X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie drożności jajowodów - Bydgoszcz
Odpowiedz

Badanie drożności jajowodów - Bydgoszcz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 25 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Staram się o dzidzie już dwa lata. Chodzimy po andrologach, przyczyna jest męska, ale inne rzeczy też trzeba wykluczyć. Jesteśmy w trakcie badań genetycznych.

    Czy może mi ktoś polecić ginekologa na NFZ, który bez problemu zleciłby mi badanie drożności jajowodów w szpitalu?

    Po prostu doję się, że mimo dwóch lat bezskutecznych starań i wielu badań lekarz mi nie da skierowania.

    My zaczęliśmy się diagnozować już po czterech miesiącach.

    Bardzo prosiłabym na jakieś namiary na lekarza, który przyjmuje w szpitalu i nie odmówiłby. Badanie jest niestety za drogie.

    20140607580114.png

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 27 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt mi nie pomoże???

    20140607580114.png

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 28 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Wolski, przyjmuje prywatnie na Mostowej ale na hsg kieruje na nfz bo pracuje tez w szpitalu miejskim. Ja tak wlasnie mialam

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 30 września 2016, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp, ale akurat u niego już byłam i na pierwszej wizycie skierował nas na in vitro. Szukam lekarza, do którego mogę iść na NFZ od razu.

    20140607580114.png

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 30 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miejskim w poradni przyjmuje dr. Bernard, moge polecic bo prowadzilam u niego ciaze, co prawda prywatnie ale mysle ze standarty opieki ma takie same. Sprobuj sie umowic. Co do innych lekarzy to niestety nie mam informacji.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • lola86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Dr Wolski, przyjmuje prywatnie na Mostowej ale na hsg kieruje na nfz bo pracuje tez w szpitalu miejskim. Ja tak wlasnie mialam

    agjot1979 jesteś jeszcze na forum? miałabym do Ciebie pytanie odnośnie HSG.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ