Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 23 kwietnia, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witaj ja czuje sie normalnie, tak jak zawsze, piersi do wczoraj mialam nabrzmiała i cos mnie bolały ale to minęło, wiadomo to bylo od leków. A bete bede robila w poniedziałek jak bede w pracy, bo tak prawdzie nie chce mi sie jechać w sobote 20 km do laboratorium.
    Ja badania zrobię u siebie w mieście, bo też nie chce mi się jechać do kliniki. Daj znać w poniedziałek jak będziesz znała wynik. Będę czekać na info. Niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz 😊! Powodzenia 😊

    Joanah lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 24 kwietnia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Yahu dzięki za tą odpowiedź, a czy kiedykolwiek w ogóle badalas cross ?

    Nie, nigdy nie badałam. Jak byłam na wizycie u S., to zlecił mi tylko allo i profil cytokin, sama z siebie nic nie dorabiałam.

    A jak tam u Ciebie sytuacja? jakie najbliższe kroki?🍀

    Justyna1501. lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Nie, nigdy nie badałam. Jak byłam na wizycie u S., to zlecił mi tylko allo i profil cytokin, sama z siebie nic nie dorabiałam.

    A jak tam u Ciebie sytuacja? jakie najbliższe kroki?🍀
    Czekam na info czy zarodek jest zdrowy, jeśli nie to mamy już 4 procedury za sobą, wtedy spróbujemy czechy

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za dwa tygodnie mam mieć transfer.
    Czy w przygotowaniach do transferu jadłyście czerwone mięso?

    Niby jest pro zapalne (tym bardziej przy endometriozie i adenomiozie) ale znowu dobrze wpływa na poziom żelaza.

    Kurde, tak się boję znowu oberwać po dupie, że już chyba za bardzo fiksuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 10:13

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, za dwa tygodnie mam mieć transfer.
    Czy w przygotowaniach do transferu jadłyście czerwone mięso?

    Niby jest pro zapalne (tym bardziej przy endometriozie i adenomiozie) ale znowu dobrze wpływa na poziom żelaza.

    Kurde, tak się boję znowu oberwać po dupie, że już chyba za bardzo fiksuje.

    Ja dużo szybciej wdrozylam koktajl z buraka. Wołowinę dopiero w ciąży wdrożyłam l.

    Mojej siostrze MP powiedziała że wiecej jest plusów dodatnich z żelaza niż ujemnych(endometrioza IV stopnia). Bo pytała co do suplementacji żelaza po stymulacji jeszcze przed transferem.

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja dużo szybciej wdrozylam koktajl z buraka. Wołowinę dopiero w ciąży wdrożyłam l.

    Mojej siostrze MP powiedziała że wiecej jest plusów dodatnich z żelaza niż ujemnych(endometrioza IV stopnia). Bo pytała co do suplementacji żelaza po stymulacji jeszcze przed transferem.

    Dziękuję.
    Ostatnio chyba za dużo czytam 🤣

    Koktajl z buraka piję bardzo często, bo mój mąż znalazł fajny przepis na smoothie składającego się z buraka, ananasa, świeżego ogórka i cytryny. Bardzo polecam.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 24 kwietnia, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, za dwa tygodnie mam mieć transfer.
    Czy w przygotowaniach do transferu jadłyście czerwone mięso?

    Niby jest pro zapalne (tym bardziej przy endometriozie i adenomiozie) ale znowu dobrze wpływa na poziom żelaza.

    Kurde, tak się boję znowu oberwać po dupie, że już chyba za bardzo fiksuje.
    Monia, ja przed ostatnim transferem, to zluzowałam majty najbardziej, najmniej wierząc w powodzenie. Piłam jedynie codziennie sok z buraka z Dawtony (nie chciało mi się robić tego koktajlu, nigdy go nie zrobiłam) i jako przekąskę w pracy żarłam orzechy i morele, ale jadłam wszystko normalnie -wieprzowinę, drób, wołowinę (tej najmniej jem, choć bardzo lubię), zupy, nabiał itp.
    Pamiętam, że w cyklu poprzedzającym udany transfer (czyli w listopadzie ubr., kiedy miałam mieć transfer) pilnowałam wszystkiego na potęgę, jadłam mega zdrowo i to, co miało uczynić z endo poduszeczkę życia. Wyszła kupa i transfer odwołany, bo endo za cienkie i o złej strukturze i w ogóle wszystko było z nim do bani. W odwecie za kpinę od losu, w następnym miesiącu, powiedziałam, że w nosie mam takie starania i będę żarła normalnie i jak przyjdzie mi ochota na chipsy to też je zjem. No i się udało.
    Czasem, im bardziej się staramy, tym większy zawód...
    Zadbaj przede wszystkim o swój spokój psychiczny, postaraj się trochę wyluzować i z mniejszą spiną podejść do tematu (jakkolwiek kuriozalnie to brzmi...) :*

    Monika001, krakersik, Joanah, Amelka06 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Monia, ja przed ostatnim transferem, to zluzowałam majty najbardziej, najmniej wierząc w powodzenie. Piłam jedynie codziennie sok z buraka z Dawtony (nie chciało mi się robić tego koktajlu, nigdy go nie zrobiłam) i jako przekąskę w pracy żarłam orzechy i morele, ale jadłam wszystko normalnie -wieprzowinę, drób, wołowinę (tej najmniej jem, choć bardzo lubię), zupy, nabiał itp.
    Pamiętam, że w cyklu poprzedzającym udany transfer (czyli w listopadzie ubr., kiedy miałam mieć transfer) pilnowałam wszystkiego na potęgę, jadłam mega zdrowo i to, co miało uczynić z endo poduszeczkę życia. Wyszła kupa i transfer odwołany, bo endo za cienkie i o złej strukturze i w ogóle wszystko było z nim do bani. W odwecie za kpinę od losu, w następnym miesiącu, powiedziałam, że w nosie mam takie starania i będę żarła normalnie i jak przyjdzie mi ochota na chipsy to też je zjem. No i się udało.
    Czasem, im bardziej się staramy, tym większy zawód...
    Zadbaj przede wszystkim o swój spokój psychiczny, postaraj się trochę wyluzować i z mniejszą spiną podejść do tematu (jakkolwiek kuriozalnie to brzmi...) :*

    Może faktycznie za bardzo się nakręcam.
    Może powinnam podejść do tego z chłodną głową i zaufać losowi 🍀

    Sikoreczkaaa, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Może faktycznie za bardzo się nakręcam.
    Może powinnam podejść do tego z chłodną głową i zaufać losowi 🍀

    Kochana ale która z Nas tego nie robiła? Każdy przesadzał i kombinował żeby się udało. 🫢 ale jak wyżej uważam że trzeba czasem sobie poluzować żeby nie zwariować. Choć jest to ciężkie dać sobie pozwolenie na to.

    Ja np. ostatnio widziałam, że moja koleżanka w 20tc poleciała do Włoch. Fajnie, super. Mi by głowa nie pozwoliła na lot samolotem bo już widzę te moje analizy życia. A ona żyje i ma sie dobrze.

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest. Oczywiście to nie daje gwarancji, ale spokojna głowa i luz są lepsze niż stres. Ja przed udanym transferem też odpuściłam. Zaraz po transferze, jeszcze w ten sam dzień, pojechałam na dwudniowe szkolenie do Krakowa. Potem wróciłam do pracy, żeby mieć zajęcie i za dużo nie myśleć. Po dwóch pierwszych siedziałam w domu, uważałam na siebie, odpoczywałam, dbałam o dietę i była dupa. Trzymam kciuki za Was dziewczyny. 💪😘

    Joanah lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Kochana ale która z Nas tego nie robiła? Każdy przesadzał i kombinował żeby się udało. 🫢 ale jak wyżej uważam że trzeba czasem sobie poluzować żeby nie zwariować. Choć jest to ciężkie dać sobie pozwolenie na to.

    Ja np. ostatnio widziałam, że moja koleżanka w 20tc poleciała do Włoch. Fajnie, super. Mi by głowa nie pozwoliła na lot samolotem bo już widzę te moje analizy życia. A ona żyje i ma sie dobrze.

    Ja też myślałam, że gdzieś polecimy w ciąży, a spanikowałam i w końcu nie pojechaliśmy. 🤷‍♀️

    krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja też myślałam, że gdzieś polecimy w ciąży, a spanikowałam i w końcu nie pojechaliśmy. 🤷‍♀️

    Haha, nam się marzył wyjazd w lutym w jakies ciepłe miejsce. Pojechałam, do szpitala na dwa tygodnie 😂😂😂

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Haha, nam się marzył wyjazd w lutym w jakies ciepłe miejsce. Pojechałam, do szpitala na dwa tygodnie 😂😂😂

    U nas za to jak skoczyłam pracować to był remont - wakacje na 102. 😀🙈🙈🙈


    A co do przygotowań do transferu, to wg mnie największe znaczenie ma okres przed punkcją, przed transferami już aż tak nie uważałam. 🙂

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 24 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja też myślałam, że gdzieś polecimy w ciąży, a spanikowałam i w końcu nie pojechaliśmy. 🤷‍♀️

    Czyli to takie skrzywienie staraczkowe. 🤫😜

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17, i jak tam byłaś na becie, a pokryjomu cos robiłaś. Ja sie nie odważyłam ale czuje ze nic z tego.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Edyta17, i jak tam byłaś na becie, a pokryjomu cos robiłaś. Ja sie nie odważyłam ale czuje ze nic z tego.
    Hej, wyniki bety 21,30

    krakersik, malina999, paulity, Kasiak621, Agulek24, Joanah, Frajda, taterniczka, Yahu, Amelka06 lubią tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Hej, wyniki bety 21,30
    No i pięknie, widziałam że tobie sie uda. Bardzo trzymałam za ciebie kciuki. Powtórka w poniedziałek. A testa robiłaś

    paulity lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    No i pięknie, widziałam że tobie sie uda. Bardzo trzymałam za ciebie kciuki. Powtórka w poniedziałek. A testa robiłaś
    Testu nie robiłam bo nawet nie mam. W poniedziałek zrobię kolejne badanie ale jestem w sumie w dużym szoku. Zobaczymy czy faktycznie coś z tego będzie czy to tylko taki chwilowy wynik. Ty też daj znać jak tam wynik w poniedziałek. Też trzymam kciuki za Ciebie ☺️

    Joanah lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Testu nie robiłam bo nawet nie mam. W poniedziałek zrobię kolejne badanie ale jestem w sumie w dużym szoku. Zobaczymy czy faktycznie coś z tego będzie czy to tylko taki chwilowy wynik. Ty też daj znać jak tam wynik w poniedziałek. Też trzymam kciuki za Ciebie ☺️
    Dlaczego jestes w szoku.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dlaczego jestes w szoku.
    Spodziewałam się bety niższej. Zobaczymy jaka będzie w poniedziałek.

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
‹‹ 5787 5788 5789 5790 5791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ