Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Dziewczyny dzisiejsza Beta 50,44 . Nie za duży skok jak na dwa dni? We wtorek było 8...
    Piękna becia <3 <3 <3 na początku tak właśnie rusza z kopyta a potem się stabilizuje. Noo to mogę powiedzieć że witamy Okruszka :D i gratulujemy mamusi <3 oby tak dalej i szczęśliwych 9 miesięcy!

    nick nieaktualny, Bejzi lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Dziewczyny głoduje :( nawet nie zmieniłam opatrunku bo nie umiałabym tam patrzeć. Poczekam na Męża :( kiedy można zacząć jeść normalnie? w sensie kawa, serki topione, schabowy? ;D
    Ja ci nie powiem niestety bo ja miałam tą długą narkozę i potem tydzień diety lekkostrawnej. Chyba dopiero po tygodniu pierwszą kawę wypiłam.
    A co do opatrunków to nic brzydkiego tam nie ma. Moim opatrunkiem były po prostu jałowe gaziki przylepione tą taśmą plastrową. A zmieniałam jak się zamoczył. I tyle. Doktorek kazał to w miarę wietrzyć więc naklejałam tak leciutko żeby przestrzeń była. W zasadzie potrzebne to było tylko po to żeby szwy nie haczyły o bieliznę.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane! Ale po moich przejściach radość jest umiarkowana, nerw i stres mna rządzą . Biedne to moje dziecię ... będzie takie jak matka - znerwicowane i wrażliwe ech. Mam nadzieje, ze może przez mrożenie nabrało odporności ;)

    njut lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek z badaniami a w srode laparoskopia. Teraz ja bede histeryzowac..

    Bejzi, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    We wtorek z badaniami a w srode laparoskopia. Teraz ja bede histeryzowac..

    Ja jako największy histeryk mogę Ci powiedzieć, że nie ma czego się bać :)

  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Dziewczyny dzisiejsza Beta 50,44 . Nie za duży skok jak na dwa dni? We wtorek było 8...
    Albo dwa maluchy, albo córa :D

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Yummy wspaniały nowoczesny pokój ahhh :) Sama projektowałaś czy ktoś pomagał? ;)
    Moja pokoiku póki co nie będzie miała, wygospodarujemy jej kącik w sypialni. Będzie dużo bieli, odrobina szarości i pudrowego różu. Ale różu na prawdę malutko ;)
    Udzielasz się może na jakimś wątku po fioletowej stronie? Bo na ciężarówkach po ivf i iui Cie nie ma.. ;p
    Dziekuje bardzo <3
    To fota tylko jednej ściany z pokoju Dżonnego :P
    Cały nasz dom od A do Z wymyśliłam sama- uwielbiam wnętrza, zmiany. Co chwile przestawiam, maluje, zmieniam :) mój ulubiony styl , to scandi zdecydowanie :) biel, drewno <3
    W razie czego służę pomocą :) :*

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didik, strasznie mocno Ci kibicuje! <3 przykro mi, że pierwszy transfer się nie udał, ale mocno wierze, że teraz będzie dobrze. Przesyłam moc dobrej energii i uściski dla brzuszka :) :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Ja jako największy histeryk mogę Ci powiedzieć, że nie ma czego się bać :)
    Hahaha cwaniak się odezwał ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    Albo dwa maluchy, albo córa :D
    Jak córa to byłby cud cudów , bo to picsi było :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka91 wrote:
    Didik, strasznie mocno Ci kibicuje! <3 przykro mi, że pierwszy transfer się nie udał, ale mocno wierze, że teraz będzie dobrze. Przesyłam moc dobrej energii i uściski dla brzuszka :) :)
    Dziekuje kochana! Powtarzam sobie cały czas słowa pani doktor, ze zwykle dwa razy się to nie zdarza. Niech ten skok bety będzie dobrym znakiem...

    KateHawke, Erl, bbeczka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didik nie panikuj tylko się ciesz : ) i rób dobre środowisko i odpowiedni stan psychiczny dla rozwoju dzidziutka. I zbieraj wirusy żeby mi je potem sprzedawać.


    Jedyny plus tej głodowej diety i stresu jest taki ze już 4 kg schudłam. Przyda się

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Dziewczyny dzisiejsza Beta 50,44 . Nie za duży skok jak na dwa dni? We wtorek było 8...

    gratuluje, beta piekna :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:

    ale piekne!! :)

    Yummymummy lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Dziewczyny głoduje :( nawet nie zmieniłam opatrunku bo nie umiałabym tam patrzeć. Poczekam na Męża :( kiedy można zacząć jeść normalnie? w sensie kawa, serki topione, schabowy? ;D
    Frelcia ja odrazu na drugi dzień po laparo jadłam normalnie i wypiłam kawkę ale i też czekałam na Męża ze zmianą opatrunku chyba na 4 dzień od laparo dopiero popatrzyłam na te miejsca :)
    Dzisiaj mam wizytę kontrolna.. Już nie mogę się doczekać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 14:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    We wtorek z badaniami a w srode laparoskopia. Teraz ja bede histeryzowac..
    Ptaszyna dobrze Cię rozumiem ale uwierz będzie dobrze :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frelcia ja jadlam jakos dwa czy 3 dni dni lekkostrawna diete by nie bylo wzdec a potem juz w miare normalnie :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm no to w weekend spróbuje z plackami z cukinii ale bez tłuszczu i z piekarnika. A od poniedziałku zacznę wracać do moich jedzeniowych grzeszków. Póki czuje się słabo przez przeziębienie to i tak bardzo bym nie zgrzeszyła jedzeniowo. Brakuje kawy najbardziej. Kocham kawę. Didik jak uda się moje IVF to musimy iść na bezkofeinowa :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Dziewczyny głoduje :( nawet nie zmieniłam opatrunku bo nie umiałabym tam patrzeć. Poczekam na Męża :( kiedy można zacząć jeść normalnie? w sensie kawa, serki topione, schabowy? ;D
    Pamiętam, że rano jak się obudziłam to opędzlowałam dwie buły z masłem i pomidorami-malinówką ;-) I w sumie jak popatrzę wstecz, to jadłam od razu normalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 14:19

    KateHawke lubi tę wiadomość

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    (...) Didik jak uda się moje IVF to musimy iść na bezkofeinowa :D
    Najlepiej w Tychach co by mój brzuch też się dokulał do waszej dwójki :D A kawę to ja parzoną do dziś piję - żyć bez niej nie mogę <3

    nick nieaktualny, Erl, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ