X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badania USG + Ovitrelle
Odpowiedz

Badania USG + Ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosiulla Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 30 maja 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie mogę odnaleźć takiego postu - więc mimo wszystko może któraś z Was się orientuje w temacie. W sumie nie jestem pewna czy to odpowiednia zakładka na Forum.

    Znalazłam ostatnio Panią Ginekolog która faktycznie się mną zajęła i zaczęła badać.

    1) Poszłam do Doktor, zrobiła mi USG w 9dc. Wyszedł że jest pęcherzyk dominujący 17mm.
    2) Kolejna wizyta w 17dc aby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Psikus, on dalej tam był i miał 27mm. -> Pani Dr zleciła Ovitrelle. Zastrzyk wykonałam tego samego dnia.
    Z rozkojarzenia rzuciłam że na kolejną wizytę umówię się po kolejnej @.

    Teraz jednak zastanawiam się czy warto iść do Dr w 22dc aby sprawdzić czy pęcherzyk na pewno pękł? Czy to trzecie USG jest raczej zbędne i zgłosić się już w nowym cyklu?

    Jakie wskazówki macie odnośnie tego co teraz powinnam zrobić? :)

    3jgx43r8qli4y3zm.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 30 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w klinice nie kazali przychodzić w międzyczasie sprawdzać czy pęcherzyka pękł. Mam się pojawić w następnym cyklu stymuliwanym.
    Gdzieś na necie wyczytałam że to jest prawidłowe postępowanie z zastrzykiem choć niektórzy lekarze chcą sprawdzić czy pęcherzyki pękły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 12:43

    gosiulla lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • gosiulla Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 30 maja 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie moja doktor tez nie kazala a wiadomo.. jak sie poczyta w necie i widzi rozne metody to czlowiek wariuje.
    dzięki :)

    3jgx43r8qli4y3zm.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 30 maja 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zaufaj lekarzowi ale jak ci będzie lepiej to pójdź i sprawdź. Ja w tym cyklu nie sprawdzam.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ