X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 24 stycznia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojowniczka 💪🏻 wrote:
    Narazie odroczony bo miałam ryzyko hiperki… czekam teraz na @, jadę na kontrol i się okaże. Mam nadzieję, że już teraz zaraz 😄 nie mogę się doczekać, jak zabiorę ze soba pierwszego ❄️ 🥹🥹🥹
    To dawaj znać koniecznie jak tam. Czy tu, czy na miesięcznym bo i tak zaglądam 😁 trzymam kciuki! 💪

    Wojowniczka 💪🏻 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Idaletka Koleżanka
    Postów: 40 91

    Wysłany: 25 stycznia, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Evqua
    Wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafią sprawić pozoru że są pewni swoich recept,punkcji,decyzji...
    Rozumiem konsultacje między lekarzami ale nie na zasadzie ,,wiem że nic nie wiem''
    Przykład z drożności jajowodu.
    Przed badaniem byłam już na fotelu i mówię że będzie tylko 1 jajowód ale ona wie lepiej nic mam nie mówić to zamykam gębę 🙊i wpuszcza w lewy którego mam tylko strzęp bo tyle mi zostało po operacji- jajnika brak. I krzyczę że boli ! A co z tym lewym? -ja go nie mam, przepraszam, więc będzie szybciej robimy już prawy....

    Ale to nie ją bolało!!!

    Punkcję też mi zrobili za późno przy pęcherzykach w pn 20,19,18 kazali przyjść w czwartek na zabieg. Mało tego jeszcze kolejna wizyta we wtorek kolejne 180zl i pytam się po co dziś tu znowu przyjeżdżam skoro i tak nic nowego się nie dowiem? Czemu tamta pani mnie odesłała? Wróciła powiedziała że takie są wymogi, tak musi być.
    Ok
    Rozumiem
    Przepraszam, ale da mi Pani gwarancję że pęcherzyki nie pękną do Czwartku.
    Absolutnie po to brała pani Garnilex dziś tj Wtorek, on hamuje nic nie pęknie Ovitrelle o 21.20

    Zrobiłam jak kazała.
    Znacie finał tej historii??
    W czwartek okazało się że 5 już pękło i pobrali pozostałe 5
    Z czego tylko jeden❄️

    Dlatego zmienię klinikę po transferze. Na pozór ok, ale szczerze kto pierwszy ten lepszy.

    Wychodzi na to że w środę był komplet na punkcję mąż mi powiedział bo stał pod gabinetem i słyszał że tej lekarce tak powiedzieli.
    ❌No tak nie ona robi sobie zastrzyki
    ❌Nie ona zadłuża się na in vitro
    ❌Nie ona boi się że straci pracę

    🧠🧠🧠Bo gdyby to wiedziała, nie odczuła to nie popełniła by takich błędów.

    Ja nie jestem wszechwiedząca, to moje I IVF
    Wielu rzeczy nie wiedziałam, na wiele się zgadzałam grzecznie ale dopiero po tym jak któraś z was odpisze,doradzi wiem cokolwiek. I z perspektywy czasu nabrałam dystansu i mogę opisać swoje doświadczenia.

    Dziś prosiłam o tele jak mam brać duphaston przed transferem w lutym dziś był 5 dzień.

    A to mogę 5dni, mogę też 10 dni jak chce bo w paczce jest 20 tabletek. 👏👏👏👏👏👏 Powiedziała co wiedziała.

    Ja dziewczyny wynoszę się na kilka dni. Głowa mi zaraz wybuchnie.To wszystko razem wzięte mnie przerasta. Mam nadzieję że jak wrócę to będzie pełno waszych testów +++ .Pozdrawiam

  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 25 stycznia, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    #Evqua
    Wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafią sprawić pozoru że są pewni swoich recept,punkcji,decyzji...
    Rozumiem konsultacje między lekarzami ale nie na zasadzie ,,wiem że nic nie wiem''
    Przykład z drożności jajowodu.
    Przed badaniem byłam już na fotelu i mówię że będzie tylko 1 jajowód ale ona wie lepiej nic mam nie mówić to zamykam gębę 🙊i wpuszcza w lewy którego mam tylko strzęp bo tyle mi zostało po operacji- jajnika brak. I krzyczę że boli ! A co z tym lewym? -ja go nie mam, przepraszam, więc będzie szybciej robimy już prawy....

    Ale to nie ją bolało!!!

    Punkcję też mi zrobili za późno przy pęcherzykach w pn 20,19,18 kazali przyjść w czwartek na zabieg. Mało tego jeszcze kolejna wizyta we wtorek kolejne 180zl i pytam się po co dziś tu znowu przyjeżdżam skoro i tak nic nowego się nie dowiem? Czemu tamta pani mnie odesłała? Wróciła powiedziała że takie są wymogi, tak musi być.
    Ok
    Rozumiem
    Przepraszam, ale da mi Pani gwarancję że pęcherzyki nie pękną do Czwartku.
    Absolutnie po to brała pani Garnilex dziś tj Wtorek, on hamuje nic nie pęknie Ovitrelle o 21.20

    Zrobiłam jak kazała.
    Znacie finał tej historii??
    W czwartek okazało się że 5 już pękło i pobrali pozostałe 5
    Z czego tylko jeden❄️

    Dlatego zmienię klinikę po transferze. Na pozór ok, ale szczerze kto pierwszy ten lepszy.

    Wychodzi na to że w środę był komplet na punkcję mąż mi powiedział bo stał pod gabinetem i słyszał że tej lekarce tak powiedzieli.
    ❌No tak nie ona robi sobie zastrzyki
    ❌Nie ona zadłuża się na in vitro
    ❌Nie ona boi się że straci pracę

    🧠🧠🧠Bo gdyby to wiedziała, nie odczuła to nie popełniła by takich błędów.

    Ja nie jestem wszechwiedząca, to moje I IVF
    Wielu rzeczy nie wiedziałam, na wiele się zgadzałam grzecznie ale dopiero po tym jak któraś z was odpisze,doradzi wiem cokolwiek. I z perspektywy czasu nabrałam dystansu i mogę opisać swoje doświadczenia.

    Dziś prosiłam o tele jak mam brać duphaston przed transferem w lutym dziś był 5 dzień.

    A to mogę 5dni, mogę też 10 dni jak chce bo w paczce jest 20 tabletek. 👏👏👏👏👏👏 Powiedziała co wiedziała.

    Ja dziewczyny wynoszę się na kilka dni. Głowa mi zaraz wybuchnie.To wszystko razem wzięte mnie przerasta. Mam nadzieję że jak wrócę to będzie pełno waszych testów +++ .Pozdrawiam
    To jest przykre i smutno się to czyta… trzymam mocno kciuki, aby jednak wszystko miało swój pozytywny kres, mimo potyczek…. ❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Liliak Przyjaciółka
    Postów: 80 63

    Wysłany: 25 stycznia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idaletka wrote:
    #Evqua
    Wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafią sprawić pozoru że są pewni swoich recept,punkcji,decyzji...
    Rozumiem konsultacje między lekarzami ale nie na zasadzie ,,wiem że nic nie wiem''
    Przykład z drożności jajowodu.
    Przed badaniem byłam już na fotelu i mówię że będzie tylko 1 jajowód ale ona wie lepiej nic mam nie mówić to zamykam gębę 🙊i wpuszcza w lewy którego mam tylko strzęp bo tyle mi zostało po operacji- jajnika brak. I krzyczę że boli ! A co z tym lewym? -ja go nie mam, przepraszam, więc będzie szybciej robimy już prawy....

    Ale to nie ją bolało!!!

    Punkcję też mi zrobili za późno przy pęcherzykach w pn 20,19,18 kazali przyjść w czwartek na zabieg. Mało tego jeszcze kolejna wizyta we wtorek kolejne 180zl i pytam się po co dziś tu znowu przyjeżdżam skoro i tak nic nowego się nie dowiem? Czemu tamta pani mnie odesłała? Wróciła powiedziała że takie są wymogi, tak musi być.
    Ok
    Rozumiem
    Przepraszam, ale da mi Pani gwarancję że pęcherzyki nie pękną do Czwartku.
    Absolutnie po to brała pani Garnilex dziś tj Wtorek, on hamuje nic nie pęknie Ovitrelle o 21.20

    Zrobiłam jak kazała.
    Znacie finał tej historii??
    W czwartek okazało się że 5 już pękło i pobrali pozostałe 5
    Z czego tylko jeden❄️

    Dlatego zmienię klinikę po transferze. Na pozór ok, ale szczerze kto pierwszy ten lepszy.

    Wychodzi na to że w środę był komplet na punkcję mąż mi powiedział bo stał pod gabinetem i słyszał że tej lekarce tak powiedzieli.
    ❌No tak nie ona robi sobie zastrzyki
    ❌Nie ona zadłuża się na in vitro
    ❌Nie ona boi się że straci pracę

    🧠🧠🧠Bo gdyby to wiedziała, nie odczuła to nie popełniła by takich błędów.

    Ja nie jestem wszechwiedząca, to moje I IVF
    Wielu rzeczy nie wiedziałam, na wiele się zgadzałam grzecznie ale dopiero po tym jak któraś z was odpisze,doradzi wiem cokolwiek. I z perspektywy czasu nabrałam dystansu i mogę opisać swoje doświadczenia.

    Dziś prosiłam o tele jak mam brać duphaston przed transferem w lutym dziś był 5 dzień.

    A to mogę 5dni, mogę też 10 dni jak chce bo w paczce jest 20 tabletek. 👏👏👏👏👏👏 Powiedziała co wiedziała.

    Ja dziewczyny wynoszę się na kilka dni. Głowa mi zaraz wybuchnie.To wszystko razem wzięte mnie przerasta. Mam nadzieję że jak wrócę to będzie pełno waszych testów +++ .Pozdrawiam


    Łączę się w bólu, niestety ta klinika to porażka. Nawet nie chodzi o to, że co wizyta jest inny lekarz, ale to że większości to nic nie obchodzi i nie ogarniają. Ja o cokolwiek pytałam to odpowiadali, że nie trzeba.. Bez żadnych badań z dnia na dzień kazali mi odstawić eutyrox ( teraz znowu biorę), zapominali wypisywać recept, opowiadali że właściwie to te embryoglue nic nie daje (chociaż mi zaznaczyli do procedury), nie rosły mi pęchęrzyki, ale nie zwiększali dawki leków chociaż dopytywałam o to, odpowiadając że przy następnej procedurze się zwiększy (no tak, bo ja śpie na pieniądzach przecież) i hit! Po transferze przynieśli wyniki nasienia nie mojego męża. Jak zwróciłam uwagę na to, że to niemożliwe to niby wyniki się odnalazły, ale w karcie wpisano dokładnie to co ja powiedziałam. Szczerze to nie mam pewności jakiego nasienia oni użyli...

    Istnieje też możliwość, że przegapili u mnie polipa, miałam go usuwanego miesiąc po transferze. Lekarz który go usuwał, twierdził że to niemożliwe żeby wcześniej go nie było i nagle tak urósł, szczególnie że miałam jakieś krwawienia podczas stymulacji (oczywiście w Artemidzie powiedzieli, ze to nic takiego) no ale nie mam pewności i szczerze to już nie ufam żadnym lekarzom...

    Po nieudanym transferze przeszliśmy do Gdyni mimo że mieszkamy blisko Artemidy to z dojazdami wyjdzie cenowo podobnie, bo Artemida jest droższa. Tylko ten czas...

    A i radze Wam zapisywać wszystkie wyniki i prosic o wydruki po każdej wizycie (mi większość nie dawała). Ja głupia nie zapisywałam bo oni mieli wszystko w karcie. Jak odebrałam historię leczenia to są tam tylko daty i komentarze : pacjentka stawiła sie na monitoring. Zero wyników, opisów czy czegokolwiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia, 12:19

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 32%, wysoka prolaktyna, , kariotyp prawidłowy

    10.23- Pierwsza procedura IVF -> 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 25 stycznia, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam, to mam wrażenie że jakby o całkiem innej klinice, w której ja byłam...

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 25 stycznia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja to mam chyba dużo szczęścia w nieszczęściu, bo u nas jest czynnik męski i na stymulację zareagowałam bardzo dobrze i mamy teraz zapas zarodków. Ale zanim do tego doszło... męża wracali z drogi, bo zapomnieli wziąć więcej pieniędzy za badanie, pomylili dzień mojej wizyty(ale na szczęście mnie wcisnęli) no i przed ostatnim transferem byłam 5x na usg i krwi. Ręka to mi się w zgięciu fioletowa zrobiła.
    Tak poza tematem, to mnie w*urwie, że każda taka wizyta jest standardowo płatna, czy ktoś po całym protokole, czy ktoś "z ulicy" zabuli tyle samo.
    Mam też odczucie, że jestem niepotrzebnie faszerowana hormonami. Za pierwszym razem długi protokół, teraz też od 1dc Estrofem.
    A jeszcze na jednym z tych wspomnianych usg jedna z lekarek wezwała drugą i ta druga mówiła "bo u niej jest tak" "i dlatego ona tak ma". Na początku myślałam, że ta "ona" to macica, ale to byłam ja, pacjentka, która zostawiła w tej klinice kilkadziesiąt tysięcy złotych. Człowiek w takich sytuacjach zapomina języka w gębie, bo przecież powinnam zrobić scenę pt. "Jaka k*wa ona?!"

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Liliak Przyjaciółka
    Postów: 80 63

    Wysłany: 26 stycznia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Wiecie co, ja to mam chyba dużo szczęścia w nieszczęściu, bo u nas jest czynnik męski i na stymulację zareagowałam bardzo dobrze i mamy teraz zapas zarodków. Ale zanim do tego doszło... męża wracali z drogi, bo zapomnieli wziąć więcej pieniędzy za badanie, pomylili dzień mojej wizyty(ale na szczęście mnie wcisnęli) no i przed ostatnim transferem byłam 5x na usg i krwi. Ręka to mi się w zgięciu fioletowa zrobiła.
    Tak poza tematem, to mnie w*urwie, że każda taka wizyta jest standardowo płatna, czy ktoś po całym protokole, czy ktoś "z ulicy" zabuli tyle samo.
    Mam też odczucie, że jestem niepotrzebnie faszerowana hormonami. Za pierwszym razem długi protokół, teraz też od 1dc Estrofem.
    A jeszcze na jednym z tych wspomnianych usg jedna z lekarek wezwała drugą i ta druga mówiła "bo u niej jest tak" "i dlatego ona tak ma". Na początku myślałam, że ta "ona" to macica, ale to byłam ja, pacjentka, która zostawiła w tej klinice kilkadziesiąt tysięcy złotych. Człowiek w takich sytuacjach zapomina języka w gębie, bo przecież powinnam zrobić scenę pt. "Jaka k*wa ona?!"


    Ja miałam taką sytuację podczas USG, że w trakcie weszła sobie jak gdyby nigdy nic doktor Aneta bo chciała się skonsultować z Kamilą i ja leżałam rozkraczona na fotelu a one sobie rozmawiały o innej pacjentce. Później powiedziały żebym się ubrała i poszła do innego pokoju i tam poczekała, :D Nie obraziłam się, ale to jednak wybiło z rytmu i te badanie było takie przerwane, bez skupienia i "na szybko".

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 32%, wysoka prolaktyna, , kariotyp prawidłowy

    10.23- Pierwsza procedura IVF -> 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 27 stycznia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będzie szósta doba od criotramsferu, widziałam, że @Kessa robiłaś test w 6dpt i też mnie kusi, ale z drugiej strony nie chcę sobie psuć humoru... Oszaleję 😭 To czekanie jest okrutne.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 27 stycznia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja robiłam nawet w 5dpt ale ten test wyglądał tak, że nie wiem czy sobie wmawiałam, że coś na nim widzę, czy faktycznie był na nim jakiś cień, cienia. Pierwszą betę zrobiłam w 9dpt.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 stycznia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny.
    Znowu mi się nie udało, dostałam okresu 7dpt.
    Mam teorię, że nie wychodzi, bo transfery nie są wykonywane na moim naturalnym cyklu. Ale może się mylę.
    Według wszystkich standardowych badań jestem zdrowa jak koń.
    Może macie jakieś sugestie, co powinnam jeszcze zbadać?

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 29 stycznia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Hej, dziewczyny.
    Znowu mi się nie udało, dostałam okresu 7dpt.
    Mam teorię, że nie wychodzi, bo transfery nie są wykonywane na moim naturalnym cyklu. Ale może się mylę.
    Według wszystkich standardowych badań jestem zdrowa jak koń.
    Może macie jakieś sugestie, co powinnam jeszcze zbadać?
    A jakie leki masz na sztucznym cyklu?

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 stycznia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojowniczka 💪🏻 wrote:
    A jakie leki masz na sztucznym cyklu?
    Brałam Estrofem od 1dc i chociaż nie zahamował mi miesiączki to miałam kontynuować. W mojej ocenie ona sama ustała, a Estrofem ją jedynie zredukował do minimum.
    5dni przed transferem zaczęłam przyjmować Prolutex 1x dziennie i Cyglogest 2x dziennie, a później 3x dziennie.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 29 stycznia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Brałam Estrofem od 1dc i chociaż nie zahamował mi miesiączki to miałam kontynuować. W mojej ocenie ona sama ustała, a Estrofem ją jedynie zredukował do minimum.
    5dni przed transferem zaczęłam przyjmować Prolutex 1x dziennie i Cyglogest 2x dziennie, a później 3x dziennie.
    Hmmm… a co w klinice mówili? Może warto zmienić leki, dawki itp? :)

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 stycznia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie byłam, ale wiem że następny transfer będzie na naturalnym cyklu. Jak i tak się nie uda, to nie wiem co zrobię...

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 29 stycznia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Jeszcze nie byłam, ale wiem że następny transfer będzie na naturalnym cyklu. Jak i tak się nie uda, to nie wiem co zrobię...
    A może warto dobrać jakiś dodatek ? Np embryoGlue?

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 stycznia, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był, za każdym razem. Teraz mi sugerowano, że gdyby się nie udało, to jeszcze coś można. Brzmi to już jak naciagactwo, ale pewnie się na to zdecydujemy.
    Jednak z lekarek, na którą trafiłam przy okazji usg sprzedała mi info, że przy naturalnym cyklu szanse wzrastają o 10%. Czy też o tym słyszałyście?

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 29 stycznia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Był, za każdym razem. Teraz mi sugerowano, że gdyby się nie udało, to jeszcze coś można. Brzmi to już jak naciagactwo, ale pewnie się na to zdecydujemy.
    Jednak z lekarek, na którą trafiłam przy okazji usg sprzedała mi info, że przy naturalnym cyklu szanse wzrastają o 10%. Czy też o tym słyszałyście?
    Ja niestety nie słyszałam. Nie wiem też jak to dokładnie wygląda, bo sama stoję przed decyzją czy cykl naturalny czy sztuczny…

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1976 2407

    Wysłany: 29 stycznia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam transfer od razu po punkcji na świeżo to i nie bardzo ogarniam temat... Z tego co czytałam tu na forum to sztuczny jest o tyle co lepszy, że można nim manipulować..tak coby np. nie wypadł w niedzielę, bo jeśli na naturalnym tak wypadnie, a klinika w niedzielę transferów nie robi no to jest lipa okrutna.

    Jeśli chodzi o EG to ja miałam. Chciałam od początku wiedzieć, że robię tyle ile mogę, a przy tych wszystkich kosztach, to już nie było tak wiele.

    Wojowniczka 💪🏻 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 18 lutego, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, polecam zrobić dodatkowo badania immunologiczne. Może trzeba dodać leki, które wspomogą implantacje.

  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 18 lutego, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA87 wrote:
    Hej, polecam zrobić dodatkowo badania immunologiczne. Może trzeba dodać leki, które wspomogą implantacje.
    Wstępnie była rozmowa o zbadaniu kariotypów dla nas obojga i dla mnie zbadanie mutacji. Masz może jakieś sugestie z własnego doświadczenia, co warto zbadać?

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
‹‹ 2207 2208 2209 2210 2211
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ