Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, Yahu, Paulity mocne kciuki!!! 🤞🍀

    Agulek, dostałam nową receptę, tym razem więcej opakowan. Wcześniej mi się po prostu skończyły, te kilka dni temu, a już nie kombinowałam z jakąś teleporada, bo liczyłam że już będzie lepiej.

    No ale te kilka dni mnie zniszczyły, więc szybciutko wróciłam na pełną dawkę. Jeszcze same mdłości są do zniesienia, nawet duże, ale niestety każdy posiłek po kilkunastu minutach kończył się w toalecie. Tylko płyny jako tako, więc nie za bardzo byłabym w stanie tak pociągnąć następne tygodnie.

    Serio, jeżeli któraś z Was ma duże mdłości, to polecam te Bonjeste, bo to jest zmiana jakości życia. Co prawda mi one nie niwelują mdłości do zera, bo dalej mam, ale mniejsze, a 🤮 zdarza się rzadko, głównie wieczorami, jak juz kończy się działanie. Najważniejsze, że są bezpieczne dla dziecka. Ogromny minus to cena, bo prawie 170zl za 20tabl (ja przyjmuje te max. dawkę 2x dziennie), więc miesięczny koszt powala…

    Jest jeszcze Xonvea, to to samo co bonjesta tylko w niższej dawce substancji, jest tańsza, więc na same mdłości powinna pomóc ;)

    paulity, Agulek24, Yahu lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dr kazał zrobić 19.12 betę dla kliniki także nie wiem 17.12 jak zrobię dla siebie będzie ok? :)
    No pewnie że tak ♥️♥️♥️

    paulity lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    No ale te kilka dni mnie zniszczyły, więc szybciutko wróciłam na pełną dawkę. Jeszcze same mdłości są do zniesienia, nawet duże, ale niestety każdy posiłek po kilkunastu minutach kończył się w toalecie. Tylko płyny jako tako, więc nie za bardzo byłabym w stanie tak pociągnąć następne tygodnie.

    a mówią, że jak spodziewa się dziewczynki to wtedy jest ponoć gorzej 😜

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Zbadaj przed to zawsze będziesz miała pewność że poziom jest jego odpowiedni 😅 a gdyby był niski to zawsze coś lekarz dorzuci 😅 (i pamiętaj zbadaj go na spadku )
    Co to znaczy „na spadku”?
    Skoro poruszony został temat progesteronu to chciałabym zapytać jak było w Waszych przypadkach - u mnie przy poprzednim transferze 2 dni przed progesteron wynosił 16 (brałam luteinę i duphaston), zapytałam Panią doktor czy to nie za mało, stwierdziła że niekoniecznie, ale możemy dorzucić prolutex dla mojego spokoju. I tym sposobem w dniu transferu progesteron wyszedł mi na poziomie prawie 50 😕 do tej pory męczą mnie myśli, że może dlatego się nie udało. Już sama nie wiem jaki to jest dobry poziom, dodam że cykl naturalny.
    Przede mną kolejny fet, jeśli wyniki wyjdą podobnie, chyba nie zdecyduję się niczego dorzucać. Co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 22:59

    krakersik lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Co to znaczy „na spadku”?
    Skoro poruszony został temat progesteronu to chciałabym zapytać jak było w Waszych przypadkach - u mnie przy poprzednim transferze 2 dni przed progesteron wynosił 16 (brałam luteinę i duphaston), zapytałam Panią doktor czy to nie za mało, stwierdziła że niekoniecznie, ale możemy dorzucić prolutex dla mojego spokoju. I tym sposobem w dniu transferu progesteron wyszedł mi na poziomie prawie 50 😕 do tej pory męczą mnie myśli, że może dlatego się nie udało. Już sama nie wiem jaki to jest dobry poziom, dodam że cykl naturalny.
    Przede mną kolejny fet, jeśli wyniki wyjdą podobnie, chyba nie zdecyduję się niczego dorzucać. Co myślicie?

    Na spadku czyli przed lekami ktore np bierzesz rano.

    Nie ma zbyt wielkiego poziomu progesteronu. Im więcej tym lepiej choć większy poziom może skutkować problemami z wypróżnianiem, wzdęciami. Lecz dla zarodka im więcej tym lepiej. Choć GM mi mówił że poziom 10 już jest ok ale ja uważam że doktor jest minimalistą. 😂 dla mnie wszystko powyżej 20 jest super :)

    paulity lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 772 1694

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici, miałam 16 dzień przed transferem i wystarczyło 😉

    meerici, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Na spadku czyli przed lekami ktore np bierzesz rano.

    Nie ma zbyt wielkiego poziomu progesteronu. Im więcej tym lepiej choć większy poziom może skutkować problemami z wypróżnianiem, wzdęciami. Lecz dla zarodka im więcej tym lepiej. Choć GM mi mówił że poziom 10 już jest ok ale ja uważam że doktor jest minimalistą. 😂 dla mnie wszystko powyżej 20 jest super :)
    Dokładnie tak jak Sikoreczka ci odpisała 😘🥹 nie ma zbyt dużego poziomu proga im wyższy tym lepiej 😘 wynik 50 to jest wynik marzenie... ja na końskich dawkach proga nigdy nie mogłam tyle mieć a nie ukrywam że w staraniach o takim marzyłam 😅 a co do GM że dla niego 10 to jest już wynik ok to moim zdaniem niekoniecznie bym się z tym zgodziła heheh dla mnie jak dla Sikoreczki wynik 20 zawsze już był satysfakcjonujący zawsze jak było mniej to panikowałam i prosiłam o durzecenie czegoś

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem 🙂 mnie Pani doktor oczywiście też wtedy uspokajała, ale wiadomo… głowa wie swoje 🫣

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    a mówią, że jak spodziewa się dziewczynki to wtedy jest ponoć gorzej 😜

    Coś w tym musi być, ja spodziewając się chłopaka nie miałam ani pół mdłości 🤭 i nie ukrywam, cieszę się, że mnie to ominęło bo dla mnie to była najgorsza wizja 😱

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też chłopak i zero mdłości za to apetyt ogromny. 🤪

    Kladom, Joanah, Yahu, krakersik, Amelka06, Przytulasek, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie też chłopak i zero mdłości za to apetyt ogromny. 🤪

    Ja ani z chłopakiem ani z dziewczyną nie miałam/nie mam młodości, ale smaki inne - z chłopcem kwaśne, słone a z dziewczynka bardziej mnie na słodkie ciągnie, czyli jak ludowe przekazy głoszą. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:35

    Sikoreczkaaa, Frajda, Yahu, krakersik, Amelka06, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja ani z chłopakiem ani z dziewczyną nie miałam/nie mM młodości, ale smaki inne - z chłopcem kwaśne, słone a z dziewczynka bardziej mnie na słodkie ciągnie, czyli jak ludowe przekazy głoszą. 😅

    Haha dokladnie ja bym mogła wcinać frytki ciągle. Kocham frytki. 🥹😂

    Agulek24, Yahu, krakersik, Frajda, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja ani z chłopakiem ani z dziewczyną nie miałam/nie mM młodości, ale smaki inne - z chłopcem kwaśne, słone a z dziewczynka bardziej mnie na słodkie ciągnie, czyli jak ludowe przekazy głoszą. 😅

    Mi tam wszystko smakuje po równo 🤭🙈 słone paluszki, kwaśne żelki i słodkie czekoladki 🤣 obalam ludowe przekazy

    Lusiaa22, krakersik, Frajda, Amelka06, Przytulasek, Agulek24 lubią tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy mogę zrobić betę i ewentualnie sikanca? :)

  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny kiedy mogę zrobić betę i ewentualnie sikanca? :)

    MP zazwyczaj zaleca robienie bety 5 i 7dpt :)
    Sikanca bym sobie odpuściła 🙈

    paulity lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Co to znaczy „na spadku”?
    Skoro poruszony został temat progesteronu to chciałabym zapytać jak było w Waszych przypadkach - u mnie przy poprzednim transferze 2 dni przed progesteron wynosił 16 (brałam luteinę i duphaston), zapytałam Panią doktor czy to nie za mało, stwierdziła że niekoniecznie, ale możemy dorzucić prolutex dla mojego spokoju. I tym sposobem w dniu transferu progesteron wyszedł mi na poziomie prawie 50 😕 do tej pory męczą mnie myśli, że może dlatego się nie udało. Już sama nie wiem jaki to jest dobry poziom, dodam że cykl naturalny.
    Przede mną kolejny fet, jeśli wyniki wyjdą podobnie, chyba nie zdecyduję się niczego dorzucać. Co myślicie?


    Spokooojnie, ja miałam przed transferem proga 165 :) na dużych dawkach doustnych i dowcipnych ;)


    Co do mdłości to właśnie podobno zarówno mdłości jak i „brzydka” cera to domena noszonych dziewczynek, u mnie się nie zgadza :D jedynie to słone i kwaśne, słodycze mogą dla mnie nie istnieć od dosłownie 4tygodnia jak zaczęła beta rosnąć. Z dnia na dzień odechciało mi się słodkiego :)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie też chłopak i zero mdłości za to apetyt ogromny. 🤪
    To wam zazdroszczę 🤣🫢 ja mam miłości od początku ciąży i zdarzają się nawet i teraz pewnie temu że spodziewamy się dziewczynki 🥹 a co do apetytu to też nie narzekam bo jem za dwóch i słodycze i cola wchodzą jak złoto 😛🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:22

    krakersik lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 12 grudnia 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam takie zaległości na forum, że nadrobienie tego jest niemożliwe 😅
    Gratulacje narodzin Waszych wyczekanych i wywalczonych maluszków ♥️
    Trzymam kciuki za transfery, za bety i stymulacje ♥️♥️

    A co u mnie? Jestem 4 dni po transferze ostatniego zarodka. Do transferu prócz standardowej torby leków wzięłam: intralipid, wlew z osocza bogatopłytkowego, i atosiban. A miesiąc przed transferem wykonałam test be ready, który nie wyniósł nic- wyszło 100% receptywne endometrium w momencie podania zarodka. Czyli żadnego przesunięcia w czasie.
    Od 2dpt jestem lekko przeziębiona - liczę że organizm zajmie się infekcją, a zarodka zostawi w spokoju 🙏

    Trzymajcie kciuki ♥️🙏

    Yahu, Kingus 1, Frajda, Lusiaa22, paulity, Kladom, krakersik, Santi_14, Joanah, Amelka06, Przytulasek, Migotka96, Agulek24 lubią tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 12 grudnia 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Hej dziewczyny! Mam takie zaległości na forum, że nadrobienie tego jest niemożliwe 😅
    Gratulacje narodzin Waszych wyczekanych i wywalczonych maluszków ♥️
    Trzymam kciuki za transfery, za bety i stymulacje ♥️♥️

    A co u mnie? Jestem 4 dni po transferze ostatniego zarodka. Do transferu prócz standardowej torby leków wzięłam: intralipid, wlew z osocza bogatopłytkowego, i atosiban. A miesiąc przed transferem wykonałam test be ready, który nie wyniósł nic- wyszło 100% receptywne endometrium w momencie podania zarodka. Czyli żadnego przesunięcia w czasie.
    Od 2dpt jestem lekko przeziębiona - liczę że organizm zajmie się infekcją, a zarodka zostawi w spokoju 🙏

    Trzymajcie kciuki ♥️🙏

    Trzymam 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Beta 5dpt tak jak zazwyczaj?

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 12 grudnia 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Trzymam 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Beta 5dpt tak jak zazwyczaj?
    Transfer miałam w poniedziałek popołudniu więc w sobotę będzie niemiarodajne i muszę czekać do 7dpt do poniedziałku.

    Joanah, Przytulasek lubią tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
‹‹ 5691 5692 5693 5694 5695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ