Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    A tak z innej beczki kochane , moja beta wynosi 8 :)
    Aaaaaaaaa!!! Jestttttttt! Teraz dostanie powera i zacznie rosnąć! Tak się cieszę! Zaciskam za przyrosty! :) :*

    nick nieaktualny, Erl lubią tę wiadomość

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mój brzuch już wygrywa głodowa melodie pt nic nie jadłem od 17h
    Powodzenia Frelcia! :)

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Ale obiecujecie ze nic nie boli?:p
    Aaaa zakrecilam się ;) ja Ci obiecuje , ze nic nie boli!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu,
    Zobaczysz jak Ci po południu suchareczki będą smakowały ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 12:56

    Yummymummy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    No właśnie Kochane, chyba poczekam do czwartku:)
    Moja pierwsza Beta po transferze blastki 21 :) potem biegałam co dwa dni żeby sprawdzić przyrosty :D codziennie nie ma sensu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Ciekawe ile trwa taka laparo. Frelciu, maz jest z Toba? :)
    Ptaszyna około godziny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czasu po narkozie się budzilyscie? Mój Mąż biedny ze mną czeka i czeka... pani obok od 8 rano czeka na zabieg. Już tyle godzin...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo a ile osobowe sa sale?
    Kurcze, zobaczylam Twoj post i myslalam ze to juz po..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    A ile czasu po narkozie się budzilyscie? Mój Mąż biedny ze mną czeka i czeka... pani obok od 8 rano czeka na zabieg. Już tyle godzin...
    Na sale wracasz już wybudzona kochana, możesz głupoty gadać, ale będziesz już wśród żywych ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dwuosobowa sale. Przysypiam już z nudów. Od klimatyzacji już mam katar. Jeszcze mnie do domu odeślą i tyle będzie :/

  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mam dwuosobowa sale. Przysypiam już z nudów. Od klimatyzacji już mam katar. Jeszcze mnie do domu odeślą i tyle będzie :/
    A na którą godzinę miałaś się zgłosić na oddział?

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d8a3febcfb6.jpg

    Już po :) odpoczywam. Wieczorem przyjdzie Manka i powie mi kiedy in vitro i co znalazł.

    Yummymummy, Bejzi, Heidi Di, Erl, Bella93, KateHawke, njut, sAnsa_28 lubią tę wiadomość

  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d8a3febcfb6.jpg

    Już po :) odpoczywam. Wieczorem przyjdzie Manka i powie mi kiedy in vitro i co znalazł.
    Nareszcie masz to za sobą :) było aż tak strasznie ? Odpoczywaj i czekaj na dobre (mam nadzieje) wieści od Naszedo doktorka :)

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było spoko. Nie wiem kiedy zgon zaliczyłam . Teraz tylko brzuch mnie boli jak na okres. Mąż mi pyszczy ze mam odpoczywać a mi się już spać nie chce ;)

  • Heidi Di Autorytet
    Postów: 918 882

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Ty! :)

    Starania od 2017 r.

    I IVF:
    ET 1.2020 :(
    Krio 4.2020 :)
    1.2021 SYNECZEK <3
    Krio 12.2021 :( ciąża biochemiczna
    Krio 2.2022 :( nasz ostatni zarodek :(
    8.04.2022 ⏸ naturalny cud, pierwszy w życiu, Bhcg 643, dwa dni później 1518.
    12.2022 DRUGI MALUSZEK <3

    Ja: Endometrioza II st., wycięta przegroda macicy, wyleczony rozrost endometrium.
    M: Morfologia 4%, HBA 92%, fDNA 9%.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Manka :) robił mi i Grażynę i brzuch :D pielęgniarki zdziwione ze już na telefonie śmigam.

  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Było spoko. Nie wiem kiedy zgon zaliczyłam . Teraz tylko brzuch mnie boli jak na okres. Mąż mi pyszczy ze mam odpoczywać a mi się już spać nie chce ;)
    W końcu Cię zetnie ;) Trzymaj się!

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w dłoń wenflonu nie dali rady wbić?
    Mówiliśmy że nie ma się czego bać. :-)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiła ze nie wbijają w dłoń :) nie umiała mi w tej ręce żyły znaleźć. Zawsze mam z prawej obieraną krew .

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mówiła ze nie wbijają w dłoń :) nie umiała mi w tej ręce żyły znaleźć. Zawsze mam z prawej obieraną krew .
    Ałaaa! Masz wenflon w mega dziwnym miejscu.
    Nigdy nie pozwalam sobie wbic wenflonu z inne miejsce niz zgiecie lokcia.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ