X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 690 333

    Wysłany: 4 czerwca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    malina999 i Kingus1 to czekamy razem jesteśmy tydzień po tygodniu 😉
    Dokładnie też czekam. To dawajcie znać jak coś.

    malina999 lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 680 526

    Wysłany: 4 czerwca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    MałaMiMi ma 6.06, więc czekamy z niecierpliwością, aż pierwsza przetrze ministerialne szlaki ;)
    No i trzymamy kciuki, rzecz jasna!

    A Ty Miki kiedy masz?
    Ja 14 czerwca.

    Dzwoniłam do Angeliusa dziś - wciąż nie ma wyników cd138, kurka, 3 tygodnie i dalej klops...

    Ooo, to super, czekam z niecierpliwością na info 😃
    Ja też miałam mieć 6.06, ale przełożyłam, bo dostałam okres i nie zgra mi się wszystko czasowo. Więc mam 14.06 jak Ty :)

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.2024 Ivf ❄️❄️
  • malina999 Autorytet
    Postów: 362 426

    Wysłany: 4 czerwca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    Ooo, to super, czekam z niecierpliwością na info 😃
    Ja też miałam mieć 6.06, ale przełożyłam, bo dostałam okres i nie zgra mi się wszystko czasowo. Więc mam 14.06 jak Ty :)

    I jeszcze @Chmurka ma 14.06 :)
    Kumulacja jakaś ;)

    MikiFiki, Chmurka87 lubią tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 245 186

    Wysłany: 4 czerwca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    I jeszcze @Chmurka ma 14.06 :)
    Kumulacja jakaś ;)

    Tak! nie wiem jaki charakter wizyty będe mieć, w sumie to kontrola po histeroskopii no i zapytam doktora co dalej! 2 zarodki mamy zamrożone, fajnie byłoby chociaż jeden przetransferować😉 no i zobaczymy czy w ramach tego programu moge, czy zaś trza zabulić ze swoich...wszystko myśle się dowiem na miejscu od lekarza! i dam znać co i jak😉

    malina999, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • malina999 Autorytet
    Postów: 362 426

    Wysłany: 4 czerwca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Tak! nie wiem jaki charakter wizyty będe mieć, w sumie to kontrola po histeroskopii no i zapytam doktora co dalej! 2 zarodki mamy zamrożone, fajnie byłoby chociaż jeden przetransferować😉 no i zobaczymy czy w ramach tego programu moge, czy zaś trza zabulić ze swoich...wszystko myśle się dowiem na miejscu od lekarza! i dam znać co i jak😉

    To 14.06 zdajemy relacje z wizyt, a tymczasem czekamy na pierwsze info od MałejMiMi w czwartek ;)

    Ja nie wiem, czy to będzie kwalifikacyjna, czy zwykła, czy jaka. Będzie, jaka ma być.

    PS. Ten nasz angeliusowy wątek wydaje się być najbardziej spokojny i merytoryczny, bo jak wejdę poczytać co na czerwcowym ivf czy "tak dla ivf", to mam wrażenie, że tam laskom już emocje calkiem puściły i co jedna, to ma pewniejszą wiadomość od tej poprzedniej. Nieważne, że MZ chyba dziś ma/miało jeszcze jakieś rozmowy/szkolenia z klinikami - dziewczyny już wszystko zaplanowały i przewidziały tydzień temu ;) Podzieliłam sie tam jakis czas temu informacją od dr MP - to też doktorka guzik wie, bo to nie tak 🙈 3 światy.
    Niech się już dzieją te procedury i transfery, bo jeszcze trochę to to forum wybuchnie 🤯

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 680 526

    Wysłany: 4 czerwca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    To 14.06 zdajemy relacje z wizyt, a tymczasem czekamy na pierwsze info od MałejMiMi w czwartek ;)

    Ja nie wiem, czy to będzie kwalifikacyjna, czy zwykła, czy jaka. Będzie, jaka ma być.

    PS. Ten nasz angeliusowy wątek wydaje się być najbardziej spokojny i merytoryczny, bo jak wejdę poczytać co na czerwcowym ivf czy "tak dla ivf", to mam wrażenie, że tam laskom już emocje calkiem puściły i co jedna, to ma pewniejszą wiadomość od tej poprzedniej. Nieważne, że MZ chyba dziś ma/miało jeszcze jakieś rozmowy/szkolenia z klinikami - dziewczyny już wszystko zaplanowały i przewidziały tydzień temu ;) Podzieliłam sie tam jakis czas temu informacją od dr MP - to też doktorka guzik wie, bo to nie tak 🙈 3 światy.
    Niech się już dzieją te procedury i transfery, bo jeszcze trochę to to forum wybuchnie 🤯

    Też przeraża mnie to co tam piszą 😂
    Staram się być spokojna i czekać na sprawdzone informacje z naszej kliniki. Co klinika to ma jakieś swoje zasady.
    Jedynie czego się boję to, że nie dostanę kwalifikacji, bo miałam prawie roczną przerwę we wszystkim :/

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.2024 Ivf ❄️❄️
  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 101 18

    Wysłany: 4 czerwca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nr z dzisiaj 292 😀😀

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    🩷💙


    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 101 18

    Wysłany: 4 czerwca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    moja kumpelka mieszka na Podkarpaciu dlatego ja pojechałam :)
    Daj mnie do znajomych i jak będą kolejne zapisy mogę pojechać w Twoim imieniu o ile nie będę akurat rodzic :) trzeba sobie pomagać :)

    poza tym jak macie już termin to trzeba dzwonić i pytać czy coś się nie zwolniło :)


    Nie mogę wysłać Ci zaproszenia do przyjaciółek, odezwij się proszę do mnie priv 🙂🙂🙂

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    🩷💙


    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 245 186

    Wysłany: 4 czerwca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    To 14.06 zdajemy relacje z wizyt, a tymczasem czekamy na pierwsze info od MałejMiMi w czwartek ;)

    Ja nie wiem, czy to będzie kwalifikacyjna, czy zwykła, czy jaka. Będzie, jaka ma być.

    PS. Ten nasz angeliusowy wątek wydaje się być najbardziej spokojny i merytoryczny, bo jak wejdę poczytać co na czerwcowym ivf czy "tak dla ivf", to mam wrażenie, że tam laskom już emocje calkiem puściły i co jedna, to ma pewniejszą wiadomość od tej poprzedniej. Nieważne, że MZ chyba dziś ma/miało jeszcze jakieś rozmowy/szkolenia z klinikami - dziewczyny już wszystko zaplanowały i przewidziały tydzień temu ;) Podzieliłam sie tam jakis czas temu informacją od dr MP - to też doktorka guzik wie, bo to nie tak 🙈 3 światy.
    Niech się już dzieją te procedury i transfery, bo jeszcze trochę to to forum wybuchnie 🤯

    dlatego ja nawet nie chce tego czytać bo też mi to działa na układ nerwowy, ani pytać się w recepcji, już koordynatorka podniosła mi ciśnienie że będe czekać na KD pół roku...wkońcu po 1,5 m-ca są, mniej więcej jak mówił lekarz! a na forum KD też kambodża, jedne chwalą mrożone komórki, inne mają 6 zarodków z 6 komórek🥴
    dokładnie, 3 światy! najlepiej słuchać lekarza, takie jest moje zdanie!

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Braknicku Koleżanka
    Postów: 66 19

    Wysłany: 4 czerwca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stałam w gigantycznej kolejce w sobotę :D jesteśmy zapisani, nie mam umówionej wizyty kwalifikacyjnej. Czy sam zapis oznacza że już jestem w programie? Pytam dlatego że musimy podejść do procedury we wrześniu, nie wiem czy starczy dla mnie miejsc, nie kazali mi się umawiać na wizytę kwalifikacyjną od razu, a wiem, że początkowym numerkom tak. No i jesteśmy zdecydowani podejść nawet komercyjnie. Tylko że jest zapis że nie można będąc w programie. Z drugiej strony czy ja właśnie podczas wizyty kwalifikacyjnej nie jestem dopiero zakwalifikowana do programu :D w angeliusie powiedzieli że mam zawieszone 3mam z provitą i oni nie wiedzą :D

  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 101 18

    Wysłany: 4 czerwca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Dziewczyny stałam w gigantycznej kolejce w sobotę :D jesteśmy zapisani, nie mam umówionej wizyty kwalifikacyjnej. Czy sam zapis oznacza że już jestem w programie? Pytam dlatego że musimy podejść do procedury we wrześniu, nie wiem czy starczy dla mnie miejsc, nie kazali mi się umawiać na wizytę kwalifikacyjną od razu, a wiem, że początkowym numerkom tak. No i jesteśmy zdecydowani podejść nawet komercyjnie. Tylko że jest zapis że nie można będąc w programie. Z drugiej strony czy ja właśnie podczas wizyty kwalifikacyjnej nie jestem dopiero zakwalifikowana do programu :D w angeliusie powiedzieli że mam zawieszone 3mam z provitą i oni nie wiedzą :D
    Może po prostu się zapisZ już na pierwszą wizytę w takiej sytuacji??
    Ja byłam dzisiaj i Pani pytała czy już mam umówioną wizytę.

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    🩷💙


    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Braknicku Koleżanka
    Postów: 66 19

    Wysłany: 4 czerwca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Może po prostu się zapisZ już na pierwszą wizytę w takiej sytuacji??
    Ja byłam dzisiaj i Pani pytała czy już mam umówioną wizytę.
    Jestem zapisana ale na 21 dopiero :D i prywatnie, bo nie mogę zacząć procedury do 30 dni

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10385 14118

    Wysłany: 4 czerwca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Dziewczyny stałam w gigantycznej kolejce w sobotę :D jesteśmy zapisani, nie mam umówionej wizyty kwalifikacyjnej. Czy sam zapis oznacza że już jestem w programie? Pytam dlatego że musimy podejść do procedury we wrześniu, nie wiem czy starczy dla mnie miejsc, nie kazali mi się umawiać na wizytę kwalifikacyjną od razu, a wiem, że początkowym numerkom tak. No i jesteśmy zdecydowani podejść nawet komercyjnie. Tylko że jest zapis że nie można będąc w programie. Z drugiej strony czy ja właśnie podczas wizyty kwalifikacyjnej nie jestem dopiero zakwalifikowana do programu :D w angeliusie powiedzieli że mam zawieszone 3mam z provitą i oni nie wiedzą :D
    Nikt mi się nie kazał umawiać, zwłaszcza że na wizycie okazało się, że najprawdopodobniej mam polipa a to znacznie opóźni rozpoczęcie procedury. Miałam nr 3

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • WerDom Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 4 czerwca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na własnej skórze doświadczyłam, że nie warto ufać jednej klinice! Mnie osobiście badało 4 gin w Angelliusie i nie wierzę że nikt nie widział endometriozy! ABY KASA SIĘ ZGADZAŁA!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia, 20:51

  • malina999 Autorytet
    Postów: 362 426

    Wysłany: 4 czerwca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerDom wrote:
    Dla wszystkich staraczek! Nie cieszcie się za wcześnie bo ja spędziłam tam 2 lata! Kupę kasy wydanej- 3 inseminacje, 5 stymulacji- 5 transferów... Na własnej skórze doświadczyłam, że nie warto ufać jednej klinice! Bo jak można przechodzić prywatnie histeroskopie, laparoskopie, drożność itp i nie widzieć endometriozy!!!??? Już dało mi do myślenia po wizytach u immunologa. Moja rada- NIE PRZYSTAJCIE NA JEDNEJ KLINCE! Mnie osobiście badało 4 gin w Angelliusie i nie wierzę że nikt tego nie widział! ABY KASA SIĘ ZGADZAŁA!
    Hej. Rozumiem Twoje podejście. Jest ono uzasadnione,kiedy kilka prób kończy się fiaskiem. Też pewnie bym szukała pomocy pod innym adresem i myślę,że większość z nas zachowałaby się podobno.
    Wszystko zależy kto jest na jakim etapie.
    Ja debiutuję z ivf, a jaki będzie finał w Angeliusie, to się okaże.
    Mi np. żaden lekarz dotąd nie wskazywał na możliwy stan zapalny endometriozy, podczas gdy w Angeliusie po pierwszym usg dr dała ten temat pod wątpliwość.
    Klinika kliniką, jaka by nie była wspaniała, ale każda z nas na podstawie własnych doświadczeń dokonuje wyborów.
    Powodzenia!!!😉

    Lamera lubi tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 101 18

    Wysłany: 4 czerwca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Jestem zapisana ale na 21 dopiero :D i prywatnie, bo nie mogę zacząć procedury do 30 dni
    Ja też na 21 😀😀
    Tez prywatnie bo przed nami długa droga przed transferem.
    Do którego lekarza idziesz?

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    🩷💙


    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Braknicku Koleżanka
    Postów: 66 19

    Wysłany: 4 czerwca, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Ja też na 21 😀😀
    Tez prywatnie bo przed nami długa droga przed transferem.
    Do którego lekarza idziesz?
    Dr MP :) ja już od dłuższego czasu jestem pacjentką Pani Doktor :)

    Melisa_ lubi tę wiadomość

  • Braknicku Koleżanka
    Postów: 66 19

    Wysłany: 4 czerwca, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerDom wrote:
    Dla wszystkich staraczek! Nie cieszcie się za wcześnie bo ja spędziłam tam 2 lata! Kupę kasy wydanej- 3 inseminacje, 5 stymulacji- 5 transferów... Na własnej skórze doświadczyłam, że nie warto ufać jednej klinice! Bo jak można przechodzić prywatnie histeroskopie, laparoskopie, drożność itp i nie widzieć endometriozy!!!??? Już dało mi do myślenia po wizytach u immunologa. Moja rada- NIE PRZYSTAJCIE NA JEDNEJ KLINCE! Mnie osobiście badało 4 gin w Angelliusie i nie wierzę że nikt tego nie widział! ABY KASA SIĘ ZGADZAŁA![/QUOTE
    Rozumiem Cię. Sama miałam duże wątpliwości jak kolejna procedura zakończyła się fiaskiem, ale dotyczyły akurat laboratorium. Czasem tak jest… nie każdy lekarz pomoże każdemu. Mnie podobnie jak malina999 dopiero Angelius w pełni zdiagnozował. Wcześniej bocian nie widział żadnego problemu

  • Niecierpliwka Autorytet
    Postów: 426 715

    Wysłany: 5 czerwca, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    malina999 i Kingus1 to czekamy razem jesteśmy tydzień po tygodniu 😉
    Czekam z Wami 😊 ja robiłam 20 maja i jutro będę ich męczyć telefonami 🙈🙊

    Santi_14, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    86'🙋‍♀️ 2006 ciąża naturalna >Syn (cc)💙 2011 ciąża naturalna >Córka (sn)💟
    🚫2018 rozwód
    2019 nowy start
    87'🙋

    3 lata staran o puzzla ☹️
    👩👉Insulinooporoność💊metformax 1500
    👉Niedrożność lewego jajowodu z licznymi zrostami z otrzewną i jelitem
    👉Endometrioza II stopnia
    🧑👉morfologia 4%

    Lipiec 2023 histero ➡️usunięty polip Wrzesień2023➡️ decyzja o IVF Październik 2023➡️start IVF protokół długi
    Pobrano 11 komórek, zaplodniono 8 Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ blastek 🥰 Transfer przełożony >>ryzyko hiperstymulacji

    22.01.24 1FET ❄️ 4.B.B *EG +AH ➡️7pdt beta 0.3 ❤️‍🩹
    26.02.24 2FET❄️ 3.B.B. *AH ➡️7dpt beta 0.3 ➡️ 11dpt 0.6 ❤️‍🩹
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2258 2456

    Wysłany: 5 czerwca, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerDom wrote:
    Dla wszystkich staraczek! Nie cieszcie się za wcześnie bo ja spędziłam tam 2 lata! Kupę kasy wydanej- 3 inseminacje, 5 stymulacji- 5 transferów... Na własnej skórze doświadczyłam, że nie warto ufać jednej klinice! Bo jak można przechodzić prywatnie histeroskopie, laparoskopie, drożność itp i nie widzieć endometriozy!!!??? Już dało mi do myślenia po wizytach u immunologa. Moja rada- NIE PRZYSTAJCIE NA JEDNEJ KLINCE! Mnie osobiście badało 4 gin w Angelliusie i nie wierzę że nikt tego nie widział! ABY KASA SIĘ ZGADZAŁA!

    A ja z kolei nie mogę powiedzieć złego słowa o tej klinice, od 2 lat się tu leczę i jeszcze nie było takiego momentu, po którym stwierdziłabym, że się zawiodłam. Co innego np. Gyncentrum. Tam np. wszystko mnie drażniło i tam np. nie zauważyli w histeroskopii przegrody macicy. Poza tym jestem u dr MP i nie wyobrażam sobie innego lekarza. A właśnie, wiecie czy dr MP jest w tym tygodniu w pracy i czy odpisywała wam w ostatnich dniach na maile?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 05:34

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
‹‹ 4542 4543 4544 4545 4546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ