Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Marzena Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okebu wrote:
    Dziewczyny, bylam na wizycie. Małe ma 230g ❤. Dzisiaj dr twierdził że dziewczynka ale ostatnio że chłopiec wiec nadal nic nie wiem.
    Miałam pobieraną cytologię. Wyjątkowo mnie bolało. No i tak jak zawsze mam lekkie czerwone plamienie po pobraniu. Ale oczywiście taki widok powoduje u mnie niepokój. To normalne prawda? I mam się nie przejmować, prawda? Uspokójcie mnie bo zaczynam mieć wyrzuty że zgodziłam się na pobranie.

No i druga sprawa, farbujecie włosy? Bo spotykam się ze skrajnymi opiniami. Jeden dr powie że absolutnie nie wolno, drugi że wolno wszystko a trzeci że wolno ale słabymi środkami i tylko po długości.
    🙂 No to dzidzius rośnie 😊 Plamienia się zdarzają. Tak jak pisze Zanes szyjka jest w ciąży bardziej ukrwiona także spokojnie 🙂 a co do farbowania włosów to ja farbowałam i przy pierwszej ciąży i teraz raz na dwa miesiące 🙂

Okebu lubi tę wiadomość

Pierwsza ciąża naturalnie 2009 córka ❤️ Starania 5 lat. Endometrioza III stopnia , jeden jajnik niedrożny AMH- 1,2
    grudzień 2018 rozpoczęcie do procedury in vitro. 13 marzec 2019 transfer 25 marzec test pozytywny Beta 26.03.3019 - 357,2😍 27.03.2019- 560,1❤️ 5.04.2019 - 20654,84 😍 8 kwiecień ❤️bije serduszko 85kcwye.png
  • Okebu Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny.

Właśnie byłam dzisiaj u fryzjera i farbowałam się, ale farbą bez amoniaku, na słabej wodzie (cokolwiek to znaczy), czyli taką zmywalną farbą. Nie robią się typowe odrosty a kolor pomału się spłukuje. Fryzjerka od razu odradziła mi mocne farby i mówiła że te zmywalne będą lepsze. Mam do niej zaufanie. Ale w salonie pomiędzy innymi klientkami wywiązała się dyskusja, że jednej lekarz absolutnie zabronił a drugiej pozwolił na wszystko. Szczerze mówiąc, wszystkie moje koleżanki się farbowały (nie wnikam czym) i jakoś ich lekarze nie mieli z tym problemów i nawet nie pomyślałam o tym że taka lekka farba mogłaby być niewskazana.
    Ale nie powiem, zaczęłam się denerwować.
    Coś, zbyt nerwowy dzień dzisiaj mam :(

Hercia35 lubi tę wiadomość

24.07.2019 punkcja
    29.07.2019 ❄
    29.07.2019 transfer 5.1.1
    22.08.2019 ❤
    rw3fp2.png
  • Hercia35 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okebu wrote:
    Dziękuje dziewczyny.

Właśnie byłam dzisiaj u fryzjera i farbowałam się, ale farbą bez amoniaku, na słabej wodzie (cokolwiek to znaczy), czyli taką zmywalną farbą. Nie robią się typowe odrosty a kolor pomału się spłukuje. Fryzjerka od razu odradziła mi mocne farby i mówiła że te zmywalne będą lepsze. Mam do niej zaufanie. Ale w salonie pomiędzy innymi klientkami wywiązała się dyskusja, że jednej lekarz absolutnie zabronił a drugiej pozwolił na wszystko. Szczerze mówiąc, wszystkie moje koleżanki się farbowały (nie wnikam czym) i jakoś ich lekarze nie mieli z tym problemów i nawet nie pomyślałam o tym że taka lekka farba mogłaby być niewskazana.
    Ale nie powiem, zaczęłam się denerwować.
    Coś, zbyt nerwowy dzień dzisiaj mam :(
    Okebu na kiedy masz termin porodu?
    Ja jeszcze włosów nie farbowalam i patrząc w lustro, bardzo źle się z tym czuje :(ale czekam chociaż do II trymestru. Muszę podjechać do mojej fryzjerki i zapytać czy maja w ogóle takie farby z mniejszą ilością chemikaliów.

Okebu lubi tę wiadomość

882f09929f.png

36 lat
    2010 Syn :)
    Endometrioza, AMH 0,90
    3 IUI :(
    Artvimed Kraków
    23.11.2018 start in vitro (długi protokół)
    09.01.2019 punkcja (9 pęcherzyków, 7 komórek, 3 dojrzale, 1 zaplodniona)
    12.01.2019 ❄
    08.04.2019 transfer 3 dniowej ❄ nieudany
    05.2019 start II in vitro (Macierzyństwo Kraków)
    13.06.2019 punkcja (4 pobrane komórki, 3 dojrzałe, 3 zapłodnione)
    18.06.2019 ❄❄❄ 5 dniowe blastki (5.1.1; 5.1.1; 3.2.2)
    08.09.2019 transfer blastki 5.1.1
    Beta:
    8 dpt 110,80
    10 dpt 260,50
    12 dpt 491,40
    15 dpt 1808,00
    25 dpt (6+2) ❤
  • Okebu Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia, na termin mam na Wielkanoc, a Ty?
    Moja fryzjerka nazywa to tonowaniem a używa Matrixa. Nic więcej nie wiem :D

24.07.2019 punkcja
    29.07.2019 ❄
    22.08.2019 ❤
    rw3fp2.png
  • Tyśka_85 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś w przyszłym tygodniu nie zwalnia czasem wizyty do dr Ch pasowałoby mi się dostać wcześniej???

• Tyśka_85 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga wrote:
    O nie! Przykro mi :( jakiś nieszczęśliwy ten dzisiejszy dzień :(

dzięki 😶 najgorsze to jest to czekanie... uda się nie uda.... spóźnia @.... może jednak.... i jednak nie...
    cały czas w stresie

no nic będziemy próbować dalej a jak nie to ivf

• Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny :(...

Ja włosy farbowałam - farba bez amoniaku moja gin powiedziała ze to zupełnie bezpieczne :)

Hercia35, Okebu lubią tę wiadomość

Nasz mały cudzie trwaj...<3
    kce8qut.png

zfxaeq5.png

m3sxs65gqsj9lqp9.png

f2w3rjjglpf39n3v.png
  • Atoata Ekspertka

Wysłany: 8 listopada, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    Nie, nie mamy już nic.
    To była 3 procedura, nawet refundacji leków już mieć nie będziemy.
    Nie wiem co robic...
    Nawet nie wiemy jak zacząć ze sobą rozmawiać.
    😭 Tak strasznie mi przykro ...

Niepłodność idiopatyczna
    Walczę z wąskim endometrium

14.03.2019 punkcja
    16.10.2019 transfer
    9dpt-48
    12dpt-217
    14dpt-711
    12.11.2019 ♥️

w4sqgzu30mhglkq7.png
  • Paulina12345 Przyjaciółka

Wysłany: 8 listopada, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    Wyjście jest... Dr mi cały czas powtarza że u nas to wina tego nasienia. Dwa razy przez cały rok współpracy wspomniał o dawcy.
    Mąż na początku nie chciał słyszeć, po drugiej nieudanej w lipcu coś wspomniał że przemyślał sprawę i jak będzie trzeba to się zgodzi.
    Nie wiem co teraz myśli, bo wczoraj tylko pokazałam mu telefon z wynikiem i milczymy na ten temat.
    No nic, odstawiam leki, wysyłam sms do dr że się nie udało i umawiam się na wizytę, do tego czasu może pogadamy.
    Zanim spróbujecie nasieniem dawcy to może warto zbadać siebie. Na autoimmunologiczne patrzyłaś?

Starania od 2016r
    Przebyte histeroskopie i laparoskopia IUI :-((((
    Endometrioza st. 1
  • Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa 😭

Julowa lubi tę wiadomość

• Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia28 wrote:
    Dziewczyny, ostatnio przeglądam wózki i nie wiem co wybrać. bo fotelik to z bazą ISOFIX. Macie już jakieś swoje typy lub coś sprawdzonego, polecanego?
    Misia ja mam fotelik Maxi Cosi Pebble Plus i go nie polecam ze względu na wkładkę dla niemowlaka. Moja mała nie mieści się już w tej wkładce, ale bez wkładki się zapada i głowa lata na boki. Gdybym miała kupować raz jeszcze, to wybrałabym Avionaut Pixel, bo można wyciągać stopniowo poszczególne wkładki. No sam fotelik jest bardzo lekki, co naprawdę jest dużą zaletą.

Okebu lubi tę wiadomość

• Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atoata kiedy masz wizytę serduszkową?

Atoata lubi tę wiadomość

• Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka Ty już 30 tydzień ❤️
    Co u Ciebie? Jak się czujesz?

Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

• Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okebu wrote:
    Dziewczyny, bylam na wizycie. Małe ma 230g ❤. Dzisiaj dr twierdził że dziewczynka ale ostatnio że chłopiec wiec nadal nic nie wiem.
    Miałam pobieraną cytologię. Wyjątkowo mnie bolało. No i tak jak zawsze mam lekkie czerwone plamienie po pobraniu. Ale oczywiście taki widok powoduje u mnie niepokój. To normalne prawda? I mam się nie przejmować, prawda? Uspokójcie mnie bo zaczynam mieć wyrzuty że zgodziłam się na pobranie.

No i druga sprawa, farbujecie włosy? Bo spotykam się ze skrajnymi opiniami. Jeden dr powie że absolutnie nie wolno, drugi że wolno wszystko a trzeci że wolno ale słabymi środkami i tylko po długości.
    Co do plamienia, to tak jak dziewczyny pisały - może się zdarzyć, bo szyjka jest ukrwiona.
    Odnośnie farbowania, to ja od drugiego trymestru farbowałam włosy zwykłą farbą.
    A tu opinia mamyginekolog ;)
    https://mamaginekolog.pl/piekna-w-ciazy-cz-1-wlosy

Okebu lubi tę wiadomość

• Julowa Autorytet

Wysłany: 9 listopada, 00:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Zanim spróbujecie nasieniem dawcy to może warto zbadać siebie. Na autoimmunologiczne patrzyłaś?

Boje się że to nic nie da a będą to tylko kolejne wydane pieniądze.
    Mąż ma jedną nerke od urodzenia a co za tym idzie cały układ moczowo-pluciowy jest pod to dostosowany. Lewa nerka jest większa ( przejęła funkcje prawej) i krzyzowo prawe jądro mniejsze, lewe też jest mniejsze niż u normalnego faceta. Tu gdzieś może leżeć przyczyna. Dr podejrzewa że to nieprawidłowości rozwoju za życia plodowego, w takim wypadku żadną immunologią tu nic nie wskóramy.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 00:36

09.2018 - Artvimed start
    10.2018 - I IVF krótki protokół - pobranych 8 - zaplodnionych 5 - 0 zarodkow
    12.2018 - II IVF długi protokół - pobranych 26 - 12 zaplodnionych + 5 zamrozonych - 1 zarodek 6 dni 333 ❄️
    01.2019 - ciśnienie 190/90,
    03.2019 - tsh 16, prolaktyna 23 niedoczynność tarczycy, hashimoto
    04.2019 tsh 2.54
    05.2019 tsh 3.06
    06.2019 tsh 1.47
    Mamy zielone światło na transfer ❄️ 😄
    04.07.2019 transfer ❄️
    12.07 8dpt beta <1.2 😞
    07.2019 mąż fertilman plus. Razem d3.
    08.2019 start III ivf długi protokół- pobranych 17- 13 zaplodnionych - 2 zarodki 322
    5 rozmrozonych z poprzedniej stymulacji - 3 zaplodnione-0 zarodkow
    28.10 - transfer 2❄️
    8dpt - 3.3
    10dpt - 1.5 😭😭😭
  • Rudzik1 Autorytet

Wysłany: 9 listopada, 00:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    No właśnie koszta, koszta i jeszcze raz koszta....
    Te 3 próby trochę nas kosztowały, jeszcze zainwestowalismy w mieszkanie pod wynajem...to wszystko wyczyscilo nas doszczętnie z pieniędzy.
    Nawet jak byśmy chcieli podejść 4 raz do ivf to musimy minimum z pół roku odczekać aż trochę odbijemy się finansowo. A jeżeli miało by to być np tak jak piszesz z mtese to nawet z rok.
    Dr wspominał o Wolskim i właśnie mtese ale skoro jego 2 biopsje dały taki wynik jak mieliśmy to jakoś nie chce mi się wierzyć że przy mtese się coś lepszego znajdzie.
    Ciekawa jestem szans przy inseminacji z nasieniem dawcy, czy warto czy szkoda czasu. Czy może odrazu iść w stronę AZ. Bo ivf z dawca to następne koszta.
    Julowa jeśli akceptujesz AZ, to może spróbujcie pójść w tym kierunku? Może dla męża łatwiejsza będzie adopcja zarodka, niż nasienie dawcy? Ale jeśli mężowi bardzo zależy, to zbierzcie kasę i zróbcie mtese.

• Atoata Ekspertka

Wysłany: 9 listopada, 06:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Atoata kiedy masz wizytę serduszkową?
    12. 11. Już niedługo ale ten czas od 16 października ciągnie się strasznie. Nikomu nic nie mówimy bo może być roznie. Kawę w pracy piję jak dawniej żeby nie zwracać uwagi 😏 ale jedna dziennie ponoć nie szkodzi

Rudzik1, Wombat, Marzena lubią tę wiadomość

Niepłodność idiopatyczna
    Walczę z wąskim endometrium

14.03.2019 punkcja
    16.10.2019 transfer
    9dpt-48
    12dpt-217
    14dpt-711
    12.11.2019 ♥️

w4sqgzu30mhglkq7.png
  • Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 9 listopada, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik tak juz 30 tydzień - jak to szybko leci :) chociaż mi sie ciagle dłuży ❤️
    Miło, ze pytasz :) my sobie powoli rośniemy tzn mały juz wazy 1632 wiec nie tak powoli i nie taki mały :)
    Poza tym nie wiem czy wspominałam ale mam cukrzyce ciążowa wiec od ponad miesiąca szaleństwo z dieta i pomiarami cukrów 😳- całe szczęście juz wszystko opanowałam i póki co ładnie sie regulują cukry dieta wiec nie ma potrzeby insuliny z czego sie bardzo ciesze :)
    kompletuje juz wyprawkę co by miec wszystko gotowe w razie gdyby maluchowi sie spieszyło - nie chce zostawić z tym meza samego :) póki co nie zanosi sie na wcześniejszy poród bo szyjka długa. Liczę ze donoszę do 38 tyg a potem niech sie dzieje :) torba do szpitala juz spakowana :)
    Pozdrawiam Was mocno Kochane i trzymam mocno kciuki za wszystkie 😍

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 07:13

Okebu, Marzena, Rudzik1, Wombat, Lulka36 lubią tę wiadomość

Nasz mały cudzie trwaj...<3
    kce8qut.png

zfxaeq5.png

m3sxs65gqsj9lqp9.png

f2w3rjjglpf39n3v.png
  • Okebu Autorytet

Wysłany: 9 listopada, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Misia ja mam fotelik Maxi Cosi Pebble Plus i go nie polecam ze względu na wkładkę dla niemowlaka. Moja mała nie mieści się już w tej wkładce, ale bez wkładki się zapada i głowa lata na boki. Gdybym miała kupować raz jeszcze, to wybrałabym Avionaut Pixel, bo można wyciągać stopniowo poszczególne wkładki. No sam fotelik jest bardzo lekki, co naprawdę jest dużą zaletą.
    Też sobie upatrzyłam Avionauta 😍
    Z bazą tani nie jest ale ta waga. Nie ma porównania z innymi fotelikami.
    Za to dalej nie wiem jaki chcę wózek. Już się skłaniałam do Bebetto ale wszyscy skarżą się na przednie kółka 😱

24.07.2019 punkcja
    29.07.2019 ❄
    22.08.2019 ❤
    rw3fp2.png
  • Paulina12345 Przyjaciółka

Wysłany: 9 listopada, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    Boje się że to nic nie da a będą to tylko kolejne wydane pieniądze.
    Mąż ma jedną nerke od urodzenia a co za tym idzie cały układ moczowo-pluciowy jest pod to dostosowany. Lewa nerka jest większa ( przejęła funkcje prawej) i krzyzowo prawe jądro mniejsze, lewe też jest mniejsze niż u normalnego faceta. Tu gdzieś może leżeć przyczyna. Dr podejrzewa że to nieprawidłowości rozwoju za życia plodowego, w takim wypadku żadną immunologią tu nic nie wskóramy.

To w takim razie dawca Wam zostaje - sama mówiłaś że rozmawialiście o tym i nie powiedział nie. Daj mi czas

Starania od 2016r
    Przebyte histeroskopie i laparoskopia IUI :-((((
    Endometrioza st. 1
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)