X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie niedrożność jajników
Odpowiedz

Badanie niedrożność jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 128 60

    Wysłany: 11 lipca 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy to badanie bardzo was bolało? Jak się czulyscie ? I czy dostaliście zwolnienie ? Czy wszystko dobrze i można zejść z fotela ? Dziś dostałam informację na ten temat i że mam zażyć tabletki przeciwbólowe itp i że jest to trochę inwazyjne badanie i się trochę wystraszyłam..

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1056 503

    Wysłany: 11 lipca 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    Hej dziewczyny, czy to badanie bardzo was bolało? Jak się czulyscie ? I czy dostaliście zwolnienie ? Czy wszystko dobrze i można zejść z fotela ? Dziś dostałam informację na ten temat i że mam zażyć tabletki przeciwbólowe itp i że jest to trochę inwazyjne badanie i się trochę wystraszyłam..

    Drożność jajników? Chyba chodzi o drożność jajowodów? Boli jak mocniejsza miesiączka ale trwa kilka minut, może ok. 10. Po badaniu trzeba chwile poleżeć i można iść do domu. Mnie brzuch bolał do wieczora, następny dzien już ok. Miałam l4 na dwa dni. Ja tez miałam godzinę przed wziąć leki przeciwbólowe.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    04.2022 badania nasienia - brak plemników
    07.2022 pierwsza wizyta w klinice
    11.2022 - biopsja jąder, brak plemników
    12.2022 - decyzja o inseminacji nasieniem dawcy
    2023 - 4 IUI, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    ✨2024, bądź choć trochę łaskawy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ