X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja polecam G.Mańkę :) pomógł dwukrotnie mojej siostrze z cukrzycą w ciągu JEDNEGO roku! i po urodzeniu kilka miesięcy druga ciąża :)

    Dr /Mańka ponad rok temu robił mi sonoHSG i szczerze powiedziawszy nie wzbudził mojego zaufania.. Może to z racji tego że nie byłam jego pacjentką ale wydał mi się takim mrukiem, co oczywiście nie umniejsza jego wiedzy i zdolnościom. :)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kochana polecam Paligę kobieta anioł i ciepła dusza.
    Ma pewno trzeba wykluczyć endometrioze i zapalenie endometrium które ja miałam.
    Teraz powinny ruszyć zapisy.
    Możesz sama sprawdzić pare rzeczy jak na Trombofilie na 6 mutacji( testdna.pl- 330zł)
    Warto też już brać na poprawę jajeczek i fragmentacji CO-Q10 100 mg kaneka ( drogie ale naprawdę warto)
    O dr Palidze właśnie słyszałam same dobre opinie i chyba na nią się zdecyduję. :) właśnie potrzebuję lekarza który będzie miał na nas jakiś pomysł, bo moim zdaniem coś musi być nie tak skoro dwóch zdrowych ludzi posiadających już jedno dziecko nie może mieć kolejnego..

    A o co chodzi z tymi zapisami na zapalenie endometrium?

    Mi przy każdym USG mówią że mam prawidłową budowę macicy i jajników, cytologia zawsze w jedynce, stymulację miałam dwie clo na własne życzenie bo owulacje mam naturalne potwierdzone na USG.. Od Nowego roku zabieram się za suplementację i chce ruszyć znów do kliniki w ramach ostatniej walki, tak żeby mieć czyste sumienie że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy i mam nadzieję że wrócimy z tej walki wygrani.. :)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mama przyjaźni się z właścicielem Angeliusa i najlepszym lekarzem w Angeliusie jest Pan doktor Mańka:) też odniosłam wrażenie że jest to człowiek z dystansem ale też bardzo fachowy. Wierzę w niego i wierzę że z nim mi się uda :)

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że jeden zarodek wystarczy kochane, ale tym razem nie mam tyle entuzjazmu co podczas pierwszej proby. W razie niepowodzenia zostajemy z niczym, zostaniemy z niespełnionymi marzeniami o posiadaniu dużej rodziny, gromadki tupiacych, maleńkich stopek biegających po domu.
    Kochane trzymajcie kciuki za jutrzejsze transferowanie.

    h_anulka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Ja wiem że jeden zarodek wystarczy kochane, ale tym razem nie mam tyle entuzjazmu co podczas pierwszej proby. W razie niepowodzenia zostajemy z niczym, zostaniemy z niespełnionymi marzeniami o posiadaniu dużej rodziny, gromadki tupiacych, maleńkich stopek biegających po domu.
    Kochane trzymajcie kciuki za jutrzejsze transferowanie.
    Zobaczysz że wigilijny cud zostanie z Wami i córeczka będzie miała upragnione rodzeństwo. <3

    madwitka lubi tę wiadomość

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    O dr Palidze właśnie słyszałam same dobre opinie i chyba na nią się zdecyduję. :) właśnie potrzebuję lekarza który będzie miał na nas jakiś pomysł, bo moim zdaniem coś musi być nie tak skoro dwóch zdrowych ludzi posiadających już jedno dziecko nie może mieć kolejnego..

    A o co chodzi z tymi zapisami na zapalenie endometrium?

    Mi przy każdym USG mówią że mam prawidłową budowę macicy i jajników, cytologia zawsze w jedynce, stymulację miałam dwie clo na własne życzenie bo owulacje mam naturalne potwierdzone na USG.. Od Nowego roku zabieram się za suplementację i chce ruszyć znów do kliniki w ramach ostatniej walki, tak żeby mieć czyste sumienie że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy i mam nadzieję że wrócimy z tej walki wygrani.. :)


    Znając dr M.P zleci histerskopie ;) bo USG to tylk USG ;)

    zapisy na zapalenie endmetrium hihihi żle zrozumiałaś zapisy są na wizyty do dr, do niej nie jest się łatwo dostać a teraz wiem że zaczynają się nowe zapisy na pierwszą wizytę gdzie czekasz około 3 mies.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka i już masz maleństwo w brzuszku ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer tak, już jestem po transferze 2 dwudniowych robaczkow. Humor mam podły, nie umiem powstrzymać łez.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Flowwer tak, już jestem po transferze 2 dwudniowych robaczkow. Humor mam podły, nie umiem powstrzymać łez.

    Powinnaś być szczęśliwa!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowciu kochana będę szczęśliwa jak za 12 dni beta będzie wysoka:-)
    Dziewczynki zdrowych, spokojnych świąt :-*

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Flowciu kochana będę szczęśliwa jak za 12 dni beta będzie wysoka:-)
    Dziewczynki zdrowych, spokojnych świąt :-*
    Będzie kosmicznie wysoka :)

    Wesołych Świąt wszystkim <3

    madwitka, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • soncia18 Autorytet
    Postów: 276 211

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę wam i sobie aby każda z nas w przyszłym roku stroiła choinkę z dzidzia na rękach !! A tobie madwitka cierpliwości jak i sobie.... 12 długich dni przed nami :)

    madwitka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Prawie 10 lat starań
    7 IUI nieudanych
    luty 2017 - Laparoskopia i Histeroskopia - wszystko super
    Żadnej ciąż
    Niepłodność Idiopatyczna
    6.12- rozpoczęcie procedury
    23.12- transfer 1 zarodka - nieudany
    Został 1 ❄3-dniowy
    II Transfer- 26.02. -->8 dpt -beta 21--> 10 dpt- beta 74,6 -->14 dpt-578
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Znając dr M.P zleci histerskopie ;) bo USG to tylk USG ;)

    zapisy na zapalenie endmetrium hihihi żle zrozumiałaś zapisy są na wizyty do dr, do niej nie jest się łatwo dostać a teraz wiem że zaczynają się nowe zapisy na pierwszą wizytę gdzie czekasz około 3 mies.
    Czyli to, że mamy już w Angelusie swoją skromną kartotekę nic nie zmienia i zmieniając lekarza prowadzącego tak jakby zaczynamy od zera?
    W takim razie po świętach dzwonię zapisać się do kolejki :)

    Mam nadzieję że Nowy Rok przyniesie nam wszystkim spełnienie marzeń - Wesołych, szczęśliwych, pogodnych oraz rodzinnych Świat Bożego Narodzenia <3

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate Tu umiesz poprawić humor! Buziaki :-*

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia no tak, my testujemy w tym samym czasie. Wszystkiego dobrego :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 15:54

    soncia18 lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madwitka, soncia kciuki zaciśnięte <3 <3

    madwitka, soncia18 lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia my to w tym samym czasie miałyśmy transfer :)

    soncia18 lubi tę wiadomość

  • soncia18 Autorytet
    Postów: 276 211

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak?? Stork?? No to nieźle:) A ilu dniowy zarodek miałaś podawany? Ja jak własnie siadałam na kozła i Pani Paliga mi wszytko tłumaczyła że nie boli itp to ja jej powiedziałam że mnie tam mało co wzrusza jeśli chodzi o ból to ona powiedziała że dziś same takie twarde sztuki transfer mają :) Kiedy testujesz jak się czujesz...
    Madwitka a ty jak się trzymasz... ja dużo odpoczywam... teraz mam wolne do sylwestra ale mam też plan co sobie powoli porobię w domku :) Więc mam nadzieję że chociaż trochę zabiję czas...

    Prawie 10 lat starań
    7 IUI nieudanych
    luty 2017 - Laparoskopia i Histeroskopia - wszystko super
    Żadnej ciąż
    Niepłodność Idiopatyczna
    6.12- rozpoczęcie procedury
    23.12- transfer 1 zarodka - nieudany
    Został 1 ❄3-dniowy
    II Transfer- 26.02. -->8 dpt -beta 21--> 10 dpt- beta 74,6 -->14 dpt-578
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam umówioną wizytą na 6 marca.. Będzie mi się ciągnęło do tego czasu..

    A jak się czujecie dziewczyny? Już coraz bliżej do prezentów noworocznych <3 nieustannie trzymam za Was kciuki :)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą twardą sztuką to raczej nie mówiła o mnie ;) no chyba że mowa o weterankach :-) miałam podane 2 zarodki 3 dniowe z AZ. Czuje się ok jestem bardzo spokojna. Też mam wolne między świętami. Chyba przeleze w łóżku te święta mnie wykończyły :p

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ