Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 24 października 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie siedzę w lab i czekam 🫣
    Trzymam mocno kciuki 🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 24 października 2024, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś już po drugim pobraniu 😳😱 strach jest

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz jadę na kolejne badanie (czekam do 48 godzin), ale tu akurat cudów się nie spodziewam. Powodzenia dziewczyny! Trzymam za Was kciuki

    Yahu lubi tę wiadomość

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 24 października 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Ja zaraz jadę na kolejne badanie (czekam do 48 godzin), ale tu akurat cudów się nie spodziewam. Powodzenia dziewczyny! Trzymam za Was kciuki


    A może właśnie będzie dobrze ✊✊

    Ula.p
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 24 października 2024, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co pijecie zamiast kawy po transferze ? Zaraz zasnę w pracy na tych prochach

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 24 października 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13 dpt beta 389,82 mIU/ml, przyrost odbił i jest 121.3% 🙏🙏🙏.❤️
    Przyznam szczerze, że myślałam, że już po ptokach, bo sikacz wyszedł tylko lekko ciemniejszy niż 3 dni temu. 🫣


    Kciuki dziewczyny za Wasze bety i za Malinę, która ma dziś USG.🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2024, 11:10

    nick nieaktualny, malina999, Yahu, Chmurka87, Karolaa88, Idia90 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 24 października 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Dziewczyny co pijecie zamiast kawy po transferze ? Zaraz zasnę w pracy na tych prochach

    Herbatę malinową i ze snem mam tak samo 😂😂

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    U mnie dziś 13 dpt beta 389,82 mIU/ml, przyrost odbił i jest 121.3% 🙏🙏🙏.❤️
    Przyznam szczerze, że myślałam, że już po ptokach, bo sikacz wyszedł tylko lekko ciemniejszy niż 3 dni temu. 🫣


    Kciuki dziewczyny za Wasze bety i za Malinę, która ma dziś USG.🤞🤞🤞
    Cudownie <3 te sikacze są o dupe rozbić mi wychodzą ciągle dodatnie. A ja piłam kawę normalnie, nie miałam zaleceń żeby nie pić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2024, 11:28

    Karolaa88, Agulek24 lubią tę wiadomość

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 24 października 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Cudownie <3 te sikacze są o dupe rozbić mi wychodzą ciągle dodatnie. A ja piłam kawę normalnie, nie miałam zaleceń żeby nie pić


    No to chyba coś musi być na rzeczy że wychodzą dodatnie

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    No to chyba coś musi być na rzeczy że wychodzą dodatnie
    Beta z krwi ujemna, zastrzyk musi tak długo być w moczu

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 24 października 2024, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję jedną kawę dziennie

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 24 października 2024, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Beta z krwi ujemna, zastrzyk musi tak długo być w moczu
    Przykro mi Kochana 💔 wiem co czujesz 😔

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 24 października 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Beta z krwi ujemna, zastrzyk musi tak długo być w moczu


    Oooo nie :( przykro mi ! Kolejny raz należy do ciebie i na pewno się uda !

    Ula.p
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 24 października 2024, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Beta z krwi ujemna, zastrzyk musi tak długo być w moczu
    Przykro mi :(

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was 🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Dziękuję dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was 🤞

    Przykro mi... Trzymaj się ❤️

  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 24 października 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Beta z krwi ujemna, zastrzyk musi tak długo być w moczu

    Przykro mi, jaki miałaś dokładnie wynik ?

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Przykro mi, jaki miałaś dokładnie wynik ?
    0,7 z dziś

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 24 października 2024, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślicie że mogę zadzwonić do angeliusa po jeden dzień l4 jeszcze? Ja nie dam rady jutro wrócić do pracy…

  • Zanka88 Ekspertka
    Postów: 245 309

    Wysłany: 24 października 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Czy myślicie że mogę zadzwonić do angeliusa po jeden dzień l4 jeszcze? Ja nie dam rady jutro wrócić do pracy…

    Ja przedłużałam dwa razy L4 na telefon
    Jestem pacjentka dr.MP 😊

‹‹ 4690 4691 4692 4693 4694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ