Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Ale dziewczyny jak dziś 9 dpt beta 0,3 to już mogę chyba odstawić leki? Trzy razy robiłam 5, 7 i 9 dpt. Chociaż te „grube” typu encorton już bym chciała odstawić, napisałam maila ale dziś sobota więc pewnie odpowiedź w pon

    Ja bym odstawiła po konsultacji z lekarzem.

    Braknicku lubi tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 26 października 2024, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    5 dpt beta < 2,30 😔

    Bardzo mi przykro... 😥😥😥 Trzymaj się i nie poddawaj jeszcze.

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 26 października 2024, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo, jesteście przekochane 🌹❤️ Tak sobie teraz myślę, że w pierwszej klinice kazali mi badać w 14 dpt
    Nie nastawiam się, ale biorę leki i powtarzam betę w poniedziałek 🙏

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 26 października 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się zadziało, ale niestety :(

    7dpt 28,1
    9dpt 29,4

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Coś się zadziało, ale niestety :(

    7dpt 28,1
    9dpt 29,4

    Hmm no nie wygląda to dobrze, przykro mi 😔 Ale ja na twoim miejscu zrobiłabym betę jeszcze w poniedziałek.

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 26 października 2024, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Oznaczałaś w tym samym laboratorium?
    Tak, robiłam w śla, inny punkt pobrań, ale wszystkie próbki przewożą i badają w Siemianowicach…
    W poniedziałek zbadam w klinice, to będzie inne lab, ale już będzie spadek do tego czasu…

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie po transferze. ❤️
    Dr GM kazał mi zrobić betę 4 listopada, czyli 9dpt. Leki mam niezmienione, takie jakie brałam od punkcji. Wzięłam sobie L4 na przyszły tydzień ze względu na rodzaj pracy. Jak teraz nie zwariować? 🫣

    Azjak lubi tę wiadomość

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 26 października 2024, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesniaka wrote:
    Jestem właśnie po transferze. ❤️
    Dr GM kazał mi zrobić betę 4 listopada, czyli 9dpt. Leki mam niezmienione, takie jakie brałam od punkcji. Wzięłam sobie L4 na przyszły tydzień ze względu na rodzaj pracy. Jak teraz nie zwariować? 🫣

    Uwierz mi że się nie da nie zwariować chociaż musisz się starać :) każda z nas przeżywa to wszystko bardzo bardzo !

    Ula.p
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1727

    Wysłany: 26 października 2024, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Coś się zadziało, ale niestety :(

    7dpt 28,1
    9dpt 29,4

    Poczekaj do poniedziałku. Może jeszcze beta wystartuje. Nie smuć się.
    Ważne że coś ruszyło.
    U mnie nigdy nawet tyle nie było. Zawsze 0
    Trzymam kciuki za Twojego kropka.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 26 października 2024, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Coś się zadziało, ale niestety :(

    7dpt 28,1
    9dpt 29,4

    Kurczę... chyba, że jakiś błąd laboratoryjny się wkradł...
    Powtórz koniecznie i jeszcze nie odstawiaj leków, ale rzeczywiście patrząc na dwa dni odstępu, to nie napawa optymizmem. 😔
    Brałaś Zivafert, jeśli tak to kiedy?

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 26 października 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na wyniki :(

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 26 października 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja dalej czekam na wyniki :(
    Dziś będą? Upewniłaś się? Bo różnie to w sobotę bywa…

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 26 października 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Dziś będą? Upewniłaś się? Bo różnie to w sobotę bywa…

    Pytałam właśnie i mają być dziś :( ale ile można czekać na nie.

    Ula.p
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Pytałam właśnie i mają być dziś :( ale ile można czekać na nie.

    Robiłaś w ŚLA?

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 26 października 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Kurczę... chyba, że jakiś błąd laboratoryjny się wkradł...
    Powtórz koniecznie i jeszcze nie odstawiaj leków, ale rzeczywiście patrząc na dwa dni odstępu, to nie napawa optymizmem. 😔
    Brałaś Zivafert, jeśli tak to kiedy?
    Nie brałam, byłam na cyklu naturalnym całkowicie, 5 dni przed transferem tylko besins, encorton i heparyna doszły

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 26 października 2024, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    5 dpt beta < 2,30 😔
    5 dzień po transferze powinien być stanowczo zabroniony! :P
    Nie ma co się smucić tylko powtórzyć betę.

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 26 października 2024, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziś 190 :) jest ok ? To 9 dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2024, 17:23

    Braknicku, Kingus 1, nick nieaktualny, Agulek24, Yahu, Karolaa88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ula.p
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesniaka wrote:
    Jestem właśnie po transferze. ❤️
    Dr GM kazał mi zrobić betę 4 listopada, czyli 9dpt. Leki mam niezmienione, takie jakie brałam od punkcji. Wzięłam sobie L4 na przyszły tydzień ze względu na rodzaj pracy. Jak teraz nie zwariować? 🫣

    I L4 dostałaś bez problemu? Też jestem pacjentką GM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    W piątek miałam punkcję, w środę mam transfer.
    Od dzisiaj biorę estrofem ale już 2 godz po podaniu bolą mnie jajniki i coś czuję że będę mieć problemy żołądkowe.
    Czy to normalne przy tym leku?

    MegiMal lubi tę wiadomość

  • MegiMal Autorytet
    Postów: 401 199

    Wysłany: 26 października 2024, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesniaka wrote:
    Jestem właśnie po transferze. ❤️
    Dr GM kazał mi zrobić betę 4 listopada, czyli 9dpt. Leki mam niezmienione, takie jakie brałam od punkcji. Wzięłam sobie L4 na przyszły tydzień ze względu na rodzaj pracy. Jak teraz nie zwariować? 🫣

    Trzymam kciuki! To testujemy razem. Ja nie brałam l4. A jak Twoje inne zarodki? Ja mam załamke, bo miałam 6 zapłodnionych komórek i tylko 1 blastocysta z tego 😢ale ważne,że już siedzi w macicy. Nic więcej nie zrobimy!

    Gratulacje pozytywnych bet dziewczyny :)!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 09.18
    Angelius Provita od 02.19
    07.19 pierwsza iui na naturalnym :(
    09.19 2 iui z clo - cb :(
    11.19 3 iui z clo :(
    12.19 naturalna cb :( + wykryte bakterie e-coli w nasieniu
    KIR AA-brak wszystkich kirów implantacyjnych
    02.20 - ❤️naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, poród zdrowej dziewczynki👧
    2022 - rozpoczęcie kolejnych starań
    01.2023 - poronienie zatrzymane 7/12 tydz. 💔
    Nieudane 2 iui
    Amh 0,6
    10.2024 I procedura invi. 2 nieudane transfery
    04.2025 naturalna ciąża
‹‹ 4697 4698 4699 4700 4701 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ