X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną artemida Białystok
Odpowiedz

artemida Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tylko pieniądze się liczą Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam a artemidzie nie polecam najgorszemu wrogowi, mam 34 lata lekarz sam jest chory wyłuda pieniędzy od początku wiedzieli ,że nie zajdę w ciąże zła opieka dlugie godziny czekania żlr wypisyją recepty jestem z daleka wiec wiadomo wszystko przebiega szybko wielki chaos w poradni kasa tam tylko sie liczy jeżeli mozecie posłuchajcie się tam wam się nie uda nie u tego profesra nigdy piszę szczeże

    tylko pieniądze się liczą
  • tylko pieniądze się liczą Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze nie polecam ,kazali tylko wykupować leki pod gryfem w aptece w białymstoku bo tam mieli podpisaną umowę z nimi broń boze w innym mieście, lekarz chamski ,kłamliwy,przesuwanie godzin,spózniał sie na profesora nie zasługuje raczej na gbura jesteśmy zawiedzeni ,że tak nas oszukali wypisali leki za kolosalną sumą nie potrzebnie procedura była przeprowadzana dwa razy nie jedzcie tam szuklajcie w wraszawie ale nie w artemidzie w jakimkolwiek miescie polecam dr mrugacza z bialegostoku

    tylko pieniądze się liczą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze ostrzegasz...ale jakbys to napisała mniej chaotycznie to byłoby bardziej zrozumiałe...

    hipisiątko, Joanka87, LaBellePerle lubią tę wiadomość

  • tylko pieniądze się liczą Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,zgadza się wynika to z moich rożnych chorób,pisałam to nieco zdenerwowana jeżeli ktoś prosi o dodatkowe wyjasnienia podam nr telelfonu

    tylko pieniądze się liczą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje Ci...ale nie daj sobie zepsuć nerwów z powodu jakiegoś lekarza...zmien klinike/lekarza i postaraj sie zapombiec...
    Zawsze mozesz złożyć skargę

  • kasa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście

    tylko pieniądze sią liczą
  • kasa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podaj swój-imeil lub telefon mogę pisać prywatnie

    tylko pieniądze sią liczą
  • kasa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zmieniałam hasła

    tylko pieniądze sią liczą
  • kasa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a twoj meil prywatny? to popiszemy

    tylko pieniądze sią liczą
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ