Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nimsi Autorytet
    Postów: 890 656

    Wysłany: 5 lipca 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Bhcg <0.5

    Przykro mi kochana 😕

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 5 lipca 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola a u Ciebie jak? 🙂

    Pola31 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 5 lipca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula :( nie tak miało być, bardzo mi przykro

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ściskam mocno 😘😔😔😔

  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 5 lipca 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Pola a u Ciebie jak? 🙂
    U mnie zaczyna się się już robić gorąco przed prenatalnymi 😬 mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🙏 ale ogólnie jest dobrze. Siedzimy jeszcze nad morzem i leczymy tarczycę 😄 jutro wracamy i byle do czwartku. A Ty jak tam ? 😊 Jakoś zaraz po mnie masz prenatalne, prawda ? ♥️

  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 5 lipca 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulka36 wrote:
    Paula ściskam mocno 😘😔😔😔
    I ja też ♥️😘

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 6 lipca 2021, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim wam się udało za pierwszym IVF w artvi ? Ja tylko jestem taka kaleka? Zastanawiam się nad zmianą kliniki ale może jest jednak jakaś osóbka ktora podeszła tam do drugiej procedury z pozytywnym skutkiem ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2021, 05:28

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2021, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Wszystkim wam się udało za pierwszym IVF w artvi ? Ja tylko jestem taka kaleka? Zastanawiam się nad zmianą kliniki ale może jest jednak jakaś osóbka ktora podeszła tam do drugiej procedury z pozytywnym skutkiem ?
    Mnie się udało za drugim razem. W pierwszej procedurze nie miałam nawet transferu.

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 6 lipca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    U mnie zaczyna się się już robić gorąco przed prenatalnymi 😬 mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🙏 ale ogólnie jest dobrze. Siedzimy jeszcze nad morzem i leczymy tarczycę 😄 jutro wracamy i byle do czwartku. A Ty jak tam ? 😊 Jakoś zaraz po mnie masz prenatalne, prawda ? ♥️
    Ale super, też bym pojechała nad morze 🥰 ale póki co siedzimy grzecznie w domu. Ja złapałam znowu katar bo u męża wszyscy chorują. Ale na szczęście w porę zareagowałam i już praktycznie spokój. Boje się jak cholera tych prenatalnych.. Mam 12 lipca. Ale poza tym też wszystko ok.

    Paula Kochanie nie myśl tak o sobie, to na pewno nie Twoja wina że tak się stało 😘😓
    Jestem pewna że lekarz źle dobrał leki to raz... Przy takim amh jak Ty masz to powinno być ich mnóstwo. Ja miałam mniejsze a prawie hiperki się nabawilam. W dniu transferu na usg miałam trochę wody w brzuchu... Ale ze czułam się w miarę dobrze to mnie dopuścili..
    Zrób tak jak Ci pod opowiada serce 😘 ja niestety nie mam rezeznania co do klinik.. 🙄 Jedni polecaja jedna, inni druga.. To zależy komu gdzie się udało. A to widzę wielka niewiadoma i los na loterii.
    U mnie koleżanka była w Parens, tam miała 3 procedury, nic nie pomogło.. Poszła do Macierzyństwa tam to samo. Skończyła w naszej klinice i w rezultacie ma 2 zdrowe córeczki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2021, 08:02

    Paula24, Pola31 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Ann85 Autorytet
    Postów: 353 349

    Wysłany: 6 lipca 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Wszystkim wam się udało za pierwszym IVF w artvi ? Ja tylko jestem taka kaleka? Zastanawiam się nad zmianą kliniki ale może jest jednak jakaś osóbka ktora podeszła tam do drugiej procedury z pozytywnym skutkiem ?



    Kochana ja mam za sobą trzy transfery i po każdym nieudanym przechodziło mi przez głowe żeby szukać innego spojrzenia.Jednak mam takie zaufanie do dr Chrostowskiego,że nie wyobrażam sobie pójść do kogoś innego.
    Mam nadzieje.,że jak uda mi się w końcu dostać do Dr S. to podejde ostatni raz do transferu z mrożonych oocytów w tej samej klinice i na tym zakoncze swoja przygode z In Vitro

    Paula24 lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 roku
    PCOS
    Drożność ok
    2 inseminacje-Parens Rzeszów :-(
    Artvimed od 2017
    Kauteryzacja Jajników-październik 2019
    I INVITRO-maj 2020 -3 zarodki ,6 oocytów
    I transfer-beta 0
    II transfer-Puste jajo
    III transfer-cb
    Konsultacja immunolog -wrzesień 2021
    II INVITRO-luty 2022-4 zarodki,20 oocytów
    I transfer-
  • JJ89 Ekspertka
    Postów: 129 242

    Wysłany: 6 lipca 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Wszystkim wam się udało za pierwszym IVF w artvi ? Ja tylko jestem taka kaleka? Zastanawiam się nad zmianą kliniki ale może jest jednak jakaś osóbka ktora podeszła tam do drugiej procedury z pozytywnym skutkiem ?
    Paula24 różnie z tym bywa, mi w 2018 roku udał się za pierwszym razem transfer i w 2019 urodziłam synka 😃a teraz jak wróciłam po rodzeństwo to już 2 transfery nie udane i teraz podchodziłam do 3 punkcji i we wrześniu mam zamiar podejść z zaleceniami Sydora do kolejnego już 4 tego . Też chodziło mi po głowie żeby zmienić klinikę.
    Trzymam kciuki za Ciebie i pozytywne zakończenie

    Paula24 lubi tę wiadomość

    .....................
    2017 początek starań
    OligoAsthenoTeratozoospermia
    Kariotyp : Nosicielstwo translokacji zrównoważonej

    02.2018 wizyta w Artvimed
    O6. 2018 krótki protokół
    18.06.2018-punkcja jajników, przetrwał 1 zarodek
    09.2018 długi protokół
    18.09.2018
    - punkcja jajników, przetrwały 3 zarodki
    Badania PGS - 3 prawidłowe zarodki
    15.11.2018 transfer zarodka 4.1.1 +Embryoglue
    9dt beta hcg 99,23

    10.2020 powrót po rodzeństwo
    15. 11.2020 transfer zarodka 4.2.2 - > 8dpt beta<1,2
    25.02.2021 transfer zarodka 4.1. 1 - > 8dpt beta <1,2

    Szukanie przyczyny
    KIR AA, hlac C1

    10.11.2021 transfer zarodka 5.1.1
    7 dpt beta - 64,18
    9 dpt beta - 176,21

    Poród 15.07.2022

    ❄️❄️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😘

    JJ89 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oddam opakowanie encortonu 5 mg i 20 mg ☺️

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ89 wrote:
    Paula24 różnie z tym bywa, mi w 2018 roku udał się za pierwszym razem transfer i w 2019 urodziłam synka 😃a teraz jak wróciłam po rodzeństwo to już 2 transfery nie udane i teraz podchodziłam do 3 punkcji i we wrześniu mam zamiar podejść z zaleceniami Sydora do kolejnego już 4 tego . Też chodziło mi po głowie żeby zmienić klinikę.
    Trzymam kciuki za Ciebie i pozytywne zakończenie
    Ta histeroskopia diagnostyczna bolesna jest? Jak to wygląda ? Chciałabym odrazu zrobić biopsje endo

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ta histeroskopia diagnostyczna bolesna jest? Jak to wygląda ? Chciałabym odrazu zrobić biopsje endo
    Ja miałam histeroskopie w znieczuleniu ogólnym. Lekarz przez pochwe wprowadzał taka jakby kamerkę i oglądał wnętrze macicy. W razie zrostów, polipów i mięśniaków zostaje pobrany wycinek do badania. W ten sam dzień wyszłam do domu 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2021, 15:35

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 6 lipca 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Ja miałam histeroskopie w znieczuleniu ogólnym. Lekarz przez pochwe wprowadzał taka jakby kamerkę i oglądał wnętrze macicy. W razie zrostów, polipów i mięśniaków zostaje pobrany wycinek do badania. W ten sam dzień wyszłam do domu 🙂
    W artvimedzie?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 6 lipca 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Dzięki dziewczyny 😘
    Paula u mnie poszło za pierwszym razem, ale zanim trafiłam do naszego cudownego dr-a Chrostowskiego przerobiłam kilka miejsc. Sama diagnostyka trwała kilka lat. Aż w końcu stwoerdzialm, że teraz albo nigdy 😁 jeśli np chcesz mimo wszystko spróbować gdzie indziej , nawet opinii to polecam Ci dr-a Krzysztofa Janowca. On przyjmuje w parensie (jak ja tam byłam on jeszcze nie pracował, ale konsultował mnie jeszcze w listopadzie ) i otworzył swoją klinikę w Nowym Sączu, zajmuje się głównie niepłodnością i ma nowe metody diagnostyczne. Ale mimo wszystko myśl pozytywnie! To trudna walka ale warta efektu 😊 3mam Kochana mocno kciuki ♥️

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 6 lipca 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    W artvimedzie?
    Nie, nie 😘 dużo wcześniej. Ale chyba wszędzie tak samo to wygląda.

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 6 lipca 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Nie, nie 😘 dużo wcześniej. Ale chyba wszędzie tak samo to wygląda.
    Tzn ja miałam w szpitalu w lutym histeroskopie ale chciałam zapytać o tą w artvi podobno robi się ja bez znieczulenia i robię przy okazji biopsje czy nie ma zapalenia endo

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Ann85 Autorytet
    Postów: 353 349

    Wysłany: 6 lipca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robiona całkiem niedawno w artvimedzie.Tzn najpierw dr próbował bez znieczulenia ale niestety nie dał rady bo miałam za dużo zrostów.Kolejnwgo dnia już było że znieczuleniem.Przygotowania jak do punkcji ale obudziłam się po pół godzinie i na tym samym fotelu.Potem trochę plamilam i brzuch mnie pobolewal ale nie było źle.W moim przypadku strach ma wielkie oczy

    Starania od 2014 roku
    PCOS
    Drożność ok
    2 inseminacje-Parens Rzeszów :-(
    Artvimed od 2017
    Kauteryzacja Jajników-październik 2019
    I INVITRO-maj 2020 -3 zarodki ,6 oocytów
    I transfer-beta 0
    II transfer-Puste jajo
    III transfer-cb
    Konsultacja immunolog -wrzesień 2021
    II INVITRO-luty 2022-4 zarodki,20 oocytów
    I transfer-
‹‹ 1593 1594 1595 1596 1597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ