X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Idaletka Koleżanka
    Postów: 40 91

    Wysłany: 18 lutego, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Hej, dziewczyny.
    Znowu mi się nie udało, dostałam okresu 7dpt.
    Mam teorię, że nie wychodzi, bo transfery nie są wykonywane na moim naturalnym cyklu. Ale może się mylę.
    Według wszystkich standardowych badań jestem zdrowa jak koń.
    Może macie jakieś sugestie, co powinnam jeszcze zbadać?

    Polecam ci wątek, IVF luty'2024
    Bardzo dużo doświadczonych dziewczyn.mam wrażenie że lekarz nie powie tego bo one mogą doradzić. Ja miałam transfer 16.02 zobaczymy co będzie. Ale dziewczyny są skarbnicą wiedzy.

  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    #Evqua
    Wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafią sprawić pozoru że są pewni swoich recept,punkcji,decyzji...
    Rozumiem konsultacje między lekarzami ale nie na zasadzie ,,wiem że nic nie wiem''
    Przykład z drożności jajowodu.
    Przed badaniem byłam już na fotelu i mówię że będzie tylko 1 jajowód ale ona wie lepiej nic mam nie mówić to zamykam gębę 🙊i wpuszcza w lewy którego mam tylko strzęp bo tyle mi zostało po operacji- jajnika brak. I krzyczę że boli ! A co z tym lewym? -ja go nie mam, przepraszam, więc będzie szybciej robimy już prawy....

    Ale to nie ją bolało!!!

    Punkcję też mi zrobili za późno przy pęcherzykach w pn 20,19,18 kazali przyjść w czwartek na zabieg. Mało tego jeszcze kolejna wizyta we wtorek kolejne 180zl i pytam się po co dziś tu znowu przyjeżdżam skoro i tak nic nowego się nie dowiem? Czemu tamta pani mnie odesłała? Wróciła powiedziała że takie są wymogi, tak musi być.
    Ok
    Rozumiem
    Przepraszam, ale da mi Pani gwarancję że pęcherzyki nie pękną do Czwartku.
    Absolutnie po to brała pani Garnilex dziś tj Wtorek, on hamuje nic nie pęknie Ovitrelle o 21.20

    Zrobiłam jak kazała.
    Znacie finał tej historii??
    W czwartek okazało się że 5 już pękło i pobrali pozostałe 5
    Z czego tylko jeden❄️

    Dlatego zmienię klinikę po transferze. Na pozór ok, ale szczerze kto pierwszy ten lepszy.

    Wychodzi na to że w środę był komplet na punkcję mąż mi powiedział bo stał pod gabinetem i słyszał że tej lekarce tak powiedzieli.
    ❌No tak nie ona robi sobie zastrzyki
    ❌Nie ona zadłuża się na in vitro
    ❌Nie ona boi się że straci pracę

    🧠🧠🧠Bo gdyby to wiedziała, nie odczuła to nie popełniła by takich błędów.

    Ja nie jestem wszechwiedząca, to moje I IVF
    Wielu rzeczy nie wiedziałam, na wiele się zgadzałam grzecznie ale dopiero po tym jak któraś z was odpisze,doradzi wiem cokolwiek. I z perspektywy czasu nabrałam dystansu i mogę opisać swoje doświadczenia.

    Dziś prosiłam o tele jak mam brać duphaston przed transferem w lutym dziś był 5 dzień.

    A to mogę 5dni, mogę też 10 dni jak chce bo w paczce jest 20 tabletek. 👏👏👏👏👏👏 Powiedziała co wiedziała.

    Ja dziewczyny wynoszę się na kilka dni. Głowa mi zaraz wybuchnie.To wszystko razem wzięte mnie przerasta. Mam nadzieję że jak wrócę to będzie pełno waszych testów +++ .Pozdrawiam

    Hej. Jak Twój transfer?

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Idaletka Koleżanka
    Postów: 40 91

    Wysłany: 22 lutego, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieudany beta 0.20, nie wiem co dalej

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 379 425

    Wysłany: 22 lutego, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    Nieudany beta 0.20, nie wiem co dalej
    Takie miejsca nie powinny istnieć,
    mam wrażenie że tylko kasę mają nabijać.
    Zgodzę się, że coś tam pewnie i się uda ale to trzeba wybrać miejsce z lekarzami z doświadczeniem i dobrym laboratorium.

    preg.png
  • EmKaa Debiutantka
    Postów: 12 14

    Wysłany: 22 lutego, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Wstępnie była rozmowa o zbadaniu kariotypów dla nas obojga i dla mnie zbadanie mutacji. Masz może jakieś sugestie z własnego doświadczenia, co warto zbadać?
    Sorki że się wtrącam.. ale na cyklu sztucznym nie powinnaś dostać okresu, prawdopodobnie miałaś źle dobrane dawki hormonów.. sprawdzałaś po transferze progesteron i estrogen? Mój jedyny transfer który się udał a miałam 7, był właśnie na cyklu sztucznym.. gdzie nigdy nie miałam problemów z owulacją, endometrium itp. trzeba te hormony badać i odpowiednio zwiększać, niestety Ci lekarze są jacy są, takiego który się na maxa zaangażuje ze święcą szukać.. nam lekarz powiedział że bardziej natrętnej pary nie miał i że jesteśmy przykładem tego czego nie robić.. ale dzięki temu drążeniu wszystkiego co się da, mamy dziecko 😄

  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmKaa wrote:
    Sorki że się wtrącam.. ale na cyklu sztucznym nie powinnaś dostać okresu, prawdopodobnie miałaś źle dobrane dawki hormonów.. sprawdzałaś po transferze progesteron i estrogen? Mój jedyny transfer który się udał a miałam 7, był właśnie na cyklu sztucznym.. gdzie nigdy nie miałam problemów z owulacją, endometrium itp. trzeba te hormony badać i odpowiednio zwiększać, niestety Ci lekarze są jacy są, takiego który się na maxa zaangażuje ze święcą szukać.. nam lekarz powiedział że bardziej natrętnej pary nie miał i że jesteśmy przykładem tego czego nie robić.. ale dzięki temu drążeniu wszystkiego co się da, mamy dziecko 😄

    Dostałam dwukortnie, przy obu cyklach sztucznych. Przed każdym transferem miałam po 4-5 usg i za każdym razem badane hormony. Nie pamiętam już teraz wartości, ale rosło jak rosnąć powinno i kwalifikowano mnie do transferów. Teraz miałabym podejść na naturalnym.
    Ale wciąż się zastanawiam, bo myślę nad Bocianem w Białymstoku i doktorze Mrugaczu. Tylko tam wydam z 10tys na wizyty, transfer, przeniesienie zarodków i dojazdy. Tutaj z kolei zmieszczę się w 3tys.
    Naturalny cykl to jednak zmiana procedury, coś czego nie próbowaliśmy, więc nadzieja jest, że to coś da.
    Ale aktualnie mam roz***** cykl, w ciągu 3 tygodni zaczynał i kończył mi się okres trwający po tydzień, 4 dni, 3 dni... wiec czekam ten cykl i marcowy, zanim podejmę decyzję odnośnie kolejnego transferu.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 lutego, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Takie miejsca nie powinny istnieć,
    mam wrażenie że tylko kasę mają nabijać.
    Zgodzę się, że coś tam pewnie i się uda ale to trzeba wybrać miejsce z lekarzami z doświadczeniem i dobrym laboratorium.
    Widzę, że bobo w drodze 😉 Dzięki klinice czy naturalnie? Jak klinika, to polecisz?

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 lutego, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    Nieudany beta 0.20, nie wiem co dalej
    Ja ostatnio dostałam cynk na doktora Mrugacza w klinice Bocian w Białymstoku. Hajs okrutny (500zł wizyta), procedury też droższe niż w Artemidzie, ale polecony jest przez dziewczynę, która 3 lata była w Artemidzie, a w Bocianie udało się za pierwszym razem, więc rekomendacja brzmi solidnie.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • EmKaa Debiutantka
    Postów: 12 14

    Wysłany: 23 lutego, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Dostałam dwukortnie, przy obu cyklach sztucznych. Przed każdym transferem miałam po 4-5 usg i za każdym razem badane hormony. Nie pamiętam już teraz wartości, ale rosło jak rosnąć powinno i kwalifikowano mnie do transferów. Teraz miałabym podejść na naturalnym.
    Ale wciąż się zastanawiam, bo myślę nad Bocianem w Białymstoku i doktorze Mrugaczu. Tylko tam wydam z 10tys na wizyty, transfer, przeniesienie zarodków i dojazdy. Tutaj z kolei zmieszczę się w 3tys.
    Naturalny cykl to jednak zmiana procedury, coś czego nie próbowaliśmy, więc nadzieja jest, że to coś da.
    Ale aktualnie mam roz***** cykl, w ciągu 3 tygodni zaczynał i kończył mi się okres trwający po tydzień, 4 dni, 3 dni... wiec czekam ten cykl i marcowy, zanim podejmę decyzję odnośnie kolejnego transferu.
    Musicie próbować.. zrób jak Ci serce dyktuje.. tylko pamiętaj że powinnaś mieć zbadany progesteron na cyklu naturalnym w dniu transferu i przynajmniej 7 dni po transferze, nie wszystkie kliniki to praktykują, a to jest proste badanie a może wiele wnieść.. życzę powodzenia.

  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 lutego, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmKaa wrote:
    Musicie próbować.. zrób jak Ci serce dyktuje.. tylko pamiętaj że powinnaś mieć zbadany progesteron na cyklu naturalnym w dniu transferu i przynajmniej 7 dni po transferze, nie wszystkie kliniki to praktykują, a to jest proste badanie a może wiele wnieść.. życzę powodzenia.
    Do tej pory po transferze było see you nara. Mi do głowy nie przyszło, żeby zbadać, bo znam się na tym jak świnia na gwiazdach. Ale mam już listę pytań przygotowanych na wizytę w nowej klinice i wśród nich jest właśnie pytanie o badania po transferze.
    Na chłopski rozum , jak za pierwszym razem dostałam okresu, to byłam w szoku, no bo jak to, przecież biorę hormony właśnie po to , żeby go nie dostać. Usłyszałam "tak się czasem zdarza ". Czemu zarodek się nie zagnieździł? "Tak się czasem zdarza". Nie zadowalają mnie takie odpowiedzi, kiedy inwestuję oszczędności życia 🤷‍♀️

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 379 425

    Wysłany: 24 lutego, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Widzę, że bobo w drodze 😉 Dzięki klinice czy naturalnie? Jak klinika, to polecisz?
    Przeoczyłam wiadomość.
    Ja zaczynałam w Artemidzie, później byłam w Novum w Warszawie. Ogromna przepaść.
    Nawet na moich słabych komórkach, chociaż w Warszawie udalo się uzyskać więcej zarodków. Co wskazuje na lepsze laboratorium.
    Skończyłam w Invicta Gdańsk z KD. Więc moje polecenie nie będzie miarodajne 😉

    preg.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 24 lutego, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazała dr zbadać hormony nawet w 2dpt, mimo że miałam transfer świeży, po punkcji... Tak odnośnie tego, co wyżej. Ja nie rozumiem, jak nawet w jednej klinice może być tak, że jest tyle rozbieżności. Ja tam naprawdę tak trafiłam, że nie było na co narzekać.

    Hope_89 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 25 lutego, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Mi kazała dr zbadać hormony nawet w 2dpt, mimo że miałam transfer świeży, po punkcji... Tak odnośnie tego, co wyżej. Ja nie rozumiem, jak nawet w jednej klinice może być tak, że jest tyle rozbieżności. Ja tam naprawdę tak trafiłam, że nie było na co narzekać.
    To faktycznie dziwne, że ja miałam 2x różnych lekarzy i żaden nie zasugerował nawet, żeby cokolwiek badać po transferze, a Ty miałaś jeszcze kogoś innego prowadzącego i dostałaś takie polecenie... Cóż, decyzję o zmianie kliniki już podjęliśmy. Szkoda, że w listopadzie zapłaciłam Artemidzie za mrożenie zarodków, a teraz je będę przenosić, ale trudno.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 25 lutego, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Przeoczyłam wiadomość.
    Ja zaczynałam w Artemidzie, później byłam w Novum w Warszawie. Ogromna przepaść.
    Nawet na moich słabych komórkach, chociaż w Warszawie udalo się uzyskać więcej zarodków. Co wskazuje na lepsze laboratorium.
    Skończyłam w Invicta Gdańsk z KD. Więc moje polecenie nie będzie miarodajne 😉
    Ważne, że się udało :)
    Myslalam dzisiaj właśnie o zarodkach, jaki wpływ na ich ilość i jakość może mieć laboratorium. Czy mogłoby być lepiej gdzieś indziej. Uzyskałam ich dużo, bo 9, ale nie są jakieś mega, dlatego teraz boję się kolejnego transferu,bo powoli wyczerpuję pulę tych lepszych.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Niezapominajka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 lutego, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    Nieudany beta 0.20, nie wiem co dalej

    Hej! Z mojej wiedzy to test ciążowy robi się po minimum 10 dniach od transferu, a nawet czeka się do 14. Zrobiłaś test po 5 dniach i piszesz, że transfer jest nieudany? Po takim czasie nie ma możliwości, żeby był dodatni. Zrobiłaś powtórkę testu?

  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 lutego, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojowniczka 💪🏻 wrote:
    Ja jestem obecnie w Kriobanku w Białymstoku i wizyty mam cały czas u jednego, swojego lekarza prowadzącego :)
    Hej
    Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych, bo chcę zapytać o Kriobank 😉

    Wojowniczka 💪🏻 lubi tę wiadomość

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • staraczka123456789 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 marca, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem nowa "staraczka" w artemidzie co myślicie o doktor Anecie ? Czy któraś z was była bądź jest jej pacjentką? Jakieś opinie ?

  • Ddaszka Autorytet
    Postów: 1105 2258

    Wysłany: 8 marca, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka123456789 wrote:
    Hej dziewczyny jestem nowa "staraczka" w artemidzie co myślicie o doktor Anecie ? Czy któraś z was była bądź jest jej pacjentką? Jakieś opinie ?

    Ja nie byłam jej pacjentka, ale moja koleżanka była, dzieki niej zaszla w ciążę i tak jej ufała, że całą ciążę u niej prowadziła, a musiała dojeżdżać około 70 km na wizytę.

    preg.png
    age.png

    Ona - 1990
    On - 1981
    Starania od 2016
    01.2022 start pierwsze IVF
    Długi protokół
    18.03.2022 transfer 3 dniowca 8.1
    12dpt - beta 246
    14dpt - beta 470
    18dpt - beta 1575
    20dpt - beta 3030
    19.12.2022 Agatka 3600g 54 cm <3

    06.12.2023 transfer blastki 4.1.1
    5dpt - II <3
    7dpt - beta 66,2
    8dpt - beta 106
    12dpt - beta 577
    14dpt - beta 1413 prog. 23,90
    28dpt - jest <3 CRL 0,5cm
    36dpt - CRL 1,56cm FHR176/min
    Czekają: ❄❄ ❄
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 8 marca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka123456789 wrote:
    Hej dziewczyny jestem nowa "staraczka" w artemidzie co myślicie o doktor Anecie ? Czy któraś z was była bądź jest jej pacjentką? Jakieś opinie ?
    Ja byłam i jestem nadal.
    Też zaufałam, bardzo...bez niej miotała bym się pewnie po lekarzach, a tak czekam już na swoje maleństwo.
    Jest bardzo bezpośrednia, a mnie to odpowiada na maxa. Od siebie mogę polecić z ręką na sercu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 08:31

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 8 marca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka123456789 wrote:
    Hej dziewczyny jestem nowa "staraczka" w artemidzie co myślicie o doktor Anecie ? Czy któraś z was była bądź jest jej pacjentką? Jakieś opinie ?
    Hej. Wysłałam Ci zaproszenie, napiszę Ci wtedy na priv :)

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
‹‹ 2207 2208 2209 2210 2211
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ