X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie AMH Katowice
Odpowiedz

Badanie AMH Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam nietypowe pytanie gdzie robiliście AMH czy sugerować się labolatoroum przy klinice czy lepiej zrobić poza pytam bo robiłam w różnych i wyniki są diametralnie różne .chodzi mi o okolice Katowic dzięki za wszelkie info 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2023, 00:23

  • monester Autorytet
    Postów: 3831 3466

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko klinika która robi u siebie. Gyncentrum robi bez przewożenia na pewno. Invimed kiedyś przewoził próbkę. z katowickich klinik zostaje ci jeszcze bocian i angelius, zadzwoń zapytać

    Magdzior lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 635 602

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie mogą być różnice jak się okazuje, że próbka czekała na badanie dwa dni? 🫣 Ja mam akurat PCOS więc wynik i tak jest wysoki ale przez przypadek zobaczyłam na wyniku z labu, że przyjęto próbkę 21/11 a przebadano 23/11. Dr powiedział mi na wizycie, że spodziewał się jeszcze wyższego AMH u mnie. Czy to możliwe, że ono się znacznie zmniejszyło bo tak czekało na badanie?

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • monester Autorytet
    Postów: 3831 3466

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Dziewczyny, a jakie mogą być różnice jak się okazuje, że próbka czekała na badanie dwa dni? 🫣 Ja mam akurat PCOS więc wynik i tak jest wysoki ale przez przypadek zobaczyłam na wyniku z labu, że przyjęto próbkę 21/11 a przebadano 23/11. Dr powiedział mi na wizycie, że spodziewał się jeszcze wyższego AMH u mnie. Czy to możliwe, że ono się znacznie zmniejszyło bo tak czekało na badanie?
    Ja miałam 2 x taki.

    preg.png
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 635 602

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, teraz zaczynam się obawiać, że stymulacja może pójść nie tak jeśli rzeczywiście moje AMH jest sporo wyższe niż to na wyniku… Ciekawe czy da się takie coś reklamować, to chyba nie jest normalne by próbka tyle czekała na badanie w dużym mieście (Alab, Wrocław)

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1133 981

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam w 2018 r. W alabie chyba i wyszlo mi 1,7. A w 2023 powtórzyłam w Angeliusie i wynik 2,4 🤭. Moim zdaniem najlepiej w labo ktory robi badanie na miejscu.

  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 635 602

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Robilam w 2018 r. W alabie chyba i wyszlo mi 1,7. A w 2023 powtórzyłam w Angeliusie i wynik 2,4 🤭. Moim zdaniem najlepiej w labo ktory robi badanie na miejscu.

    To rzeczywiście hit, tym bardziej, że 5 lat minęło między jednym badaniem a drugim! 🧐
    Co do mojej sytuacji to boję się hiperstymulacji 🤦🏻‍♀️ Ehhh… spróbuję zadzwonić do tego Alabu i poprosić o jakieś wytłumaczenia.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ