Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 14 października 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 14 października 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.
    Przykro mi... tule mocno, dziś smutny dzień ale od jutra glowa do gory i do dzieła ❤️❤️❤️

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 14 października 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.

    Idia bardzo mi przykro. 💔 bardzo długo sie ten zastrzyk utrzymywał.. 😪

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 14 października 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.
    Takiej informacji się nie spodziewałam 😪 jest mi przykro z całego serca 😪💔

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 14 października 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tonący brzytwy się chwyta :(
    Co myślicie o teście era (albo innym o oknie implantacyjnym).
    I o wlewie z intralipidu?

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2690

    Wysłany: 14 października 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Tonący brzytwy się chwyta :(
    Co myślicie o teście era (albo innym o oknie implantacyjnym).
    I o wlewie z intralipidu?
    Przykro mi Kochana 😞 mogę się domyślić jakie poczucie niesprawiedliwości teraz czujesz 🥺

    Natomiast jeśli chodzi o test era to już się ponoć od niego odchodzi, bo jest badaniem niemiarodajnym - w każdym cyklu okno implantacyjne może wyjść w innym dniu.
    A jeśli chodzi o intralipid to też chciałam go do transferu, MP była sceptycznie nastawiona tłumacząc, że intralipid to tłuszcz który nie ma żadnego potwierdzenia naukowego na wpływ na implantację.

    Miałaś przed transferami robiony scratching endometrium?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 10:50

    Agulek24, Yahu lubią tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3390

    Wysłany: 14 października 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.

    Matko, nie wierzę... 😯😯😯😭😭😭
    Idia, tak bardzo, bardzo mi przykro, wierzyłam, że się udało. 💔💔💔

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2849 1735

    Wysłany: 14 października 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Tonący brzytwy się chwyta :(
    Co myślicie o teście era (albo innym o oknie implantacyjnym).
    I o wlewie z intralipidu?

    Kochana bardzo mi przykro że się nie udało. Ja robiłam be ready i wyszło przesunięcie terminu transferu o 12 godzin do przodu.
    Teraz będę robiła mikrobiom macicy i wlew z intralipidu też będę miała.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3390

    Wysłany: 14 października 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Przykro mi Kochana 😞 mogę się domyślić jakie poczucie niesprawiedliwości teraz czujesz 🥺

    Natomiast jeśli chodzi o test era to już się ponoć od niego odchodzi, bo jest badaniem niemiarodajnym - w każdym cyklu okno implantacyjne może wyjść w innym dniu.
    A jeśli chodzi o intralipid to też chciałam go do transferu, MP była sceptycznie nastawiona tłumacząc, że intralipid to tłuszcz który nie ma żadnego potwierdzenia naukowego na wpływ na implantację.

    Miałaś przed transferami robiony scratching endometrium?

    Mnie Pani Dr MP też zalecała test era, a zanim podeszliśmy była na jakiejś konferencji i się zmieniło podejście i już nie robiłam. 🤷‍♀️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3390

    Wysłany: 14 października 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam wynik beta 1555, przyrost 121%, dziś 14 dpt ❤️❤️❤️🥹🥹🥹
    W straconej ciąży 1500 było dopiero 17 dpt, więc wierzę z całych sił, że tym razem wszystko idzie dobrze. 🙏🙏🙏
    Tak bardzo się bałam jakoś tym razem. 🙈🙈🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 11:04

    Agula, Sikoreczkaaa, Kingus 1, Pia🤰, Idia90, Justyna1501., ibobo, Yahu, malina999, taterniczka, Lusiaa22, krakersik, Nickki, paulity, Frajda, nick nieaktualny, Joanah, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 14 października 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Tonący brzytwy się chwyta :(
    Co myślicie o teście era (albo innym o oknie implantacyjnym).
    I o wlewie z intralipidu?
    Przykro mi :(
    Słyszałam że teraz MP odchodzi od tych testów. Ja robiłam be ready w 2023 przed 5 transferem i to chyba już ostatnia nadzieja e zasadzie. Wyszło okno trochę przesunięte. Transfer się udał. Może to pomogło a może po.l prostu w końcu ten zarodek. W zeszłym roku,.po przeniesieniu do MP, pani dr odwzorowała poprzedni transfer i.zastosowala się do ne ready i udało się znowu.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 14 października 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Kochane mam wynik beta 1555, przyrost 121%, dziś 14 dpt ❤️❤️❤️🥹🥹🥹
    W straconej ciąży 1500 było dopiero 17 dpt, więc wierzę z całych sił, że tym razem wszystko idzie dobrze. 🙏🙏🙏
    Tak bardzo się bałam jakoś tym razem. 🙈🙈🙈

    Agulek teraz już nie męcz tych żył tylko USG. 💚 kiedy w planach?

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 14 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.

    Bardzo mi przykro.
    Rozumiem ten ból.

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 14 października 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny jestem rozczarowana. Pobrali 10 komorek, 7 się zaplodnilo i dziś telefon że tylko jeden zarodek - 4BA... zamrożony w 6 dobie

  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 14 października 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Kochane mam wynik beta 1555, przyrost 121%, dziś 14 dpt ❤️❤️❤️🥹🥹🥹
    W straconej ciąży 1500 było dopiero 17 dpt, więc wierzę z całych sił, że tym razem wszystko idzie dobrze. 🙏🙏🙏
    Tak bardzo się bałam jakoś tym razem. 🙈🙈🙈
    Agulek pięknie 🥹 Teraz już tylko czekać na USG i serduszko ❤️

    Idia tulimy z całym sił 🥺 Nie poddawaj się ! 💪🏼🍀

    Joanah lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 14 października 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    A ja dziewczyny jestem rozczarowana. Pobrali 10 komorek, 7 się zaplodnilo i dziś telefon że tylko jeden zarodek - 4BA... zamrożony w 6 dobie
    Kochana, trzeba wierzyć że to ten szczęśliwy, który da upragnioną ciążę 🥹❤️
    My przy obu procedurach też mieliśmy sporo komórek bo 14, zapłodnionych zawsze 6,7 a finalnie też po dwa zarodki, z tego jeden z nich właśnie wierci się w moim brzuszku i za chwilę będzie już w naszych ramionach ❤️
    Trzymamy mocno kciuki 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 11:47

    Justyna1501., krakersik, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 14 października 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    A ja dziewczyny jestem rozczarowana. Pobrali 10 komorek, 7 się zaplodnilo i dziś telefon że tylko jeden zarodek - 4BA... zamrożony w 6 dobie

    To bardzo ładny zarodek, który może dać Ci ciążę.Naprawdę!
    Ja mam mój cud z jedynej blastocysty 4BB z 6 doby.
    A były tu dziewczyny, które miały po 10 blastocyst i niestety ciąży nie dały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 11:51

    ibobo, krakersik, Agulek24 lubią tę wiadomość

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 14 października 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Przykro mi Kochana 😞 mogę się domyślić jakie poczucie niesprawiedliwości teraz czujesz 🥺

    Natomiast jeśli chodzi o test era to już się ponoć od niego odchodzi, bo jest badaniem niemiarodajnym - w każdym cyklu okno implantacyjne może wyjść w innym dniu.
    A jeśli chodzi o intralipid to też chciałam go do transferu, MP była sceptycznie nastawiona tłumacząc, że intralipid to tłuszcz który nie ma żadnego potwierdzenia naukowego na wpływ na implantację.

    Miałaś przed transferami robiony scratching endometrium?

    Wiem, wiem że MP jest przeciwko, ale może komuś pomogło mimo, że już nie jest to rekomendowane.
    Kingus i Iza- czy pamiętacie może jak to wyglądało? W sensie czasowo, ile cykli?

    Iza, a te 5 poprzedzających cykli jak się kończyło? Dochodziło do implantacji?

    Kingus, a co to dokładnie ten mikrobiom macicy?
    Intralipid masz zalecony od immunologa?

    Edit: w miesiącu poprzedzającym transfer miałam usuwanego polipa - więc taki trochę scratching 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2025, 11:54

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 14 października 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Kochane mam wynik beta 1555, przyrost 121%, dziś 14 dpt ❤️❤️❤️🥹🥹🥹
    W straconej ciąży 1500 było dopiero 17 dpt, więc wierzę z całych sił, że tym razem wszystko idzie dobrze. 🙏🙏🙏
    Tak bardzo się bałam jakoś tym razem. 🙈🙈🙈
    Wspaniałe wieści 🥹♥️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3264 7216

    Wysłany: 14 października 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mam wynik.
    Niestety <2,30 😭
    Zastrzyk zivafert dawał pozytywny test do 13 dnia po zastrzyku.

    Idia, bardzo mi przykro, strasznie to dołujące, że dajemy z siebie wszystko, a ciągle to nie jest wystarczające 😭

    Mam nadzieję, że plan na kolejny transfer, da Ci siłę do działania

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5650 5651 5652 5653 5654 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ