X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 1 października 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała problem z brakiem trójlinijnego endometrium ?
    Czeka mnie sztuczny cykl z kolejną biopsją na Cyclo-progynova i może trwać 50-60 dni póki nie będzie wyniku.
    Któraś leczyła endometrium 6 mies ?
    Jeszcze tego mi brakowało :(
    Już się nastawiam na te 6 mies leczenia bo chyba wszystkie plagi egipskie na mnie spadają ale wyleczę co trzeba i będzie spoko i będę mogła podejsc do IVF.

    Ja miałam "tylko" stan zapalny leczony 3msc.
    Jesteś w dobrych rękach i jestem pewna, że ten czas nie pójdzie na marne, choć wiem, że znów tyle czekania denerwuje...

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 października 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chodzi ktoś do doktora J

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    A chodzi ktoś do doktora J

    Masz na myśli pana doktora Ju..? Jedna dziewczyna z tego wątku chyba chodzi do niego. Jeśli chodzi o tego pana, na początku też do niego chodziłam ale potem musiałam zmienić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 10:10

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 października 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    A chodzi ktoś do doktora J
    Jako "przystań" może być ale mało mówmy i w/g jestem zdrowa :) a tak nie jest.

    Halynka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAsakra, właśnie odkryłam, ze w provicie pracuje dr Serafin, a ja od tego konowała ucieklam z gyn centrum, no przeciez jak trafi mi sie punkcja albo transfer w weekend a on bedzie jedynym lekarzem na dyżurze to chyba zawał udostane!

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 3 października 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    A chodzi ktoś do doktora J

    Hej dziewczyny :-) Może i ja się dołączę. Chodziliśmy z mężem do Pana dr J. do Angeliusa intensywnie przez około 6 miesięcy. Po wielu rozmowach stwierdziliśmy, że zmieniamy lekarza prowadzącego. Teraz czekamy na pierwszą wizytę u dr. Paligi i mamy nadzieję, że w końcu coś ruszy :-)

    Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzterolistnaKoniczyna wrote:
    Hej dziewczyny :-) Może i ja się dołączę. Chodziliśmy z mężem do Pana dr J. do Angeliusa intensywnie przez około 6 miesięcy. Po wielu rozmowach stwierdziliśmy, że zmieniamy lekarza prowadzącego. Teraz czekamy na pierwszą wizytę u dr. Paligi i mamy nadzieję, że w końcu coś ruszy :-)

    Bardzo dobrze zrobiłaś ;). Z dr Paligi będziecie zadowoleni. To cudowna kobieta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 09:35

    CzterolistnaKoniczyna, sylvuś lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przerażacie mnie z tym dr-em Ju... Ja u niego właśnie jestem. Próbowałam się przepisać ale nie ma szans do końca roku... Wielka trójka w ogóle nie prowadzi zapisów więc muszę zostać u niego. Myślicie że spierdzieli moje in vitro...?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem u dr Janosz i czuje die u niej bezpieczna. Ostatnia wizyta w ogóle mnie przekonała że dobrze trafiłam. Co prawda staram się naturalnie ale i tak mam swoje komplikacje i wiem że jestem w dobrych rękach żeby doszło do ciąży i jej utrzymania. Jestem dobrej myśli.

    Anna1975, Flowwer lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Anna1975 Ekspertka
    Postów: 161 135

    Wysłany: 3 października 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello,

    Ja też jestem pacjentką Dr Marty :)
    08/2016 - ciąża biochemiczna :(
    Kolejne próby naturalnie, potem na lametcie bezskutecznie.
    VI 2017 - transfer AZ - po 9 tygodniach poronienie :(
    Docent Paśnik - badania - NK 14% - zalecenie intralipidu przed kolejnym transferem, niestety zarodków brak :(
    Nie wiemy gdzie szukać, w której klinice są i czy ot tak można się przepisać i co wszystko od nowa?

    Anna :)

    NK 14%, histerolaparoskopia x 2 - udrożnione jajowody. Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy - euthyrox 25mg
    Zalecenia - encorton 10mg, heparyna razy 2 drobnocząsteczkowa, wlewy intralipidu.
    1994 - córka
    2016 - cb, 2017.06 - transfer AZ 8tc :(, 2018.02 - CN 7 tc :(
    2018.11.13 - criotransfer AZ - 2x8A - nieudany :(:(:(
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ja jestem u dr Janosz i czuje die u niej bezpieczna. Ostatnia wizyta w ogóle mnie przekonała że dobrze trafiłam. Co prawda staram się naturalnie ale i tak mam swoje komplikacje i wiem że jestem w dobrych rękach żeby doszło do ciąży i jej utrzymania. Jestem dobrej myśli.

    Ja u dr-a Juraszko jestem.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1975 wrote:
    Hello,

    Ja też jestem pacjentką Dr Marty :)
    08/2016 - ciąża biochemiczna :(
    Kolejne próby naturalnie, potem na lametcie bezskutecznie.
    VI 2017 - transfer AZ - po 9 tygodniach poronienie :(
    Docent Paśnik - badania - NK 14% - zalecenie intralipidu przed kolejnym transferem, niestety zarodków brak :(
    Nie wiemy gdzie szukać, w której klinice są i czy ot tak można się przepisać i co wszystko od nowa?

    Podobno w Gyncentrum są ale drogo...

    Anna1975 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny przerażacie mnie z tym dr-em Ju... Ja u niego właśnie jestem. Próbowałam się przepisać ale nie ma szans do końca roku... Wielka trójka w ogóle nie prowadzi zapisów więc muszę zostać u niego. Myślicie że spierdzieli moje in vitro...?

    Tu nie chodzi czy spierdzieli in vitro. Nawet świetnemu lekarzowi może się nie udać. To nie od lekarza zależy czy się uda transfer czy nie. On jako lekarz pewnie jest dobry, chodzi o podejście do pacjentek. Dla mnie był strasznie małomówny, w ogóle się nie uśmiechał, chłodny, stresowałam się przy nim. Miałam wrażenie że za dużo pytań zadaję, wizyta trwała raptem 10-15 minut, pracuje wg mnie tak bez zaangażowania. Ja potrzebowałam lekarza, który jest miły, ciepły do pacjentki, który wszystko powie, wytłumaczy i wizyta trwa wtedy o wiele dłużej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 14:23

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Tu nie chodzi czy spierdzieli in vitro. Nawet świetnemu lekarzowi może się nie udać. To nie od lekarza zależy czy się uda transfer czy nie. On jako lekarz pewnie jest dobry, chodzi o podejście do pacjentek. Dla mnie był strasznie małomówny, w ogóle się nie uśmiechał, chłodny, stresowałam się przy nim. Miałam wrażenie że za dużo pytań zadaję, wizyta trwała raptem 10-15 minut, pracuje wg mnie tak bez zaangażowania. Ja potrzebowałam lekarza, który jest miły, ciepły do pacjentki, który wszystko powie, wytłumaczy i wizyta trwa wtedy o wiele dłużej.

    Aaa takie buty. To powiem Ci, że na tej wstępnej wizycie wczoraj nie miałam do jego podejścia żadnych zastrzeżeń. Ale też to moja pierwsza wizyta więc zobaczę co będzie w piątek. Dobrze, że mi mówicie to będę wiedziała czego oczekiwać i postaram się wyciągać jak najwięcej informacji. Ale widzę, że starał się wszystko tłumaczyć i był miły w obyciu. Może też czyta opinie na ZnanyLekarz i postanowił coś zmienić ;)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 3 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAteHawke święta trójca? a co To?

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 3 października 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w końcu dziewczyny doczekałam sie wizyty, do mojego doktorka :) już sie nie mogę doczekać, jeszcze jakoś musze wytrzymac te 3 dni , mam nadzieje że bedziemy mogli w końcu wystartowac. MAcie jakies doświadczenia jezeli chodzi o protokół? Ja w 2014 mialam długi i komórek jajowych było tylko 4 , a zaplodnily sie tylko dwie, zastanawia mnie jakby to moglo byc z krótkim protokołem, podobna ilosc?

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    KAteHawke święta trójca? a co To?

    To trójka świetnych lekarzy: Paliga, Mańka i trzeci nie pamiętam. Flower bardziej w temacie :D
    Co do protokołu nie pomogę bo ja świerzak totalny jestem.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 3 października 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Tu nie chodzi czy spierdzieli in vitro. Nawet świetnemu lekarzowi może się nie udać. To nie od lekarza zależy czy się uda transfer czy nie. On jako lekarz pewnie jest dobry, chodzi o podejście do pacjentek. Dla mnie był strasznie małomówny, w ogóle się nie uśmiechał, chłodny, stresowałam się przy nim. Miałam wrażenie że za dużo pytań zadaję, wizyta trwała raptem 10-15 minut, pracuje wg mnie tak bez zaangażowania. Ja potrzebowałam lekarza, który jest miły, ciepły do pacjentki, który wszystko powie, wytłumaczy i wizyta trwa wtedy o wiele dłużej.
    Podzielam Twoje zdanie. Ja również stresowałam się na wizytach u niego. Brakowało mi troszkę otwartości. No i faktycznie, informacje trzeba było wyciągać a wizyta trwała około 10-15 min. Natomiast nas najbardziej irytowało, że Pan dr raz twierdził, że nasza sytuacja nie jest taka zła, a raz, że jednak namawiałby na in-vitro bo inaczej marne szanse. Brakowało nam jakiegoś jasnego planu działania.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 3 października 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAle ze mnie matołek:) hehehe:)

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor J namawiał nas na IUI i całe szczęście, że nie doszło do tego, bo to byłaby strata czasu i pieniędzy. Jak przeniosłam się do dr P., to okazało się, że przy naszym problemie IUI w ogóle nie pomoże i tylko in vitro.
    Madwitka jeśli chodzi o protokół, to musisz kogoś tu popytać. Nie wiem który protokół jest lepszy. Ja miałam długi protokół, chyba z agonistą jakoś tak. Pobrali mi 9 komórek, z czego 2 nie nadawały się,były uszkodzone, 7 komórek dali do zapłodnienia, zapłodniły się tylko 3. Jeden jest z nami :), a pozostałe 2 komórki mamy zamrożone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 18:45

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ