X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną badania przed staraniem
Odpowiedz

badania przed staraniem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi89 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jakie badania nalezy wykonac jesli kilka miesiecy sie nie udaje?? :( jakie sa podtawowe badania?? Tsh? Progesteron?

  • nastia87 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy standardowych wizytach ginekologicznych - po ponad roku bezskutecznych badań miałam jedynie zlecone: morfologię, prolaktynę, TSH, progesteron i mąż musiał zrobić badanie nasienia. Niewiele mi to dało, bo wszystko oprócz prolaktyny było ok - ale niekumata dr nie zleciła mi prolaktyny z obciążeniem więc nawet nie wiedziałam o guzku przysadki mózgowej. Dopiero na pierwszej wizycie w klinice niepłodności lekarz zlecił szereg badań: FT3, FT4, TSH, Anty TG, Anty TPO, FSH, LH, Estradiol, Testosteron T1, Testosteron wolny T2, Prolaktyna x3, Androstendion, Toxo: IgG i IgM oraz AMH - całkowity koszt badań z pierwszej wizyty - 606 zł w Łodzi rok temu.
    Myślę, że jeśli podejrzewasz u siebie jakieś problemy to warto podpytać lekarza i zobaczyć co zleci akurat pod Ciebie ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ