Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 29 lutego, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola003 wrote:
    Hej Dziewczyny, czy tutaj na forum jest osoba czekająca na dawstwo oocytow?? Czekam już 2 miesiąc i dalej ciszaaa, eh to czekanie w każdym przypadku najgorsze, pozdrawiam

    hej! ja podpisuje umowe na KD pod koniec marca! podobno do 3 miesięcy sie czeka (tak jest w umowie)! ale zależy od grupy krwi i dobrania innych parametrów! czekanie zawsze jest najgorsze! a w tamtej klinice długo czekałaś czy korzystałaś z mrożaków?

  • Nu_na Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 29 lutego, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Weź sobie cos do czytania i załóż wygodne ciuchy, bo będziesz leżeć. W zależności gdzie będzie wenflon, na zgięciu łokciowym lub przy nadgarstku, to lepiej mieć krótki rękaw.



    Dziękuję pięknie za odpowiedź 🥰 śniadanko, leki mogę normalnie przyjąć przed tak ?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 29 lutego, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    U Nas diagnoza żeby usuwać była w czerwcu zeszłego roku ale jeszcze walczyliśmy, nie dało to efektu więc jak udalo się załatwić termin na NFZ to na nic nie czekaliśmy, w Krakowie się czeka minimum 2.5 roku 🤦‍♀️ my wycinaliśmu w Przemyślu bo mieliśmy znajomości w szpitalu. Bierz skierowanie i umawiaj termin żeby czas leciał bo prywatnie u Nas prawie 5000. Z tego co wiem to w Jeleniej Górze w KCM są szybkie terminy na NFZ.

    Ja też nie potrafię odpuścić. Mimo że po ostatniej cb byłam przekonana że to koniec.... W sierpniu jak dotarło do mnie że to by była ta pora zaliczyłam jakaś depresję i dopiero niedawno dotarło do mnie że to nie koniec...

    Ja też w sierpniu miałam depreche w okolicach spodziewanego porodu.
    Ostatnio nieudany transfer też dał mi w kośc i jeszcze rocznica poronienia.
    Ale mimo wszystko wiem, że to nie może się tak skończyć. Jeszcze nie umiem zamknąć za sobą tych drzwi.

    Dzięki za info o Jeleniej, od siebie nie mam daleko. U nas właśnie też ceny 5-6 tys ale właśnie dziecko i tak musi dorosnąć więc chce zabukowac termin na NFZ i czekać.
    Ja sama mam skierowanie od pół roku na migdał ale czeka bo i ja czekam na coś innego.
    Nie wiem jak dla dzieci ale dorośli z mojego regionu jeszcze do Zgorzelca uderzają.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 29 lutego, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Ewcia, już chyba nie zdążę😀 40 w tym roku🙈 Aż boję się tu zaglądać, bo wtedy sobie przypominam, że niemożliwe nie istnieje

    Koleżanka 43 właśnie ostro negocjuje pisemnie w marszałkowskim i wyzej warunki aby dofinansowanie było do 43 bo w grudniu 2023 podeszła pierwszy raz za moją namową ale nie udało się uzyskać zarodka. Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że coś wywalczy.

    Pamiętaj, że to dopiero 40stka w tym roku. W sam raz na drugie 😍

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 29 lutego, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eska29044 wrote:
    Witajcie dziewczyny, jakieś zrządzenie losu bo przez przypadek otworzyło mi sie forum, bo jeszcze ikona na pasku została.

    Mój potomek ma już 2,5 roku i solidnie daje popalić. A ja niestety bujam sie po lekarzach, nie mogę wyjśc na prosta jeśli chodzi o zdrowie a wręcz coraz więcej problemów sie pojawia.

    Martinika moja koleżanka 45 lat wróciła po drugi zarodek i od razu zaskoczyło.

    Ewa, wierzę że i Tobie się uda !

    Lipcówka pozdrowienia i dla was wszystkie kochane!

    Ale odwiedziny mamy na grupie! 2,5 to ciężki czas. Iza zbliża się do 3 urodzin i na 7 dni ciągłych histerii trafia się jeden dobry... Zaczęło się właśnie na jesień i jest jazda na całego ale wypowiedziane "kocham Cię mamusiu" zaciera całe zło tego świata.

    A u Ciebie co sie dzieje ze zdrowkiem?

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Sernik Autorytet
    Postów: 766 1164

    Wysłany: 29 lutego, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nu_na wrote:
    Dziękuję pięknie za odpowiedź 🥰 śniadanko, leki mogę normalnie przyjąć przed tak ?
    Tak

    preg.png
  • Ola003 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 29 lutego, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    hej! ja podpisuje umowe na KD pod koniec marca! podobno do 3 miesięcy sie czeka (tak jest w umowie)! ale zależy od grupy krwi i dobrania innych parametrów! czekanie zawsze jest najgorsze! a w tamtej klinice długo czekałaś czy korzystałaś z mrożaków?
    Dziękuje za odpowiedz. W poprzedniej klinice tj. w Novum pierwsza propozycja została złożona w niecały miesiąc ale jej nie zaakceptowaliśmy, kolejna pojawiła się za Ok 1,5 miesiąca. Komórki pochodziły z ovobanku. Czyli mam rozumieć ze dostałaś już informacje odnośnie znalezienia dawczyni skoro znasz już datę podpisania umowy??

    ’86
    starania od 2015
    amh od 2022 roku 0,001 🫣
    2023 histeroskopia: adenomioza, polip
    Czynnik męski: póki co niezawodny
    Procedura z KD: ❄️❄️
    1 transfer 3dniowca - biochem
    2 transfer blastki - nie drgnęło
    Zmiana kliniki
    Oczekiwanie na KD …
    🫸
    No i mamy ❄️❄️❄️ 5dniowe i ❄️❄️❄️ 6dniowe
    PPJ ANA3 👍🏼
    KIR Bx
    Cytokiny ????
    „Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy”
    Phill Bosmans
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 29 lutego, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Koleżanka 43 właśnie ostro negocjuje pisemnie w marszałkowskim i wyzej warunki aby dofinansowanie było do 43 bo w grudniu 2023 podeszła pierwszy raz za moją namową ale nie udało się uzyskać zarodka. Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że coś wywalczy.

    Pamiętaj, że to dopiero 40stka w tym roku. W sam raz na drugie 😍
    To 12 lat czekania na dziecko mocno odbiło się na innych aspektach mojego życia i teraz muszę to wszystko posklejać do kupy😉 Nie powiedziałam ostatecznie nie, ale jestem wdzięczna losowi, że po tylu latach jestem mamą chociaż 1 bejbika i łapię garściami każdy wspólny moment. Nie wiem czy też jestem gotowa na nowo to wszystko przeżywać. Myślę, że do końca roku podejmę ostateczną decyzję.
    Ewa, a Ty cycki w górę, powolutku i do celu. Przecież wiesz, że się uda💪
    Eska, 2,5roku? Szok jak ten czas leci. Czy Twoje problemy ze zdrówkiem związane są z leczeniem niepłodności?

    0901d7c722.png
  • Kaylla Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 1 marca, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    Ooo, dzięki za tą odpowiedź 🌷 dużo rozjaśnia i faktycznie brzmi to wszystko sensownie 😊
    My też mieliśmy wykupiony pokój. To jest naprawdę świetna opcja, bardzo polecam. Jeśli chodzi o personel to również nie miałam się do czego przyczepić. Położne bardzo o nas dbały i pomagały jak tylko była potrzeba. Jestem mega wdzięczna za opiekę szczególnie pierwszej nocy. Położna była co chwila przy nas i pomagała dostawiać młodą. Postawili mnie też na nogi wieczorem tak jak chciałam. Generalnie plan porodu wykonany całości😉 jak chcesz o coś zapytać to śmiało

    Mimi09 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 1 marca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    To 12 lat czekania na dziecko mocno odbiło się na innych aspektach mojego życia i teraz muszę to wszystko posklejać do kupy😉 Nie powiedziałam ostatecznie nie, ale jestem wdzięczna losowi, że po tylu latach jestem mamą chociaż 1 bejbika i łapię garściami każdy wspólny moment. Nie wiem czy też jestem gotowa na nowo to wszystko przeżywać. Myślę, że do końca roku podejmę ostateczną decyzję.
    Ewa, a Ty cycki w górę, powolutku i do celu. Przecież wiesz, że się uda💪
    Eska, 2,5roku? Szok jak ten czas leci. Czy Twoje problemy ze zdrówkiem związane są z leczeniem niepłodności?

    Wiem kochana jak to jest. Ja wróciłam do walki ale już ciągnę na oparach. Dopiero teraz widzę ile energii w życiu mnie to dalej kosztuje i jak bardzo absorbuje mój czas gdy mogłabym go poświęcić dziecku, które już mam, a nie temu na które czekam. Także nie namawiam za wszelką cenę bo cena życia i psychiki wciąż jest wysoka. Ale jakbyś jednak wróciła to muszę to zobaczyć i chce w tym uczestniczyć ❤️
    Dlatego chłoń to szczęście bo tak szybko rośnie 😍😍😍

    Buziaki dla Was 😘

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 1 marca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola003 wrote:
    Dziękuje za odpowiedz. W poprzedniej klinice tj. w Novum pierwsza propozycja została złożona w niecały miesiąc ale jej nie zaakceptowaliśmy, kolejna pojawiła się za Ok 1,5 miesiąca. Komórki pochodziły z ovobanku. Czyli mam rozumieć ze dostałaś już informacje odnośnie znalezienia dawczyni skoro znasz już datę podpisania umowy??

    Nie, lekarz powiedział mi że pod koniec marca dopiero rozpocznie mi tą całą procedure! a nic nie mówił kiedy umowe podpisze, czy na początku czy dopiero jak znajdą dawczynie...pewnie na początku bo jakomś zaliczke pewnie trzeba wpłacić! tyle co sie dowiedziałam to że ok 3 miesiące to trwa w sumie, może być wcześniej i że właśnie świeże komórki, nie takie mrożone z banku! niby lepiej...zobaczymy! aaa...i dawczyni podobno z Czech😁 tyle sie wywiedziałam, troche w klinice, troche z forum😊

    Ola003 lubi tę wiadomość

  • Karolaa88 Koleżanka
    Postów: 53 26

    Wysłany: 1 marca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem nowa, w tej grupie. Zaczęłam leczenie u dr MP w grudniu 2023. Zdiagnozowała u mnie polipy w macicy i konieczność histeroskopii. Miałam ją mieć już w styczniu, ale wtedy z powodu bólu gardła, anestezjolog odwołała mi zabieg. Mam go mieć teraz 12 marca, niestety, znów mam infekcję tj. byłam u lekarza, osłuchowo czysto, został mi tylko katar. Dzisiaj ma do mnie dzwonić anastezjolog.. poradźcie proszę co robić, nie chcę tego znów przekładać o miesiąc, mam poczucie, że to przesada. W innych klinikach nikt mnie nie pytałl przy histeroskopii czy punkcji czy jestem chora.. a tutaj to już jest jakaś naprawdę przesada. Co sądzicie? Czy ktoś miał? Poradźcie mi proszę co robić.

    Ona- 36/ On- 37 niskie parametry (syn naturalnie, cc w IX 2017)
    --> Start Artvimed Kraków 2020
    2 x IUI nieudane
    --> I procedura IVF ICSI Novum Warszawa
    punkcja VII 2022
    transfer 1 (IX 2022)--> 5.1.1 blastocysta, nieudany, transfer na niepękniętym pęcherzyku
    histeroskopia Artvimed
    transfer 2 (styczeń 2023) --> 5.1.2 blastocysta, ciąża biochemiczna
    biopsja z wycinkiem endometrium- > NK 25/1mm2
    transfer 3 (kwiecień 2023)-->3.2.2, 8dp beta <0,1 :( (włączony accofil, neoparin)
    transfer 3 (czerwiec 2023)--> blastocysta 5.1.1 + 4.2.3; nieudane
    --> Napromedica Białystok (VII- XII 2023)
    diagnoza: nietolerancje pokarmowe + obustronne żylaki powrózka nasiennego u Męża
    -->Provita Angelius Katowice (XII 2023 - obecnie)
    Ona: AMH: 2,91 ng/ml
    diagnoza: niedobór żelaza i ferrytyny, polipy w macicy, zalecona histeroskopia i IVF
    On: otyłość, zaburzenia krzywej insulinowo- glukozowej, niska jakość nasienia
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 1 marca, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Cześć jestem nowa, w tej grupie. Zaczęłam leczenie u dr MP w grudniu 2023. Zdiagnozowała u mnie polipy w macicy i konieczność histeroskopii. Miałam ją mieć już w styczniu, ale wtedy z powodu bólu gardła, anestezjolog odwołała mi zabieg. Mam go mieć teraz 12 marca, niestety, znów mam infekcję tj. byłam u lekarza, osłuchowo czysto, został mi tylko katar. Dzisiaj ma do mnie dzwonić anastezjolog.. poradźcie proszę co robić, nie chcę tego znów przekładać o miesiąc, mam poczucie, że to przesada. W innych klinikach nikt mnie nie pytałl przy histeroskopii czy punkcji czy jestem chora.. a tutaj to już jest jakaś naprawdę przesada. Co sądzicie? Czy ktoś miał? Poradźcie mi proszę co robić.

    Zrób badanie crp żebys miała podkładkę że nie masz infekcji, a pokazał Ci się jakiś senny katar to sorawdzilas. No chyba że Ci wyjdzie takie crp że powinnaś brać antybiotyk to wtedy przesunięcie koniecznie.

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2037

    Wysłany: 1 marca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Zrób badanie crp żebys miała podkładkę że nie masz infekcji, a pokazał Ci się jakiś senny katar to sorawdzilas. No chyba że Ci wyjdzie takie crp że powinnaś brać antybiotyk to wtedy przesunięcie koniecznie.

    Dokładnie ja na pukcję jechałam z katarem i lekkim kaszlem, dr GM kazał mi kupić dobry spray do nosa i tyle ;)

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Karolaa88 Koleżanka
    Postów: 53 26

    Wysłany: 1 marca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję! Najcenniejsze porady zawsze na forum! :)

    Ona- 36/ On- 37 niskie parametry (syn naturalnie, cc w IX 2017)
    --> Start Artvimed Kraków 2020
    2 x IUI nieudane
    --> I procedura IVF ICSI Novum Warszawa
    punkcja VII 2022
    transfer 1 (IX 2022)--> 5.1.1 blastocysta, nieudany, transfer na niepękniętym pęcherzyku
    histeroskopia Artvimed
    transfer 2 (styczeń 2023) --> 5.1.2 blastocysta, ciąża biochemiczna
    biopsja z wycinkiem endometrium- > NK 25/1mm2
    transfer 3 (kwiecień 2023)-->3.2.2, 8dp beta <0,1 :( (włączony accofil, neoparin)
    transfer 3 (czerwiec 2023)--> blastocysta 5.1.1 + 4.2.3; nieudane
    --> Napromedica Białystok (VII- XII 2023)
    diagnoza: nietolerancje pokarmowe + obustronne żylaki powrózka nasiennego u Męża
    -->Provita Angelius Katowice (XII 2023 - obecnie)
    Ona: AMH: 2,91 ng/ml
    diagnoza: niedobór żelaza i ferrytyny, polipy w macicy, zalecona histeroskopia i IVF
    On: otyłość, zaburzenia krzywej insulinowo- glukozowej, niska jakość nasienia
  • Aneta_S Ekspertka
    Postów: 250 141

    Wysłany: 1 marca, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiecie ile w angeliusie kosztuje adopcja komórki lub zarodka? I czy do tego jest liczony dodatkowo transfer?

    Starania od 2019
    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    nie wyryto genów: 2DL5, 2DS1, 2DS4, 2DS5, 3DS1, 3DP1
    drożność OK
    3 cykle na lameccie lub puregon, dodatkowo ovitrelle
    09.2021 - laparoskopia, endometrioza II stopnia,
    od 10.2021 - 3 cykle na Fostimon lub Puregon, plus Pregnyl, do tego duphaston i encorton => ciązy brak:(
    AMH: 1,7
    05.2022 I procedura 2zarodki:
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    Biopsja endometrium cd138,
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
  • Aneta_S Ekspertka
    Postów: 250 141

    Wysłany: 1 marca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety 3 procedura i komórki nie nadają się do zaolodnienia:(

    Starania od 2019
    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    nie wyryto genów: 2DL5, 2DS1, 2DS4, 2DS5, 3DS1, 3DP1
    drożność OK
    3 cykle na lameccie lub puregon, dodatkowo ovitrelle
    09.2021 - laparoskopia, endometrioza II stopnia,
    od 10.2021 - 3 cykle na Fostimon lub Puregon, plus Pregnyl, do tego duphaston i encorton => ciązy brak:(
    AMH: 1,7
    05.2022 I procedura 2zarodki:
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    Biopsja endometrium cd138,
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2458 3172

    Wysłany: 1 marca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    I jak ta blokada? Daje to coś? 😁 Ta sala rodzinna to znaczy że bylas tylko Ty i mąż i mąż mógł spać tam?

    Fajnie poczytac taki post, troche się lepiej czlowiek nastawia 🌷
    Tak. Pokój 2 os. (bez wyżywienia dla M.). Mąż miał tylko przykazane, żeby nie pałętać się po korytarzu, bo to może innym położnicom przeszkadzać. Nie wiem jak teraz, ale wtedy nie było odwiedzin w salach - z Maluszkiem można było wyjść na taki korytarz/przedsionek. Więc sala rodzinna jest super opcją- bo tato mógł od razu w pełni uczestniczyć.

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 1 marca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    Ja niestety 3 procedura i komórki nie nadają się do zaolodnienia:(

    Aneta przykro mi cholernie 😔

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2458 3172

    Wysłany: 1 marca, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    Hej, wiecie ile w angeliusie kosztuje adopcja komórki lub zarodka? I czy do tego jest liczony dodatkowo transfer?
    Przykro mi, ale dobrze, że jest opcja KD i AZ.
    Chyba najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz. Wiem, że maxbar miała w Angeliusie AZ ale od porodu chyba się nie pokazała.

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
‹‹ 4511 4512 4513 4514 4515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ