Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem stuknięta, kupiłam dzisiaj dwa testy ciążowe z myślą a zrobię za kilka dni, a przecież oczywiste jest ze trzeba z krwi sprawdzić bo na takich może nic nie wyjść. Teraz siedze i patrzę na nie i tak mnie kuszą i kuszą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 15:22

    Erl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    15:40 już na pewno :)
    To wez :D na jakies konkretne ptasie mleczko przyszla mama ma ochote?:D
    Nam przesuneli wizyte na 15:50 wiec na 15:30-15.40 bedziemy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Dziewczyny, jestem stuknięta, kupiłam dzisiaj dwa testy ciążowe z myślą a zrobię za kilka dni, a przecież oczywiste jest ze trzeba z krwi sprawdzić bo na takich może nic nie wyjść. Teraz siedze i patrzę na nie i tak mnie kuszą i kuszą.
    Dlatego ja wszystkie testy obsiuskalam za wczasu i nic mnie nie bedzie kusic :D

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 września 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    To wez :D na jakies konkretne ptasie mleczko przyszla mama ma ochote?:D
    Nam przesuneli wizyte na 15:50 wiec na 15:30-15.40 bedziemy ;)
    Absolutnie nic nie kupuj. Ja się cieszę że się tego pozbędę :D
    Ja będę pod labem bo jak co i tak wizyta w gabinecie D. Jak zobaczysz takiego salcesonika w ciemnych włosach to na bank ja :D

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Absolutnie nic nie kupuj. Ja się cieszę że się tego pozbędę :D
    Ja będę pod labem bo jak co i tak wizyta w gabinecie D. Jak zobaczysz takiego salcesonika w ciemnych włosach to na bank ja :D
    Musisz miec sile! Chociaz czekolade wez!♡
    Ja bede miala czerwony segregator :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, o wynik histeroskopii moge pytac w recepcji? Wyniki progesteronu i estradiolu tez tam sie odbiera?

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 września 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Dziewczyny, o wynik histeroskopii moge pytac w recepcji? Wyniki progesteronu i estradiolu tez tam sie odbiera?
    Wszystkie wyniki na recepcji :)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 września 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Absolutnie nic nie kupuj. Ja się cieszę że się tego pozbędę :D
    Ja będę pod labem bo jak co i tak wizyta w gabinecie D. Jak zobaczysz takiego salcesonika w ciemnych włosach to na bank ja :D
    Ehh, dlaczego ja Was nie pytałam o leki przy stymulacji tylko płaciłam miliony bez refundacji

    0901d7c722.png
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 września 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    A jak to wygląda w momencie gdy chce się skorzystać z programu 3mam z Provitą, wiesz może?
    Co chcesz konkretnie wiedzieć? Cały program kosztuje 13600 i potem tylko płacisz dodatkowo za mrożenie, ale to już w zależności ile masz zarodków. 1 słomka kosztuje 600 i potem im więcej tym mniej się płaci. Aaa i oczywiście leki- bez refundacji wyszło ponad 4000 zł a z refundacją podobno ok. 1000

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 17:31

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Ehh, dlaczego ja Was nie pytałam o leki przy stymulacji tylko płaciłam miliony bez refundacji
    Martinko teraz tez bys miala z refundacja :)

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 września 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze możliwość wykorzystania 2 refundacji ale nie planuję się już stymulować. Szkoda, że nie mogę oddać :(

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 września 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Co chcesz konkretnie wiedzieć? Cały program kosztuje 13600 i potem tylko płacisz dodatkowo za mrożenie, ale to już w zależności ile masz zarodków. 1 słomka kosztuje 600 i potem im więcej tym mniej się płaci. Aaa i oczywiście leki- bez refundacji wyszło ponad 4000 zł a z refundacją podobno ok. 1000
    Z tym mrożeniem to można się przeliczyć, bo podają koszty dla trzydniowych - wtedy im więcej tym taniej ale podają tylko do 3.
    Blastki liczą inaczej...
    Za 2 trzydobowe zapłaciliśmy 1000zł a za 2 x 2 blastki 2x700zł.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Ja mam jeszcze możliwość wykorzystania 2 refundacji ale nie planuję się już stymulować. Szkoda, że nie mogę oddać :(
    Ale to czekajcie, bo chyba ja zas nic nie wiem- tzn ze mozna zrobic tylko 3 in vitro z tanszymi lekami? A pozniej juz trzeba za nie placic pelna kwote?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Ale to czekajcie, bo chyba ja zas nic nie wiem- tzn ze mozna zrobic tylko 3 in vitro z tanszymi lekami? A pozniej juz trzeba za nie placic pelna kwote?
    Niestety tak. I inseminacja też w to wchodzi. Niektóre dziewczyny miały refundowane leki do IUI i podchodziły np. 3x a potem przy IVF musiały płacić 100% za leki...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 września 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Ehh, dlaczego ja Was nie pytałam o leki przy stymulacji tylko płaciłam miliony bez refundacji
    Ja mam takie resztki. Dla mnie niepotrzebne, dużo tego nie ma ale zawsze w razie W jest jakiś tam zapas.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 września 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Ja mam jeszcze możliwość wykorzystania 2 refundacji ale nie planuję się już stymulować. Szkoda, że nie mogę oddać :(
    Njut, nie będziesz się już stymulować!!!! Masz tyle pięknych Maluszków, więc na pewno już niedługo będziesz w ciąży. Ja właśnie wróciłam od uroczego 2 miesięcznego przystojniaka. Sama słodycz

    njut, h_anulka lubią tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 września 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Ja mam jeszcze możliwość wykorzystania 2 refundacji ale nie planuję się już stymulować. Szkoda, że nie mogę oddać :(
    Mozesz. Wystarczy, ze powiesz ze chcesz kolejna stymulacje, dostajesz recepty i je oddajesz albo wykupujesz i sprzedajesz leki

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 września 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella w Provicie leki są wypisywane od wizyty do wizyty więc taka opcja odpada.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 20 września 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Co chcesz konkretnie wiedzieć? Cały program kosztuje 13600 i potem tylko płacisz dodatkowo za mrożenie, ale to już w zależności ile masz zarodków. 1 słomka kosztuje 600 i potem im więcej tym mniej się płaci. Aaa i oczywiście leki- bez refundacji wyszło ponad 4000 zł a z refundacją podobno ok. 1000
    Leki będę mieć refundowane, bo jeszcze nigdy nie korzystaliśmy i z tego co czytałam do 40 r.ż są refundowane. Właściwie chciałabym wiedzieć wszystko, jak wygląda to mrozenie, ile zarodków może być na słomce i na jak długo starcza taka opłata ( na rok?) Zastanawia mnie też w którym momencie zwracają część kosztów programu(jeśli uda się za pierwszym podejściem) ? W momencie gdy widoczne jest serce na usg czy po 12 tygodniu, czy wcale jeśli pozostają zamrożone zarodki? Wybaczcie jeśli pytania są głupie ale totalnie raczkuję w temacie

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Niestety tak. I inseminacja też w to wchodzi. Niektóre dziewczyny miały refundowane leki do IUI i podchodziły np. 3x a potem przy IVF musiały płacić 100% za leki...

    Nie mialam pojecia, ze to tak wyglada! :0

‹‹ 508 509 510 511 512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ