X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 671 269

    Wysłany: 11 września, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej właśnie wysłali wynik biopsji endometrium CD138, równo 30 dni kalendarzowych wynik 0/10 komórek. Pozbyłam się tego cholerstwa. Mogę podchodzić do transferu. Badanie robiłam 5 sierpnia, do laboratorium wysłali 7 sierpnia. Wynik był 7 września, ale się cieszę :)

    Chmurka87, Yahu, Lusiaa22, malina999, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Kakali12 Koleżanka
    Postów: 50 58

    Wysłany: 11 września, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    Dziewczyny,
    Czy któraś z was miała w Angeliusie histerolaparoskopie?
    Jak wrażenia ? Czy wyszłyście do domu tego samego dnia ?
    Tak miałam w styczniu. Do kliniki przyjechałam na 10 a o 20 byłam w domu.

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2242 2448

    Wysłany: 11 września, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    Dziewczyny,
    Czy któraś z was miała w Angeliusie histerolaparoskopie?
    Jak wrażenia ? Czy wyszłyście do domu tego samego dnia ?

    Tak, ja miałam w zeszłym roku w maju. Nie bylo źle. Do domu wyszłam tego samego dnia wieczorem jakoś koło 19, a sama operacje miałam jakoś koło 9. Jedyne co to trochę gardło bolało od rurki i miałam chrypkę. Mi wtedy usunęli zrosty ale nie było ich dużo i usunęli przegrodę macicy. Później przez okolo 2 tygodnie jeszcze musiałam zmieniać raz dziennie opatrunek i dezynfekować rany. Ja czułam się w miare dobrze. Opieka jest super, do jedzenie niestety dostaniesz tylko sucharki i herbatę, bo nic innego nie mozna.

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 11 września, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja w październiku przenoszę się do Angeliusa ,do dr.Mańki.Jestem po 4 nieudanych ivf.
    Ktoś chodzi do Niego?Czy klinika jest godna polecenia?Proszę o opinie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 11:57

  • Idia90 Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 11 września, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam myślę że nie zależy dużo od laboratorium ale o to jakie mamy schorzenia, dobrze wiemy że każda z nas ma problemy i to duże prawda?, a zawsze możemy zmienić klinikę i lekarza nikt nas nie trzyma na siłę. Ja miałam pobranie 8 , zapłodniły się 7 do piątej doby przetrwało 4.

    Wydaje mi się jednak, że wiele zależy od laboratorium i embriologów. Wiadomo, że od naszych komórek, schorzeń również, ale dobry embriolog i lekarz prowadzący to połowa sukcesu.

    To moja pierwsza procedura, pierwsza często nazywana jest testową, aby zobaczyć na jakie leczenie odpowiada nasz organizm. Więc lekarz tak na prawdę w pełni może wykazać się przy drugim podejściu.

    Wiadomo nikt nikogo nie trzyma na siłę, ale jeśli nie uda się raz, drugi, trzeci to naturalne, że ktoś może pomyśleć o zmianie kliniki.

  • Idia90 Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 11 września, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    U mnie pobrali 15 jajec, 12 było dojrzałych. Zapłodniło się 9 i do 3 doby wszystkie się rozwijały. W 3 dobie miałam podany 1 zarodek z tych 9, między 3 a 6 dobą odpadło 6, zostały zamrożone 2 blastocysty 4AB i 4BB

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wyniczki ♥️♥️♥️

  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 11 września, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Hej
    Ja w październiku przenoszę się do Angeliusa ,do dr.Mańki.Jestem po 4 nieudanych ivf.
    Ktoś chodzi do Niego?Czy klinika jest godna polecenia?Proszę o opinie

    ja jestem jego pacjentką, a właściwie byłam bo już odesłał mnie do dr Brenka😉 mi sie udało in vitro za pierwszym strzałem, tylko że z KD! klinika moim zdaniem ok, nie mają bałaganu w dokumentach, zawsze wszystko załatwiają na czas...chociaż sporo dziewczyn narzeka na labolatorium!

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 11 września, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej właśnie wysłali wynik biopsji endometrium CD138, równo 30 dni kalendarzowych wynik 0/10 komórek. Pozbyłam się tego cholerstwa. Mogę podchodzić do transferu. Badanie robiłam 5 sierpnia, do laboratorium wysłali 7 sierpnia. Wynik był 7 września, ale się cieszę :)

    Kingus ale sie ciesze! nareszcie sie doczekałaś zielonego światła😁 to jakie plany? kiedy wizyta? czy już transfer zaplanowany?

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 11 września, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    ja jestem jego pacjentką, a właściwie byłam bo już odesłał mnie do dr Brenka😉 mi sie udało in vitro za pierwszym strzałem, tylko że z KD! klinika moim zdaniem ok, nie mają bałaganu w dokumentach, zawsze wszystko załatwiają na czas...chociaż sporo dziewczyn narzeka na labolatorium!
    Gratulacje!!!☺️🤗🥳

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 11 września, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    Dziewczyny,
    Czy któraś z was miała w Angeliusie histerolaparoskopie?
    Jak wrażenia ? Czy wyszłyście do domu tego samego dnia ?
    Ja miałam 20.08. Usuwali przegrodę w macicy I ogniska endometriozy. Opieka w szpitalu rewelacyjna. Przyjęcie na oddział o 8 wypis o 20. Warto chyba też wspomnieć że mąż nie będzie obecny - musiał wrócić do domu i przyjechać po mnie wieczorem. Bolało gardło i miałam chrypkę. Miałam również ból pępka który ustępował po ketonalu. Kiedy masz zabieg?

  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 11 września, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Hej
    Ja w październiku przenoszę się do Angeliusa ,do dr.Mańki.Jestem po 4 nieudanych ivf.
    Ktoś chodzi do Niego?Czy klinika jest godna polecenia?Proszę o opinie
    Hej, ja jestem jego pacjentką od czerwca. Jeszcze jesteśmy w trakcie przygotowań i badań ale czujemy się dobrze zaopiekowani.

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 11 września, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    ja jestem jego pacjentką, a właściwie byłam bo już odesłał mnie do dr Brenka😉 mi sie udało in vitro za pierwszym strzałem, tylko że z KD! klinika moim zdaniem ok, nie mają bałaganu w dokumentach, zawsze wszystko załatwiają na czas...chociaż sporo dziewczyn narzeka na labolatorium!
    Gratulacje, mocno zazdroszczę 😍

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 11 września, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może robił badania zarodków i może udzielić jakiś informacji. My prawdopodobnie będziemy musieli je robić. Lekarz już wspominal że to nie jest refundowane. Jak to wygląda? Jest punkcja i je trzymają do 5 doby a następnie je badają? Ile czasu czeka się na wyniki? Jaki jest koszt tego badania? Czy przy wykryciu wady zarodki są niszczone? Wizyta za miesiąc a nie ukrywam że już coś byśmy chcieli wiedzieć i przygotować się już finansowo.

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 488 529

    Wysłany: 11 września, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej właśnie wysłali wynik biopsji endometrium CD138, równo 30 dni kalendarzowych wynik 0/10 komórek. Pozbyłam się tego cholerstwa. Mogę podchodzić do transferu. Badanie robiłam 5 sierpnia, do laboratorium wysłali 7 sierpnia. Wynik był 7 września, ale się cieszę :)
    To jest bardzo dobra wiadomość! ♥️🥰😘 Bardzo się cieszę ! Też mam nadzieję że biopsja mi wyjdzie dobrze i dostanę zielone światło . Teraz czekamy razem z tobą na wyczekiwany transfer ! 🤗🤗

    Co ci wyszło z poprzedniej biopsji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 14:04

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Idia90 Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 11 września, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewkam1988 wrote:
    Czy ktoś może robił badania zarodków i może udzielić jakiś informacji. My prawdopodobnie będziemy musieli je robić. Lekarz już wspominal że to nie jest refundowane. Jak to wygląda? Jest punkcja i je trzymają do 5 doby a następnie je badają? Ile czasu czeka się na wyniki? Jaki jest koszt tego badania? Czy przy wykryciu wady zarodki są niszczone? Wizyta za miesiąc a nie ukrywam że już coś byśmy chcieli wiedzieć i przygotować się już finansowo.

    Tak, po punkcji i zapłodnieniu hodowane są do 5 dobry i te które przetrwają do 5 doby można wysłać na badania.
    Na te chwile badane były w Hiszpanii, ale słyszałam, że myślą o Czechach.
    Na wynik badania czekałam 4 tygodnie, mimo że miało być ponad 6 tygodni. 🙈
    Jeden zarodek 3000 zł
    Dwa 5500
    Trzy 7800
    I w górę. Cennik można zobaczy na stronie.

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 11 września, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które są pacjentkami dr MP. Jak wyglądają wizyty po udanym transferze? W sensie do wizyty serduszkowej i później trzeba kogoś sobie szukać?

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2242 2448

    Wysłany: 11 września, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Dziewczyny, które są pacjentkami dr MP. Jak wyglądają wizyty po udanym transferze? W sensie do wizyty serduszkowej i później trzeba kogoś sobie szukać?

    Tak 😉

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 11 września, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Tak, po punkcji i zapłodnieniu hodowane są do 5 dobry i te które przetrwają do 5 doby można wysłać na badania.
    Na te chwile badane były w Hiszpanii, ale słyszałam, że myślą o Czechach.
    Na wynik badania czekałam 4 tygodnie, mimo że miało być ponad 6 tygodni. 🙈
    Jeden zarodek 3000 zł
    Dwa 5500
    Trzy 7800
    I w górę. Cennik można zobaczy na stronie.
    Dziękuję za odpowiedź 🙂

  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 11 września, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie pytanie.Jestem po czwartym ivf
    Moja beta wynosiła 19,80 chyba był to 8dpt,dwa dni później 13,80 i ostatnia 13,60.
    Przy ostatnim wyniku(następny dzień lekarz) widoczny pęcherzyk ciazowy.Wystawione zwolnienie ciążowe-ciaza zagrożona.Dzis mija tydzień,jutro mam lekarza.
    Niestety beta dziś 2,30 Progesteron 5,19 czyli już po ciąży 😞ale pytanie mam takie -dlaczego przy tak niskiej becie widać było pęcherzyk bo ja tego nie umiem zrozumieć ???Czy jestem przypadkiem jeden na milion 🤔

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 11 września, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Tak 😉
    Polecacie kogoś w angeliusie? Albo najlepiej w Gliwicach? 🫣

‹‹ 4608 4609 4610 4611 4612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ