X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • SzyprowaSowka Autorytet
    Postów: 279 258

    Wysłany: 21 października 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam dobrych wieści

    Wynik 4 ivf na 4 dzień hodowli to 1 zarodek ... który może dożyje do kutra. Piec innych ,jak zwykle prawie zakończyło żywot w 4 dobie, tzn hmm nie dzielą się, przechodziłam to już 4x I raczej jutro dostanę info. O zakończeniu hodowli,bo od wczoraj nie dzieje się wręcz nic. Obym została choć z 1 blastka ,bo to też nie jest jeszcze jasne....

    Brak mi już sił, kupiłam sobie dziś sukienkę z dzianiny, ale zanim zrzucę oponę z brzucha to pewnie minie z pół roku ,jak ostatnio. Nie wiem,jak Wy,ale ja po stymulacji wyglądam jak baba w 4 MSC ciąży ... :/ Mówię do męża,że może by tak AZ lub AK,ale widzę że on twardo twierdzi,że jak się nie uda to bd jeszcze raz ivf,tylko wiecie co... Ja mam już tego dość. Tego USG 15x w miesiacu, brzucha, pilnowania badań,leków, dni cyklu , zamian w pracy , wizyt, kasa leci jak ścieki do Wisły w Warszawie ....

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 października 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, jest mi bardzo przykro:( Ale z tego co pamiętam oprócz tej blastki (daj Boże) to masz jeszcze zarodek w Artvimedzie? Czyli dwa zarodki.

    Ja na Twoim miejscu miałabym plan B na AZ. 5 pełnych procedur bardzo obciąża organizm. A jednak przy AZ masz tylko transfer.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 października 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaa25 wrote:
    8 dt beta 205.90....o kurde..
    Gratuluję! Aaa scratching scratching:) Beta piękna:)

    anjaa25 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • SzyprowaSowka Autorytet
    Postów: 279 258

    Wysłany: 21 października 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Sowka, jest mi bardzo przykro:( Ale z tego co pamiętam oprócz tej blastki (daj Boże) to masz jeszcze zarodek w Artvimedzie? Czyli dwa zarodki.

    Ja na Twoim miejscu miałabym plan B na AZ. 5 pełnych procedur bardzo obciąża organizm. A jednak przy AZ masz tylko transfer.
    Powiedz to mojemu mężowi :0 nikt nie wie,że to Poli głowa,że czasem mam nerwy o byle gówno, bo bierzesz hormonów b.duzo, bo raz coś na owulację,raz na okres żeby był,za dwa dni żeby go nie było , rozbierasz się kilkanaście razy przed obcymi ludźmi, kłują Cię ... Pytają "a pani się boi?" Tak boje się... Że znów się nie uda.

    Mamy jeszcze zarodek w artvimedzie, nie wiem czy on w ogóle się obudzi po mrozeniu bo jest taki słaby ...

    Gdybym jeszcze wiedziała,że ten obecny jest np 5.1.1 czy 5.1.2 to bym może miała większe nadzieję,a tu .... Równie dobrze jutro mogą mi napisać,że i ten nie złożył się w blastocysty z moruli

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 21 października 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja piekna beta 👌 będzie dziewuszka 😊😅


    Misia28, anjaa25 lubią tę wiadomość

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 21 października 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzyprowaSowka wrote:
    Nie mam dobrych wieści

    Wynik 4 ivf na 4 dzień hodowli to 1 zarodek ... który może dożyje do kutra. Piec innych ,jak zwykle prawie zakończyło żywot w 4 dobie, tzn hmm nie dzielą się, przechodziłam to już 4x I raczej jutro dostanę info. O zakończeniu hodowli,bo od wczoraj nie dzieje się wręcz nic. Obym została choć z 1 blastka ,bo to też nie jest jeszcze jasne....

    Brak mi już sił, kupiłam sobie dziś sukienkę z dzianiny, ale zanim zrzucę oponę z brzucha to pewnie minie z pół roku ,jak ostatnio. Nie wiem,jak Wy,ale ja po stymulacji wyglądam jak baba w 4 MSC ciąży ... :/ Mówię do męża,że może by tak AZ lub AK,ale widzę że on twardo twierdzi,że jak się nie uda to bd jeszcze raz ivf,tylko wiecie co... Ja mam już tego dość. Tego USG 15x w miesiacu, brzucha, pilnowania badań,leków, dni cyklu , zamian w pracy , wizyt, kasa leci jak ścieki do Wisły w Warszawie ....

    Szyprowa sówka przykro mi 😩 czekałam z nadzieją na informacje od Ciebie.
    I tak Cię mega podziwiam, że zdecydowałaś się na tyle procedur. Ja nie wiem czy będę chciała podchodzić do drugiej, jeśli by była taka potrzeba. Bardziej myślę o AZ albo dawcy. Pamiętaj, że nasze zdrowie jest najważniejsze. Mam nadzieję, że Twój mąż też dojrzeje do takiej decyzji, jeśli będziecie tego potrzebować. Czasami nie ma co walczyć z tym co nam los niesie. Tylko szukać jeszcze innych rozwiązań. Tego Wam życzę, żebyście je znaleźli ✊.

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 21 października 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja super wieści 😉 trzymam kciuki za piękne przyrosty ✊😉

    anjaa25 lubi tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 października 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimsi do kogo idziesz na usg?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 21 października 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nimsi do kogo idziesz na usg?

    Znalazłam panią Joanna Korabel. Ma b. dobre opinie, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Tym bardziej to wizyta rozstrzygajaca. Po za tym mam potrzebę wizyty jednak u kobiety😉

    Anuśla, Misia28 lubią tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Znalazłam panią Joanna Korabel. Ma b. dobre opinie, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Tym bardziej to wizyta rozstrzygajaca. Po za tym mam potrzebę wizyty jednak u kobiety😉
    Nimsi miałaś transferowany pięciodniowy zarodek czy trzydniowy?

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 21 października 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a napiszcie mi jak z tą stymulacja z zaszczykami same sobie odmiezalyscie i wstrzykiwaliscie pokazał wam to ktoś z kliniki albo apteki to bedzie mój pierwszy raz z tym wszytskim jutro jade na rozpiske lekow i tak myślę jak to będzie z tymi zaszczyk ami szpital codzinnei na zaszczyk odpada bo. U nas zamknięty przez korone

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny a napiszcie mi jak z tą stymulacja z zaszczykami same sobie odmiezalyscie i wstrzykiwaliscie pokazał wam to ktoś z kliniki albo apteki to bedzie mój pierwszy raz z tym wszytskim jutro jade na rozpiske lekow i tak myślę jak to będzie z tymi zaszczyk ami szpital codzinnei na zaszczyk odpada bo. U nas zamknięty przez korone
    Alicja zastrzyki robisz sobie sama ewentualnie może ci robić mąż,igielki w większości leków są bardzo cienkie i praktycznie nie czujesz wkłucia. Doktor wszystko ci szczegółowo wyjaśni i napisze, są też filmiki w internecie z instrukcją, ja korzystałam przy leku mensinorm. To tylko tak groźnie brzmi, ale spokojnie poradzisz sobie sama na pewno. Powodzenia

    nimsi lubi tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 21 października 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Nimsi miałaś transferowany pięciodniowy zarodek czy trzydniowy?

    5 dniowy...

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 21 października 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny a napiszcie mi jak z tą stymulacja z zaszczykami same sobie odmiezalyscie i wstrzykiwaliscie pokazał wam to ktoś z kliniki albo apteki to bedzie mój pierwszy raz z tym wszytskim jutro jade na rozpiske lekow i tak myślę jak to będzie z tymi zaszczyk ami szpital codzinnei na zaszczyk odpada bo. U nas zamknięty przez korone

    Alicja dasz radę sama 😉 zastrzyki to naprawdę nic takiego. Ja miałam ovaleap który jest w takim penie, malutka igielka, i tylko się przekręca górna część na odpowiednią liczbę. Bardzo proste. A potem doszły zastrzyki do zrobienia, ale wszytsko idealnie opisane w ulotce. Tutaj trochę większa igła ale wszytsko jest do ogarnięcia 😉

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa trzydniowe. Zaciskam bardzo mocno kciuki za dobre wieści.

    nimsi lubi tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 21 października 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjaa piękna beta❤️✊

    SzyprowaSowka cały czas trzymam kciuki ✊ mam nadzieję że będzie zarodek❤️

    anjaa25 lubi tę wiadomość

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 21 października 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Alicja dasz radę sama 😉 zastrzyki to naprawdę nic takiego. Ja miałam ovaleap który jest w takim penie, malutka igielka, i tylko się przekręca górna część na odpowiednią liczbę. Bardzo proste. A potem doszły zastrzyki do zrobienia, ale wszytsko idealnie opisane w ulotce. Tutaj trochę większa igła ale wszytsko jest do ogarnięcia 😉
    Dzięki dziewczyny jesteście kochane dobrze ze Was mam zawsze mogę poradzić 😘😘

  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 21 października 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka oby ten jeden dał radę:) V stymulacja to jest ogromne obciążenie dla organizmu, wydaje mi się że Twój mąż tego nie rozumie, bo tak naprawdę jego udział ogranicza się do oddania nasienia. Nie wiemy czy te dawki leków nie będą miały na nas wpływu w przyszłości. Jeżeli już byście się decydowali to ja bym chyba spróbowala w novum i zrobiła biopsje. Może z materiałem z biopsji będzie lepiej skoro te plemniki takie średnie. I po dłuższej przerwie, żeby Twój organizm odpocząl. Podziwiam Cie, mi psychika siadala po jednym nieudanym transferze!, a miałam mrozaki w zapasie. Dawaj znać jak tam ten jeden walczak, czy dał radę i stał się blastka.

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 21 października 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaa25 wrote:
    8 dt beta 205.90....o kurde..
    Kobieto, rządzisz tą betą!🤗 👍

    anjaa25 lubi tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • FreyJa Ekspertka
    Postów: 201 257

    Wysłany: 21 października 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjaa piekny wynik. Gratulacje 😊🥰

    nimisi trzymam bardzo mocno kciuki za kropka, by na kolejnej wizycie uradowal Cie dźwiękiem serduszka🤗

    Szyprowa Sowka. Za Ciebie równiez trzymam kciuki z calych sil.. Oby wszystko poszlo zgodnie z planem 🙂

    Alicja27, nimsi, anjaa25 lubią tę wiadomość

    Starania od 2014
    09.2017 IUI :(
    Czerwiec 2020 start In Vitro- czynnik męski
    08.09 transfer 3.1.1
    30.05.2021 mój mały cud :) :) :) chłopiec
    Lipiec 2022 powrót po ostatni zarodek 3.2.2
    26.08.2022 - mamy serduszko :)


    2nn3skjodh96bijt.png
‹‹ 1387 1388 1389 1390 1391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ