X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie komórki NK - cała Polska
Odpowiedz

Badanie komórki NK - cała Polska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Chciałam zapytać czy można gdzieś w Polsce zrobić badania komórki NK?

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj w laboratorium typu synevo czy alab. Inaczej to badanie nazywa się badanie subpopulacji limfocytów czy profil limfocytarny.

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Hankaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a napiszcie mi proszę czy jakoś trzeba się przygotować do tego badania? Wiem tylko, że trzeba je zrobić w II fazie cyklu. Czy przed badaniem NK robiłyście też morfologię? Gdzieś wyczytałam, że maksymalnie do tygodnia przed badaniem komórek NK trzeba zrobić morfologię, to prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam test DNA, oni mają współpracę z wieloma przychodniami w Polsce. Tam to badanie jest jako Immunofenotyp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hankaa wrote:
    Dziewczyny, a napiszcie mi proszę czy jakoś trzeba się przygotować do tego badania? Wiem tylko, że trzeba je zrobić w II fazie cyklu. Czy przed badaniem NK robiłyście też morfologię? Gdzieś wyczytałam, że maksymalnie do tygodnia przed badaniem komórek NK trzeba zrobić morfologię, to prawda?

    Tak, czasami trzeba dołączyć morfologię, ale jak robiłam w Diagnostyce, to nie wymagali tego

    Hankaa lubi tę wiadomość

  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat dzisiaj robiłam w synevo. Nic nie mówiły panie w laboratorium o morfologii.

    Hankaa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ