X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 903 377

    Wysłany: 13 października, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    hi Kingus, fajnie że sie odezwałaś😉 byłaś na wizycie u doktora? masz jakieś nowe ustalenia? ostatnio właśnie o Tobie myślałam!
    a próbowałaś immunoglobin?

    A co tam u Ciebie? Dziewczynka czy chłopczyk? Wszystko w porządku jak Twoje badania? Jak się czujesz?

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Agula Autorytet
    Postów: 1107 981

    Wysłany: 13 października, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Agula a jaką masz dawkę acard?
    150

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Chmurka87 Autorytet
    Postów: 277 197

    Wysłany: 13 października, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A co tam u Ciebie? Dziewczynka czy chłopczyk? Wszystko w porządku jak Twoje badania? Jak się czujesz?

    u mnie narazie badania wychodzą dobrze, pappe odebrałam to ryzyka niskie tylko preeklampsja wyszła dość wysoka i musze brać acard! Jeszcze nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka, 21.10 mam wizyte to już może cos sie dowiemy😉 ale w moim przypadku to najważniejsze żeby było zdrowe, już nie mam wymagań do płci😋 a czuje sie różnie, troche te mdłości i senność przeszły, ale dalej siedze jak na bombie czy napewno wszystko dobrze🙈 psychicznie to ciężka ciąża🥴
    spróbuj te immunoglobiny, jak podczytuje fora to wielu dziewczynom pomogły! i najważniejsze to sie nie poddawać! kiedy planujesz kolejną próbe? czy chwila odpoczynku?

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, Pappa ok☺️
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 903 377

    Wysłany: 13 października, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    u mnie narazie badania wychodzą dobrze, pappe odebrałam to ryzyka niskie tylko preeklampsja wyszła dość wysoka i musze brać acard! Jeszcze nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka, 21.10 mam wizyte to już może cos sie dowiemy😉 ale w moim przypadku to najważniejsze żeby było zdrowe, już nie mam wymagań do płci😋 a czuje sie różnie, troche te mdłości i senność przeszły, ale dalej siedze jak na bombie czy napewno wszystko dobrze🙈 psychicznie to ciężka ciąża🥴
    spróbuj te immunoglobiny, jak podczytuje fora to wielu dziewczynom pomogły! i najważniejsze to sie nie poddawać! kiedy planujesz kolejną próbe? czy chwila odpoczynku?

    Masz rację najważniejsze żeby dziecko było i żeby było zdrowe. Nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka. Cieszę się że u Ciebie całkiem okej. Rozumiem u Ciebie po tylu różnych sytuacjach to się nie dziwię ze psychicznie ciężko. Acard to na rozrzedzenie krwi.

    Coś Ty nie poddaje się. Czasami mam tylko chwilę gorsze, teraz te immunoglobuliny jak się nie uda to już gdzieś tam z tyłu głowy mam jakiś plan co dalej. Teraz październik przerwa i chyba w listopadzie będę działać. Ustalę jeszcze z doktorkiem co i jak. Najważniejsze że mój mąż się na wszystko zgadza, chodzi ze mną na te wizyty i wszystko słucha i wspiera.

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Braknicku Przyjaciółka
    Postów: 191 43

    Wysłany: 13 października, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Co masz na myśli, że bardziej elastyczne? Że to okno implantacyjne dłuższe jest? 🤔



    Ja dziś 2 dpt, wczoraj mocno pobolewał mnie brzuch, dziś na razie cisza.. test sikany jeszcze bardzo słabo dodatni po Zivafercie, więc będę testować, żeby wyłapać biel. Ile emocji 🙈🙈🙈🥰
    Dokładnie tak, przynajmniej tak zrozumiałam Panią Doktor :D właśnie też chce robić te testy….Myślę też żeby nawet betę z krwi zrobić żeby potem nie mieć dodatniego testu 5dpt przez zivafert…

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 1037 1570

    Wysłany: 13 października, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Trzymam mocno kciuki ♥️♥️

    A jakie miałaś zalecenia od MP do transferu?

    Jeśli masz na myśli leki to utrogestan 3 x 200 mg dołożony Agolutin, spazmolina, scopolan, magnez 3 x dz, relanium 2 x d, papaweryna 2 x d, od immunologa 2 x prograf, acard, neoparin, brophyllum, dużo tego 😅

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB❄️☹️

    11.10.2024 FET 3BB❄️❤️(immunolog-Prograf)
    5dpt 13,2 ❤️
    7dpt 47,05
  • Kladom Znajoma
    Postów: 20 22

    Wysłany: 13 października, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też witam się z Wami ciepło!
    W Angelius od grudnia 2023 r. Jesteśmy pod opieką pani Dr M.Paligi.
    Obecnie pierwsze podejście do IV...
    Taki mętlik w głowie obecnie i tyle obaw...

    Karolaa88, Atagata lubią tę wiadomość

  • Atagata Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 13 października, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Cześć dziewczyny, ja też witam się z Wami ciepło!
    W Angelius od grudnia 2023 r. Jesteśmy pod opieką pani Dr M.Paligi.
    Obecnie pierwsze podejście do IV...
    Taki mętlik w głowie obecnie i tyle obaw...

    Hej :) Trzymamy kciuki, oby pierwsze okazało się tym szczęśliwym :)

    Kladom lubi tę wiadomość

  • Monika001 Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 13 października, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Cześć dziewczyny, ja też witam się z Wami ciepło!
    W Angelius od grudnia 2023 r. Jesteśmy pod opieką pani Dr M.Paligi.
    Obecnie pierwsze podejście do IV...
    Taki mętlik w głowie obecnie i tyle obaw...

    Cześć 👋
    Ja również pierwsze podejście z tym że u pana Mańki. Od wczoraj zaczęłam stymulację i tak jak wcześniej miałam mętlik i obawy tak od pierwszego zastrzyku wszystko minęło, bądźmy dzielne bo robimy to dla tych małych istotek, które mam nadzieję będzie nam dane przytulić 🥰

    Kladom lubi tę wiadomość

  • invi pau Koleżanka
    Postów: 140 19

    Wysłany: 13 października, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    150

    A nie boli cię żołądek po tych lekach ? Ja już mam mega zgagę :/

    Ula.p
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 140 19

    Wysłany: 13 października, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Jeśli masz na myśli leki to utrogestan 3 x 200 mg dołożony Agolutin, spazmolina, scopolan, magnez 3 x dz, relanium 2 x d, papaweryna 2 x d, od immunologa 2 x prograf, acard, neoparin, brophyllum, dużo tego 😅

    Mam podobnie plus aulin jeszcze- co mnie jakoś przeraża 😬😬 i pytanie czy po transferze też się go bierze ? . Jakie macie zdanie na temat tego proszku brophyllum?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października, 19:49

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 1107 981

    Wysłany: 13 października, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    A nie boli cię żołądek po tych lekach ? Ja już mam mega zgagę :/
    Właśnie wczoraj czułam okropnie żołądek, myślałam, że umrę... Już mówiłam do męża, że to chyba od tych wszystkich tabsów które nieustannie biorę... Z racji nieudanego transferu powiedziałam sobie, że zrobię sobie chociaż z 2-3 dni przerwy chociaż od supli żeby żołądek odpoczął.

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 140 19

    Wysłany: 13 października, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Właśnie wczoraj czułam okropnie żołądek, myślałam, że umrę... Już mówiłam do męża, że to chyba od tych wszystkich tabsów które nieustannie biorę... Z racji nieudanego transferu powiedziałam sobie, że zrobię sobie chociaż z 2-3 dni przerwy chociaż od supli żeby żołądek odpoczął.

    Ja też czuję żołądek i mam mega zgagę… na pewno od suplementów i leków :( zrób przerwę - na pewno żołądek odpocznie. Mnie przeraża ten aulin przed transferem - chyba mi żołądek rozwali

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 1107 981

    Wysłany: 13 października, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Mam podobnie plus aulin jeszcze- co mnie jakoś przeraża 😬😬 i pytanie czy po transferze też się go bierze ? . Jakie macie zdanie na temat tego proszku brophyllum?
    Ja brałam teraz 2 cykle do transferu. Ciężko stwierdzić, bo do pierwszego miałam atosiban, 3x1 scopolan w tabletkach, 3x1 spasmoline, 3x1 magnez forte i 3x1 Brophyllum.

    Przy obecnym transferze nie miałam atosibanu, ale za to dodatkowo 3x1 scopolan w czopkach. Reszta bez zmian. Ogólnie czułam spokój w macicy 🙂

    MP pozytywnie wypowiadała się o Brophyllum.

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 października, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny.
    Witam się z forum po 7 latach.

    Nie sądziłam że jeszcze tu wróce. Taka przecież już oblatana w tematach byłam... Piszę w skrócie, jeśli powielam to co pisałyscie wczesniej boje sie w piers. Wypadłam z obiegu muszę sobie odświezyc funkcjnowanie forum ;)

    Ale przychodzę, może coś powiedzie, poradzicie, ojojacie.
    Jesteśmy w Programie Ministerialnym, chociaż nie wiem czy ma on sens w naszym przypadku.
    "Za moich czasów" programu nie było, podchodzilismy komercyjnie, raz z badan klinicznych. transferować można było zarodki z 5,3 a nawet 2 doby.
    Obecnie program i w dniu poprzedniej punkcji dowiedziałam się ze transfer zarodka tylko z 5 doby, brak wsparcia intralipidem ( przynajmniej oficjalnie), brak wsparcia atosibanem ( tez przynajmniej oficjalnie, ale wiadomo kiedy ma podanie sens a kiedy juz musztarda po obiedzie).
    Ale uznałam ze spoko. Pobrano tyle komorek ze powinno być ok. Chociaż patrzac na naszą historie nie wiem co ja sobie w ogole myślałam...

    Pobrano 11, dojrzałe 9 zapłodniło się 9. 3 odpadły przed 3 dobą, kolejne 6 w 4 dobie.

    Podsumowanie ? z 3 procedur:
    - zapłodniono 21 komorek
    - blastki - 1
    - mrożaków : 0
    - transfery : 2
    - transfer udany : 1

    Statystyki kiepskie, blastke miałam jedna z pierwszej procedury z badan klinicznych, do dzis sie zastanawiam czy napewno była ta bastka patrzac całosciowo na jakosc tego co produkujemy.

    Ciąze uzyskałam z zarodka z 3 doby (8a)

    poza tym, nigdy nic nie dotrwało do etapu blastocysty, nie mielismy nigdy nic zamrozone.
    Przy badaniach klinicznych zarodek transferowany musiał być blastocysta. Przy komercyjnym pICSI odano zarodek z 3 doby reszta padła w 4.

    Początkiem września podeszlismy do IVF ponownie. Mimo ze po moim PCOS nie ma teoretycznie sladu ( po ciazy AMH z 17 na 2,9, cykle jak w zegarku, usg OK ) endometrioza 2/3 stopien ale bez tragedii, maz ogolne parametry nasienia dobre poza morfologia ktora niezmiennie ma 2 % od lat. brak zabezpieczen od 6 lat, naturalsów, cudow brak.

    efekt ? jak powyzej. Myslałam ze jestem kozak, ze ide tym razem na pewniaka, syn w dom wiec już to nie jest takie samo ciśnienie. O losie. O ja głupia.
    dlugi protokół, gonapeptyl dłuuugo bo 2 msc ze wzgledu na ten przeklety stan zapalny endometrium, potem standardowo gonal f, menopur, zivafert


    Od pazdziernika ponowna stymulacja, tym razem krotki protokoł ( to z krotkiego mialam jedna jedyna blastke, syn jest z długiego)
    Rekovelle, orgalutran, jutro wizyta u dr P ( kocham ja niezmiennie !), wstepnie w srode ma byc punkcja a ja złapałam doła. mega doła. czuje ze bedzie powtorka, ze moje zarodki nie chca zyc na szkle.

    Stad mysle czy jest sens potencjalnie 3 raz tez z programu podchodzic czy juz komercyjnie...

    Miała ktoras taka masakre ze za chiny ludowe do blastek dojsc nie mogla mimo wcale nie takich dramatycznych wyników u pary ?

    Atagata lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCO❌ IO ❌ Endometrioza ❌
    🧔🏻‍♂️ teratozoospermia ❌morfo 2% hormony ✅ posiew ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Angelius Provita dr P ❤️
    1 IUI :(
    1 IMSI :( krótki protokół
    2 pICSI <3 długi protokół

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! ❤️

    03.01.2024 - zaczynamy kolejne podejście Angelius
    02.2024 - histeroskopia, CD138 ❌ , farmakoterapia, 6 msc leczenia.

    Start I pICSI 09.2024, gonapeptyl/gonal/menopur
    - pobrano 11 🥚
    - dojrzale i zaplodnione 9
    - blastocysty : 🅾️. 😭, transfer odwołany
    Start II pICSI 10.2024
    Rekovelle/orgalutran
    - punkcja 16.10 ???
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 140 19

    Wysłany: 13 października, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Ja brałam teraz 2 cykle do transferu. Ciężko stwierdzić, bo do pierwszego miałam atosiban, 3x1 scopolan w tabletkach, 3x1 spasmoline, 3x1 magnez forte i 3x1 Brophyllum.

    Przy obecnym transferze nie miałam atosibanu, ale za to dodatkowo 3x1 scopolan w czopkach. Reszta bez zmian. Ogólnie czułam spokój w macicy 🙂

    MP pozytywnie wypowiadała się o Brophyllum.

    Agula a scopolan brałaś doustny czy w czopkach? Mi pani w aptece dała doustny i nie wiem czy jest ok

    Ula.p
  • Kladom Znajoma
    Postów: 20 22

    Wysłany: 13 października, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    hej Dziewczyny.
    Witam się z forum po 7 latach.

    Nie sądziłam że jeszcze tu wróce. Taka przecież już oblatana w tematach byłam... Piszę w skrócie, jeśli powielam to co pisałyscie wczesniej boje sie w piers. Wypadłam z obiegu muszę sobie odświezyc funkcjnowanie forum ;)

    Ale przychodzę, może coś powiedzie, poradzicie, ojojacie.
    Jesteśmy w Programie Ministerialnym, chociaż nie wiem czy ma on sens w naszym przypadku.
    "Za moich czasów" programu nie było, podchodzilismy komercyjnie, raz z badan klinicznych. transferować można było zarodki z 5,3 a nawet 2 doby.
    Obecnie program i w dniu poprzedniej punkcji dowiedziałam się ze transfer zarodka tylko z 5 doby, brak wsparcia intralipidem ( przynajmniej oficjalnie), brak wsparcia atosibanem ( tez przynajmniej oficjalnie, ale wiadomo kiedy ma podanie sens a kiedy juz musztarda po obiedzie).
    Ale uznałam ze spoko. Pobrano tyle komorek ze powinno być ok. Chociaż patrzac na naszą historie nie wiem co ja sobie w ogole myślałam...

    Pobrano 11, dojrzałe 9 zapłodniło się 9. 3 odpadły przed 3 dobą, kolejne 6 w 4 dobie.

    Podsumowanie ? z 3 procedur:
    - zapłodniono 21 komorek
    - blastki - 1
    - mrożaków : 0
    - transfery : 2
    - transfer udany : 1

    Statystyki kiepskie, blastke miałam jedna z pierwszej procedury z badan klinicznych, do dzis sie zastanawiam czy napewno była ta bastka patrzac całosciowo na jakosc tego co produkujemy.

    Ciąze uzyskałam z zarodka z 3 doby (8a)

    poza tym, nigdy nic nie dotrwało do etapu blastocysty, nie mielismy nigdy nic zamrozone.
    Przy badaniach klinicznych zarodek transferowany musiał być blastocysta. Przy komercyjnym pICSI odano zarodek z 3 doby reszta padła w 4.

    Początkiem września podeszlismy do IVF ponownie. Mimo ze po moim PCOS nie ma teoretycznie sladu ( po ciazy AMH z 17 na 2,9, cykle jak w zegarku, usg OK ) endometrioza 2/3 stopien ale bez tragedii, maz ogolne parametry nasienia dobre poza morfologia ktora niezmiennie ma 2 % od lat. brak zabezpieczen od 6 lat, naturalsów, cudow brak.

    efekt ? jak powyzej. Myslałam ze jestem kozak, ze ide tym razem na pewniaka, syn w dom wiec już to nie jest takie samo ciśnienie. O losie. O ja głupia.
    dlugi protokół, gonapeptyl dłuuugo bo 2 msc ze wzgledu na ten przeklety stan zapalny endometrium, potem standardowo gonal f, menopur, zivafert


    Od pazdziernika ponowna stymulacja, tym razem krotki protokoł ( to z krotkiego mialam jedna jedyna blastke, syn jest z długiego)
    Rekovelle, orgalutran, jutro wizyta u dr P ( kocham ja niezmiennie !), wstepnie w srode ma byc punkcja a ja złapałam doła. mega doła. czuje ze bedzie powtorka, ze moje zarodki nie chca zyc na szkle.

    Stad mysle czy jest sens potencjalnie 3 raz tez z programu podchodzic czy juz komercyjnie...

    Miała ktoras taka masakre ze za chiny ludowe do blastek dojsc nie mogla mimo wcale nie takich dramatycznych wyników u pary ?

    Korzystaj z programu ile się da. To szansa, z której warto korzystać, jeśli masz taką możliwość. Jeśli (odpukac) nie uda się przy czterech możliwościach to potem się pomartwisz co dalej. Trzymam mocno kciuki za powodzenie ! (Ja też od dr P., u mnie punkcja czw-pt, wczuwam się mocno w Ciebie ♥️).

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2610 2668

    Wysłany: 13 października, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Agula a scopolan brałaś doustny czy w czopkach? Mi pani w aptece dała doustny i nie wiem czy jest ok

    Ja brałam doustny 😉

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    16+1 - 162 g dziewczynki 🥰, 146 ud/min, szyjka 4,5 cm 😊

    preg.png
  • Braknicku Przyjaciółka
    Postów: 191 43

    Wysłany: 13 października, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja też czuję żołądek i mam mega zgagę… na pewno od suplementów i leków :( zrób przerwę - na pewno żołądek odpocznie. Mnie przeraża ten aulin przed transferem - chyba mi żołądek rozwali
    Miałam też raz aulin do transferu i 5 dni po 3x1… nic mi się nie działo ale też byłam przerażona tą dawką

  • invi pau Koleżanka
    Postów: 140 19

    Wysłany: 13 października, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Miałam też raz aulin do transferu i 5 dni po 3x1… nic mi się nie działo ale też byłam przerażona tą dawką

    No ja jestem mega przerażona :( a mówił ci dr w jakim celu się go bierze ? Chodzi o jakieś przeciwzapalne właściwości ?

    Ula.p
‹‹ 4651 4652 4653 4654 4655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ