X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Do mnie dzisiaj dzwoniła pani która ma być moją koordynatorką i troche niefajnie sie czuje po tej rozmowie! w recepcji przy podpisywaniu umowy i pan doktor mówili że będe czekać max 3 miesiące na komórke a teraz się okazuje że jest kolejka i może to potrwać nawet pół roku! troche nieładnie ze strony Angeliusa!

    Hej właśnie rozmawiałam z panią Ania Strzelczyk - koordynatorką. Na zarodek będę czekała od 1 miesiąca do 3 miesięcy. Póki co mają zarodek który nie jest blastocysta z 3 doby. To takiego nie chciałam. Pani mówi, że w sprawie zarodkow to nie dzwonią tylko dopiero jak znajdą to wtedy jest kontakt z ich strony.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej właśnie rozmawiałam z panią Ania Strzelczyk - koordynatorką. Na zarodek będę czekała od 1 miesiąca do 3 miesięcy. Póki co mają zarodek który nie jest blastocysta z 3 doby. To takiego nie chciałam. Pani mówi, że w sprawie zarodkow to nie dzwonią tylko dopiero jak znajdą to wtedy jest kontakt z ich strony.

    no to nie wiem czemu na oocyty tak długo! mam nadzieje że będzie troszke szybciej!
    też bym nie chciała zarodka z 3 doby! blastka daje większe nadzieje że się przyjmie! dawaj znać co i jak!😀 pewnie będziemy mieć transfery w podobnym czasie to wiesz...kciuki za powodzenie misji in vitro💪

  • aleo_ Autorytet
    Postów: 670 616

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    no właśnie też mnie to stresuje strasznie bo te miesiączki mam takie średnio regularne i nawet w następnym miesiącu ciężko się będzie wstrzelić! a ciekawe co się stanie jak zrobią później po miesiączce? nie wyjdzie zabieg czy jak?
    a jak z regeneracją potem? długo dochodziłaś do siebie?
    O ile dobrze pamiętam, to musi być po @, w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją, żeby dać dobry obraz diagnostyczny, ale niech mnie jakaś mądra głowa poprawi, jeśli coś kręcę🤔
    Ja po histerolaparo dość szybko doszłam do siebie. Dostałam l4 na dwa tygodnie, brzuch bolał tak 3-4 dni. W sumie dzień po trochę leżałam, a potem już normalnie funkcjonowałam, ale bez szaleństw.

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    no to nie wiem czemu na oocyty tak długo! mam nadzieje że będzie troszke szybciej!
    też bym nie chciała zarodka z 3 doby! blastka daje większe nadzieje że się przyjmie! dawaj znać co i jak!😀 pewnie będziemy mieć transfery w podobnym czasie to wiesz...kciuki za powodzenie misji in vitro💪
    Ja pewnie będę miała trasfer dopiero koło września. Tak przewiduje.
    Nie dziękuję. Ja również za Ciebie trzymam kciuki.
    Ja mam teraz zabieg histerolaparoskopie 23 kwietnia. Potem w kolejnym miesiącu chce test era z biopsja endometrium. I 3 miesiące sztuczna menopauza. Tak więc ja mam trochę zapasu żeby poczekać na zarodek. Myślę że trasfer koło września może października.
    Powiem Ci ta misja in vitro to nie jest taka łatwa ale trzeba przez to przejść. Tobie również życzę powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    O ile dobrze pamiętam, to musi być po @, w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją, żeby dać dobry obraz diagnostyczny, ale niech mnie jakaś mądra głowa poprawi, jeśli coś kręcę🤔
    Ja po histerolaparo dość szybko doszłam do siebie. Dostałam l4 na dwa tygodnie, brzuch bolał tak 3-4 dni. W sumie dzień po trochę leżałam, a potem już normalnie funkcjonowałam, ale bez szaleństw.
    Ja będę miała zabieg histerolaparoskopie przed samą miesiączka ale ja sobie przesuwam okres tabletkami anty. Pani co mnie zapisywała na zabieg mówiła, żeby aby nie było miesiączki. Ale zazwyczaj zabiegi wykonuje się w pierwszej fazie cyklu po okresie.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    O ile dobrze pamiętam, to musi być po @, w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją, żeby dać dobry obraz diagnostyczny, ale niech mnie jakaś mądra głowa poprawi, jeśli coś kręcę🤔
    Ja po histerolaparo dość szybko doszłam do siebie. Dostałam l4 na dwa tygodnie, brzuch bolał tak 3-4 dni. W sumie dzień po trochę leżałam, a potem już normalnie funkcjonowałam, ale bez szaleństw.

    no to niech mi jakaś mądra głowa doradzi jak przesunąć ten okres o pare dni do przodu😂 najlepiej tak z 4-5 dni! optymalnie by było na majówke! w marcu miałam 27go pierwszy dzień!
    u mnie ma być tylko histeroskopia i usówanie ewentualnych zrostów po łyżeczkowaniach, których miałam aż 3!!!

  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja pewnie będę miała trasfer dopiero koło września. Tak przewiduje.
    Nie dziękuję. Ja również za Ciebie trzymam kciuki.
    Ja mam teraz zabieg histerolaparoskopie 23 kwietnia. Potem w kolejnym miesiącu chce test era z biopsja endometrium. I 3 miesiące sztuczna menopauza. Tak więc ja mam trochę zapasu żeby poczekać na zarodek. Myślę że trasfer koło września może października.
    Powiem Ci ta misja in vitro to nie jest taka łatwa ale trzeba przez to przejść. Tobie również życzę powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie.

    No ja też biorąc pod uwage termin oczekiwania na komórke to transfer wypadnie koło września! jeszcze zależy co wyjdzie w tej histeroskopii, czy cos do podleczenia nie będzie itp!
    nooo in vitro to wbrew pozorom ciężka i kosztowna droga! zwariować można czasami! podziwiam dziewczyny które latami podchodzą do stymulacji!
    a czemu masz sztuczną menopauze? na wyciszenie endometrium? dużo dziewczyn widze ma przed transferem tą menopauze i sama się zastanawiam czy mi jej nie wlepią🤔

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    no to niech mi jakaś mądra głowa doradzi jak przesunąć ten okres o pare dni do przodu😂 najlepiej tak z 4-5 dni! optymalnie by było na majówke! w marcu miałam 27go pierwszy dzień!
    u mnie ma być tylko histeroskopia i usówanie ewentualnych zrostów po łyżeczkowaniach, których miałam aż 3!!!
    Ja mam tabletki primolut nor i będę je brała aż do dnia zabiegu a potem już nie i wtedy po ich odstawieniu w ciągu dwóch, trzech dni dostanę okresu

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czy jesteście zadowolone z dr Węglarz?

    Przenosimy się z invimed do Angeliusa stąd pytanie.

    Od dawna nie jestem w temacie lekarzy a chyba nie nadrobię wszystkich stron forum 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia, 11:20

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    Planowane AZ w Reprofit 2024 🩷💙
    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    No ja też biorąc pod uwage termin oczekiwania na komórke to transfer wypadnie koło września! jeszcze zależy co wyjdzie w tej histeroskopii, czy cos do podleczenia nie będzie itp!
    nooo in vitro to wbrew pozorom ciężka i kosztowna droga! zwariować można czasami! podziwiam dziewczyny które latami podchodzą do stymulacji!
    a czemu masz sztuczną menopauze? na wyciszenie endometrium? dużo dziewczyn widze ma przed transferem tą menopauze i sama się zastanawiam czy mi jej nie wlepią🤔
    Ja będę miała sztuczną menopauze bo mam endometrioze 2 stopnia i przeważnie lekarze na 3 miesiące dają diphereline. Tak zwane wyciszenie endometrium. Może Ty nie będziesz musiała mieć. Chyba że masz endometrioze lub andemioze.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Cześć!
    Czy jesteście zadowolone z dr Węglarz?

    Przenosimy się z invimed do Angeliusa stąd pytanie.

    Od dawna nie jestem w temacie lekarzy a chyba nie nadrobię wszystkich stron forum 🙂
    Hej ja jestem u dr Pawla Juraszka. Póki co jest okej. Nie znam dr Weglarz.

    Melisa_ lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Cześć!
    Czy jesteście zadowolone z dr Węglarz?

    Przenosimy się z invimed do Angeliusa stąd pytanie.

    Od dawna nie jestem w temacie lekarzy a chyba nie nadrobię wszystkich stron forum 🙂

    też pierwsze słysze to nazwisko! a napewno przyjmuje w Angeliusie w katowicach?

  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja będę miała sztuczną menopauze bo mam endometrioze 2 stopnia i przeważnie lekarze na 3 miesiące dają diphereline. Tak zwane wyciszenie endometrium. Może Ty nie będziesz musiała mieć. Chyba że masz endometrioze lub andemioze.

    nigdy żaden lekarz mi nic o endometriozie ani andemiozie nie mówił przy usg! to drugie nawet nie wiem co to jest?!🤭 jedyne co mam to wielkie torbiele na jajnikach ale podobno mało groźne, pojawiają się i znikają heh!
    mam recepte od mojego ginekologa z przychodni na tabletki antykoncepcyjne, jakiś Elin, ale przepisał mi je tydzień po miesiączcs😂 nie wiem czy moge je zacząć brać w obojętnie jakim dniu? w necie pisze że zaczyna się zaraz po okresie!

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    nigdy żaden lekarz mi nic o endometriozie ani andemiozie nie mówił przy usg! to drugie nawet nie wiem co to jest?!🤭 jedyne co mam to wielkie torbiele na jajnikach ale podobno mało groźne, pojawiają się i znikają heh!
    mam recepte od mojego ginekologa z przychodni na tabletki antykoncepcyjne, jakiś Elin, ale przepisał mi je tydzień po miesiączcs😂 nie wiem czy moge je zacząć brać w obojętnie jakim dniu? w necie pisze że zaczyna się zaraz po okresie!
    Ja też nie miałam zdiagnozowanej endometriozy. Dopiero jeden z lekarzy w mojej miejscowości mówił że trzeba zrobić laparoskopie diagnostyczna i zobaczyć co jest w środku. I w ten sposób mi zdiagnozowano endometrioze. Ja podchodzę do adopcji zarodka bo mam zbyt małe amh (0,52) i już nie chciałam się faszerować lekami i zastrzykami. Na adopcje komórki trochę mnie nie stać bo to zbyt duża kasa jest.
    Co do tych tabletek to ja ich nie znam i nie wiem. Może ktoś inny coś podpowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia, 13:06

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja też nie miałam zdiagnozowanej endometriozy. Dopiero jeden z lekarzy w mojej miejscowości mówił że trzeba zrobić laparoskopie diagnostyczna i zobaczyć co jest w środku. I w ten sposób mi zdiagnozowano endometrioze. Ja podchodzę do adopcji zarodka bo mam zbyt małe amh (0,52) i już nie chciałam się faszerować lekami i zastrzykami. Na adopcje komórki trochę mnie nie stać bo to zbyt duża kasa jest.
    Co do tych tabletek to ja ich nie znam i nie wiem. Może ktoś inny coś podpowie.

    o kurcze...to też nie wiedziałam że endometrioze aię diagnozuje dopiero laparoskopowo!! masakra!
    też nie podchodze już więcej do stymulacji zastrzykami, źle się po nich czułam i wogóle...kiepskie mam te oocyty! ehh...przerażona jestem troche tym wszystkim a Ty? boje się kolejnej porażki☹️ niby z adpocji komórek albo zarodków dużo większe szanse na powodzenie ale podczytuje forum in vitro z komórką dawczyni i adopcji zarodka i widać dziewczyny się bardzooo męczą!!

  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 11 kwietnia, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    też pierwsze słysze to nazwisko! a napewno przyjmuje w Angeliusie w katowicach?
    Tak tak 😉
    Podobnież to nowa Pani doktor 🙂🙂 od jakiegoś czasu jest.

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    Planowane AZ w Reprofit 2024 🩷💙
    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 88

    Wysłany: 11 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    o kurcze...to też nie wiedziałam że endometrioze aię diagnozuje dopiero laparoskopowo!! masakra!
    też nie podchodze już więcej do stymulacji zastrzykami, źle się po nich czułam i wogóle...kiepskie mam te oocyty! ehh...przerażona jestem troche tym wszystkim a Ty? boje się kolejnej porażki☹️ niby z adpocji komórek albo zarodków dużo większe szanse na powodzenie ale podczytuje forum in vitro z komórką dawczyni i adopcji zarodka i widać dziewczyny się bardzooo męczą!!
    Można też podobno jakimś bardzo dokladnym rezonansem za 1 500 złotych. Ja miałam podczas laparoskopii zdiagnozowana endometrioze. Ja nigdy nie miałam stymulacji bo się bałam zastrzyków i tych skutków ubocznych. Wiem że czasami występują. I po drugie to przy takim amh to kilku lekarzy w ogóle odradzalo stymulacje.
    Ja już miałam jeden trasfer z adopcji zarodka w klinice bocian (15 stycznia) ale niestety trasfer nie był udany. W bocianie zarodki są szybko w dosłownie w ciągu kilku dni są dobierane zarodki. Zdecydowaliśmy z mężem że póki co będziemy próbować w innej klinice czyli teraz w Angeliusie bo może się uda. Chociaż mam tu ponad 3 godziny drogi to teraz tu będę robiła adopcje zarodka.
    Też się boję i trochę mam dosyć ale jeszcze walczę. Mam nadzieję że może teraz będzie lepiej i że się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia, 14:11

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 11 kwietnia, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Można też podobno jakimś bardzo dokladnym rezonansem za 1 500 złotych. Ja miałam podczas laparoskopii zdiagnozowana endometrioze. Ja nigdy nie miałam stymulacji bo się bałam zastrzyków i tych skutków ubocznych. Wiem że czasami występują. I po drugie to przy takim amh to kilku lekarzy w ogóle odradzalo stymulacje.
    Ja już miałam jeden trasfer z adopcji zarodka w klinice bocian (15 stycznia) ale niestety trasfer nie był udany. W bocianie zarodki są szybko w dosłownie w ciągu kilku dni są dobierane zarodki. Zdecydowaliśmy z mężem że póki co będziemy próbować w innej klinice czyli teraz w Angeliusie bo może się uda. Chociaż mam tu ponad 3 godziny drogi to teraz tu będę robiła adopcje zarodka.
    Też się boję i trochę mam dosyć ale jeszcze walczę. Mam nadzieję że może teraz będzie lepiej i że się uda :)

    Dużo dziewczyn AZ przeprowadza w Reproficie! mają przebadane genetycznie! no i jak podczytywałam forum często się udaje! sama jakbym miała adoptować zarodek rozważyłabym Repeofit! koordynatorki mówią po polsku, no i niedaleko😉 dzwoniłam już nawet z ciekawości do nich pare miesięcy temu i dobierają od ręki!

  • I_ga Autorytet
    Postów: 619 436

    Wysłany: 11 kwietnia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej dzwoniłam dziś. Pani Ani dziś nie ma. To jutro ma dzwonić. Masakra normalnie jakaś
    Czy koordynatorem jest nadal p. Anna S.?

    AP od 8/2019
    POF - procedura z KD
    1/2020 - ❄ - bez reakcji 😑
    2/2020 - ❄ - cb 😢
    4/2020 - ❄ - 😢😢😢
    8/2020 ♥️🤰BOY
    04/2021 Witamy na świecie 👨‍👩‍👦
    ❄ Oddany do adopcji
  • I_ga Autorytet
    Postów: 619 436

    Wysłany: 11 kwietnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Właśnie też mam zabieg 23 kwietnia. Ja jestem na tabletkach antykoncepcyjnych tak więc u mnie nie ma znaczenia bo przesunę termin miesiączki. Dajmy im szanse. Może mają jedną koordynatorke jakaś Pani Ania Strzelczyk. No właśnie mają dość dobre opinie. Mam nadzieję że już jutro coś ustalę.
    Już doczytałam, że tak. To był najgorszy element całej procedury. Informacje od p. Ani wiele razy nie pokryły się z rzeczywistością. Generalnie w niczym to nie przeszkodziło, ale wprowadziła chaos.

    AP od 8/2019
    POF - procedura z KD
    1/2020 - ❄ - bez reakcji 😑
    2/2020 - ❄ - cb 😢
    4/2020 - ❄ - 😢😢😢
    8/2020 ♥️🤰BOY
    04/2021 Witamy na świecie 👨‍👩‍👦
    ❄ Oddany do adopcji
‹‹ 4519 4520 4521 4522 4523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ