X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to co znalazlam
    - ananas swiezy zaraz po transferze, a to dlatego ze potencjalnie pomaga w implantacji zarodka. Wszystko to za sprawa bromeliny tam zawartej, ktora potencjalnie przygotowuje macice i ulatwia implantacje (rowniez poprzez fakt, ze dziala przeciwzapalnie). Ten suplement nie jest w 100% potwierdzony przez nauke, ale cos w tym jest co sie o nim pisze i mysle, ze warto sprobowac (nic nie kosztuje, a smak wysmienity)

    Czego NIE JESC
    odradza a ktore chcialabym wymienic:
    - czerwone wino. Czesto wymienia sie czerwone wino jako polecany ze wzgledu na polepszenie endometrium i ukrwienie. Nie ma zadnych, powaznych naukowych dowodow na to, ze wino powinno byc konsumowane jako srodek wspomagajacy. Jedyne co jest udowodnione, to szkodliwosc spozywania alkoholi nawet w malych dawkach przed cyklem

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcinalam ananasa przy ostatnim transferze :) dwa plasterki dziennie razem z tym środkiem, bo prawdopodobnie to właśnie w tym środku jest najwięcej tej bromeliny.

    Lawendowa na pewno by dzwonili Ale nie zadzwonili więc jest dobrze :) myśl pozytywnie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 09:14

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, dziękuję. Denerwuję się tylko tym, że wolałabym dostać 5 dniową blastkę niż 3 dniową a tu wielka loteria :)

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowapani _ ja nic nie podpowiem, bo jestem zielona w temacie. Na pewno wszystko będzie ok.

    Triss - jak tam u ciebie?

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowa bedzie dobrze... ja nadal trzymam kciuki..
    Asia a ty kiedy do kliniki?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu ja czekam na @ hmm chyba pierwszy raz w życiu na nią czekam ;) i wtedy mam dzwonić żeby umówić się na wizytę. Powinnam dostać około 20 marca, ale różnie to może być.. byłam u dra P na usg, sprawdził i wszystko ok bez łyżeczkowania się udało, dlatego nie muszę czekać 3 cykli :)

    Lewandowa na pewno ślicznie się dzielą, jutro zadzwonią i powiedzą, że transfer w poniedziałek :*

    Leo jak tam kochana? co u Ciebie?

    lawendowapani lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, u mnie bez zmian, nadal @ nie ma, w sumie już jestem tydzień bez estrofemu i luteiny a nie zanosi się jakoś na przyjście @. Chyba poczekam jeszcze- może do świąt? Czy za długo? Nie wiem bo mam skierowanie do szpitala wystawione 29,02, sama już naprawde nie wiem....

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie Leo, a lekarz jak Ci mówił, pamiętasz? po jakim czasie kazał iść do szpitala??
    jak nie pamiętasz, a się niepokoisz, możesz się przejść do szpitala na usg niech sprawdzą i coś zdecydują.
    Masz numer do szpitala? lekarz Ci dał?
    Jak ja dostawałam skierowanie od dra P. to napisał mi na skierowaniu numer telefonu i tam kazał dzwonić w razie czego..
    Mogliby sprawdzić, bo może to tuż tuż..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam tylko że mówił ze powinna przyjść @ tylko nie wiadomo kiedy i jak przyjdzie i będzie mocna to wtedy użyć skierowania żeby pomogli się oczyścić, a skierowanie dokładnie przejrzę może będzie jakiś nr

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam swoje skierowanie, bo to nie użyłam to ten nr 895386560 może zadzwoń jutro rano i zapytaj co robić, powiedz, że się martwisz

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,
    Ja niestety nie mam dobrych wiadomości. Stymulacja do in vitro przerwana bo nie dała żadnych rezultatów. Przez 10 dni mam brać marvelon i przed 16 dc mam pojawić się na wizycie. Nie wiem jakie będzie dalsze leczenie, nie mam pojęcia. Lekarz coś do mnie mówił, ale nie pamiętam :-( szok, nie spodziewałam się takiego scenariusza. Chyba się poddaję ...

    20101016580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    Hej Kochane,
    Ja niestety nie mam dobrych wiadomości. Stymulacja do in vitro przerwana bo nie dała żadnych rezultatów. Przez 10 dni mam brać marvelon i przed 16 dc mam pojawić się na wizycie. Nie wiem jakie będzie dalsze leczenie, nie mam pojęcia. Lekarz coś do mnie mówił, ale nie pamiętam :-( szok, nie spodziewałam się takiego scenariusza. Chyba się poddaję ...
    Współczuję. Rozumiem, że sił już na to wszystko nie masz ale pamiętaj, że zawsze jest nadzieja i szczęśliwy bieg zdarzeń.

    bąbel lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jestem w szoku strasznie mi przykro! Wiem, że latwo powiedziec ale prosze Cie nie poddawaj sie! Mimo wszystko lepsza przerwana stymulacja niz zero zarodkow.. zmienia Ci leki i bedzie dobrze! Babel badz silna :*

    bąbel, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel strasznie mi przykro. Widzę, że dzisiejszy dzień jest kiepski nie tylko dla mnie...

    Ja też byłam na wizycie i też kończymy ten cykl z niczym. Od dzisiaj mam brać duphaston przez 10 dni i metformax - przez 3 dni jedna tabletka, później dwie, trzy...Tylko nie wiem, przez ile dni te dwie a później trzy tabletki? Głupia ja, jak zwykle wszystko rozumiałam a jak wyszłam to już niewiele. :( Wcześniej nie brałam tego.
    A, no i od 7 dc wracam jednak do clostilbegytu, bo on wcześniej działał na pęcherzyki.

    Doktor mówił, że nie jest źle, bo pęcherzyki są tylko trzeba dać im kopa.

    Tylko ja już powoli chyba tracę nadzieję. W mojej rodzinie, tylko w tym roku urodziła się już dwójka dzieciaczków, a niedługo ma przyjść jeszcze jeden... W koło też tylko słyszę ta w ciąży, ta urodziła... A ja stara dupa (35lat) nic. Ehh...

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel nie poddawaj się. Łatwiej mówić niż zrobić, ale wierze, że Ci się uda i będziesz miała śliczne jajka i cudownego bobasa :) my kobiety jesteśmy silne !

    Mam takie pytanie, ile dni po punkcji plamiłyście ? Nie plamie już żywo czerwoną krwią a taką hmm zakrzepłą jeśli można to tak określić.

    bąbel lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia przykro mi :-(
    Ja dzisiaj muszę się wypłakać. Za kilka dni pewnie będzie lepiej ...
    Dziękuję, że jesteście.

    20101016580117.png
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kazda z nas przechodzi taki kryzys, a później całe szczęście, że myśl "mi też się uda" bierze górę. Może nie jestem na tak zaawansowanym etapie do in vitro jak niektóre z Was, ale kryzysy mam pewnie takie same. Wyniki nasienia były jak wyrok... teraz bierzemy się za ich poprawę. Najgorsze jest to czekanie...

    Asia08, bąbel lubią tę wiadomość

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    Chyba kazda z nas przechodzi taki kryzys, a później całe szczęście, że myśl "mi też się uda" bierze górę. Może nie jestem na tak zaawansowanym etapie do in vitro jak niektóre z Was, ale kryzysy mam pewnie takie same. Wyniki nasienia były jak wyrok... teraz bierzemy się za ich poprawę. Najgorsze jest to czekanie...


    No właśnie, ja nie lubię czekać...

    Bąbelku, musimy chociaż tutaj jakoś się wspierać.
    Jestem tutaj od niedawna, mało się udzielam, ale lubię czytać to co piszecie. Ciężko mi się wbić, bo mało wiem na temat iui,ifv... dopiero zaczynamy tak naprawdę na poważnie, mimo, że staramy się od 2014...

    bąbel lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku właśnie mi uświadomiłaś że my tez od tego roku... był ślub i zaraz po miał być dzidziuś i tak czekamy od cyklu do cyklu.

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowa ja nie pomogę bo po punkcji nie plamilam..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ