Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Staraniowo🙂 Przyjaciółka

Wysłany: 24 września, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam estrofen i na cyklu sztucznym transfer w przyszłym miesiacu

• nnatalkaa_00 Debiutantka

Wysłany: 24 września, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowo🙂 wrote:
    Dziś byłam na usg kontrolnym po symulacji i punkcji cykl raczej bezowulacyjne. Wizyta u Dr Posadzkiej bardzo fajna Pani dr.
    Dr Ch był w klinice i przyjmował pacjentki wiec ciekawe ....

Doktor Ch miał urlop do czwartku włącznie 😉 W piątek miał już być w klinice.

Starania od 3'2017
    4x IUI - jedna cb,
    2'2021 - IVF - 2x 5.2.2, 1x 4.3.3 - 2 x ET 5.2.2 - nieudane
    • HSG - prawy jajowod zwezony
    • Hiperprolaktynemia - Dostinex
    • Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, anty-TPO ok, anty-TG 415 - Letrox 75
    • immunologia - wysoka cytoksycznosc komórek nk (70 przy normie do 26.1), reszta ok.
    On - ok

Wysłany: 24 września, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nnatalkaa_00 wrote:
    Doktor Ch miał urlop do czwartku włącznie 😉 W piątek miał już być w klinice.
    A to może 😙

nnatalkaa_00 lubi tę wiadomość

Wysłany: 24 września, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglada Fet na cyklu sztucznym z estrofenem

• Igelkot Koleżanka

Wysłany: 24 września, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjj wrote:
    Zanim trafiliśmy do dr Ch, to chodziliśmy do dr Pabiana (jest ginekologiem i andrologiem) i on nam nie robić żadnych badań genetycznych. Pewnie wiele zależy od rodzaju problemu z nasieniem.

U mnie całą procedurę razem z pierwszym transferem przeprowadzał dr Ch i też się nie udało. Sam transfer był chyba umiejętnie zrobiony, skoro beta ruszyła🤔. Pocieszam się, że na pewno żaden z lekarzy nie zostałby dopuszczony do transferów, gdyby tego nie umiał ich robić.

My na początku byliśmy w Parens i mąż robił badania i konsultacje u dr Wiatra, potem byliśmy jeszcze u dr Pilcha (pracuje w Artvimedzie). U nas były różne wahania z wynikami, więc pewnie to bylo dodatkowym czynnikiem + wiek.
    Jestem pewna, że wszyscy lekarze wiedzą jak robić zabieg - tak jak piszesz, bądź spokojna :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września, 12:51

👱‍♀️35 l
    - amh 1,6
    - cienkie endometrium
    - czynnik męski (obniżone parametry nasienia: ruch, koncentracja)
    I. 08.2020 IVF Parens <dwa zarodki>
    4BB - ciąża (9tc 💔)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed <jeden zarodek>
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
  • Lulu Marcysia Debiutantka

Wysłany: 24 września, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja leczę się u Doktor Posadzki, macie jakieś doświadczenia ? ja jestem świeżo po punkcji, transfer odroczony za wysoki progesteron i endometrioza do wyciszenia :-( czy są tu dziewczyny z endometriozą zaawansowaną IV st. którym się udało? Ściskam cieplutko.

• Pink! Koleżanka

Wysłany: 24 września, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu Marcysia wrote:
    Hej dziewczyny, ja leczę się u Doktor Posadzki, macie jakieś doświadczenia ? ja jestem świeżo po punkcji, transfer odroczony za wysoki progesteron i endometrioza do wyciszenia :-( czy są tu dziewczyny z endometriozą zaawansowaną IV st. którym się udało? Ściskam cieplutko.

Witaj. Ja mam endometrioze 4 st głęboko naciekajacą, czyli najgorsze z możliwych. Po krótce moja historia. Dwie laparoskopie, które tylko obniżyły amh do 0,7. Dwie inseminacje bez powodzenia. Trzy procedury iv na długich protokołach. W pierwszej procedurze uzyskałam 1 blastocyste i bylam w ciąży, lecz w 11 tyg poroniłam. W drugiej procedurze 1 zarodek, brak ciąży. W trzeciej procedurze dwa zarodki, ciąża z pustym jajem płodowym i przy fet brak ciąży. Po tym wszystkim poddałam się. Ale zrobiłam jescze drożność u swojego lekarza i cud, zaszłam w pierwszym cyklu naturalnie. Więc los jest naprawdę przewrotny.

Igelkot, Lulu Marcysia lubią tę wiadomość

• Lulka36 Autorytet

Wysłany: 24 września, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny około transferowe zostało mi pół opakowania estrofemu i encorton chętnie oddam bo mi już nie potrzebne ☺️

• Kalya Ekspertka

Wysłany: 24 września, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulka36 wrote:
    Dziewczyny około transferowe zostało mi pół opakowania estrofemu i encorton chętnie oddam bo mi już nie potrzebne ☺️
    Chetnie przygarne, ide na priv!

• Kaarola Autorytet

Wysłany: 24 września, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Kalya jak tam? Wracasz po rodzeństwo?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września, 17:48

f2w3ugpjbbjr2ipj.png

PCOS, IO, hiperinsulinemia, NT, RIF
    MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%
    AsthenoTeratozoospermia, fDNA=31%

1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    FET 4.02.2020 ❄5.2.2 :( + encorton
    FET 7.03.2020 ❄5.3.3 :( + atosiban, encorton, embrioglue, AH
    04.2020 histeroskopia OK
    FET 11.07.2020❄❄4.3.3 :( + accofil, intralipid, encorton, AH

2 IVF ICSI + fertil chip 08.2020 11x❄
    FET 29.01.2021❄5.1.1 + accofil, intralipid, encorton🍀 beta 6dpt 38.66; 8dpt 121.5; 10dpt 251.4; 15dpt 1423🍀
    Sanco - czekamy na chłopca 💙
  • Lulka36 Autorytet

Wysłany: 24 września, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Dodałam ☺️

• Kalya Ekspertka

Wysłany: 24 września, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    Kalya jak tam? Wracasz po rodzeństwo?
    Taak, jeszcze nie w tym momencie, ale bardzo intensywnie nad tym mysle. Mamy jeszcze dwa zarodki, mam nadzieje, ze sie uda.
    A Ty jak sie czujesz na ostatniej prostej? W ktorym szpitalu przywitasz synka?

• Kaarola Autorytet

Wysłany: 24 września, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Taak, jeszcze nie w tym momencie, ale bardzo intensywnie nad tym mysle. Mamy jeszcze dwa zarodki, mam nadzieje, ze sie uda.
    A Ty jak sie czujesz na ostatniej prostej? W ktorym szpitalu przywitasz synka?
    A ja no do przeżycia. Czasami ciężko ale co poradzić. Chciałam to mam 😅 na Kopernika planuje rodzic bo tam mam lekarkę. Jak mnie odeślą z kwitkiem to będę miała zapasową torbę do Rydygiera :)

A jak życie z Twoim synkiem? :) ile już ma?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września, 20:11

Kalya lubi tę wiadomość

f2w3ugpjbbjr2ipj.png

MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%

1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    04.2020 histeroskopia OK

FET 29.01.2021❄5.1.1 + accofil, intralipid, encorton🍀 beta 6dpt 38.66; 8dpt 121.5; 10dpt 251.4; 15dpt 1423🍀
  • Kalya Ekspertka

Wysłany: 25 września, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    A ja no do przeżycia. Czasami ciężko ale co poradzić. Chciałam to mam 😅 na Kopernika planuje rodzic bo tam mam lekarkę. Jak mnie odeślą z kwitkiem to będę miała zapasową torbę do Rydygiera :)

Mam nadzieje, ze uda sie w Koperniku 🤞.
    Synek wczoraj skonczyl pol roku. Jest bardzo pogodnym, ciekawym swiata dzieckiem. Na spacery chodzimy juz tylko chuscie, bo jak go klade do wozka, jest awantura- bo przeciez nic nie widzi 😂.
    Jedyne, czego bym sobie zyczyla, to zeby odkleil sie czasem od mojego cyca na rzecz butelki, bo jestem uwiazana, nie moge nigdzie sama wyjsc na dluzej. Ale juz stracilam nadzieje, ze to sie uda 🙈

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września, 09:03

Kaarola lubi tę wiadomość

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 25 września, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:

Też miałam plan na Kopernik i zapasowy szpital Rydygier. Na szczęście się udało w Koperniku, jak ma się tam swojego lekarza to jest łatwiej. Jest tam świetna cdl,Magda Słaby,jakbyś miała problemy z laktacja to pytaj o nią.

Kaarola lubi tę wiadomość

ojxe8ribfhgxs7lm.png

3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."

Wysłany: 27 września, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam mutacje Pai -1 heterozygota oraz
    MTHFR C677T heterozygota czy któraś z Was ma ten sam zestaw i jakie zalecenia od dr Ch

• Kaarola Autorytet

Wysłany: 27 września, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowo🙂 wrote:
    Dziewczyny mam mutacje Pai -1 heterozygota oraz
    MTHFR C677T heterozygota czy któraś z Was ma ten sam zestaw i jakie zalecenia od dr Ch
    Nic nie dostaniesz na to. Jak poprosisz to może heparyne ale bez zniżki.

f2w3ugpjbbjr2ipj.png

1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    04.2020 histeroskopia OK

Wysłany: 27 września, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola wrote:
    Nic nie dostaniesz na to. Jak poprosisz to może heparyne ale bez zniżki.
    Ale dla bezpieczeństwa nic nie daje ??

• Lulu Marcysia Debiutantka

Wysłany: 27 września, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wygląda transfer w ARTVIMED? dają coś na uspokojenie?

• Jjj Koleżanka

Wysłany: 27 września, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu Marcysia wrote:
    Dziewczyny a jak wygląda transfer w ARTVIMED? dają coś na uspokojenie?

Rutynowo nie. Chyba musisz o to zapytać lekarza. Jak o to nigdy nie pytałam ani nie proponowano mi. Jedynie jest robione USG tuż przed transferem, aby sprawdzić czy nie ma skurczów macicy.

‹‹ 1627 1628 1629 1630 1631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego