie z moją Panią doktor i w niej pokładam nadzieję 🙂🙂

    aurola, Pia88, evkill lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Wisienka, Aurola, zaciskam kciuki za Was dziewczyny, u WIsienki, żeby krwiak się szybko wchłonął, u Auroli, żeby wszystko było w porządku na USG &&&

    Ewa, no to fajnie, że jednak się zdecydowałaś pojechać :) To teraz żeby @ szybko przyszła i żeby infekcja już nie bruździła :)

    No może tak miało być i niech tak będzie 🙂

    m_d_f lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    Ewa ja długo zawsze siedziałam u doktora Serafina bo miałam dużo pytań. Zawsze odpowiadał mi na pytania i jak myslalam nad jakimś to nawet pozartowal. Pojechałam raz na wizytę i dowiedziałam sie ze noestety in vitro nas czeka to nawet za wizyte nie wziął. Pocieszal i opowiadał o tym dla mnie wtedy temacie nieznanym 🤣🤣🤣byłam zadowolona takze z prowadzenia ciąży
    Ja też się spotkałam się z bardzo dobra rekomendacja pana dr. Dlatego do niego chodziłam. Co prawda mi nie pomógł. Nie trafił z diagnoza. Niestety nie zauważył wodniaka, zrostow. Czasem tak jest. Straciłam rok u niego. Ale to on mnie skierował do badań klinicznych i in vitro a potem do dr GM na laparoskopie bez tego dalej bym sie starała w ślepo. Szkoda mi straconych 2 lat ale trudno. Dobra ręką dr GM i laska nieba sprawiły ze zrosty odpuściły. Oby teraz już finisz był cudowny to będzie super.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dla mnie ,😆😄

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Aurola, Wisienka, Frelcia, Bella, Pia, mocne kciuki za was 🥰😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2020, 20:57

    Ewa89_89, Pia88, Wisienka39*, aurola, SusieOne lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella wiesz może co u Madagaskar, Tyszanki , Shooa?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 2053 2054 2055 2056 2057 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ