X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie niedrożność jajników
Odpowiedz

Badanie niedrożność jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 11 lipca 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy to badanie bardzo was bolało? Jak się czulyscie ? I czy dostaliście zwolnienie ? Czy wszystko dobrze i można zejść z fotela ? Dziś dostałam informację na ten temat i że mam zażyć tabletki przeciwbólowe itp i że jest to trochę inwazyjne badanie i się trochę wystraszyłam..

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 894 441

    Wysłany: 11 lipca 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    Hej dziewczyny, czy to badanie bardzo was bolało? Jak się czulyscie ? I czy dostaliście zwolnienie ? Czy wszystko dobrze i można zejść z fotela ? Dziś dostałam informację na ten temat i że mam zażyć tabletki przeciwbólowe itp i że jest to trochę inwazyjne badanie i się trochę wystraszyłam..

    Drożność jajników? Chyba chodzi o drożność jajowodów? Boli jak mocniejsza miesiączka ale trwa kilka minut, może ok. 10. Po badaniu trzeba chwile poleżeć i można iść do domu. Mnie brzuch bolał do wieczora, następny dzien już ok. Miałam l4 na dwa dni. Ja tez miałam godzinę przed wziąć leki przeciwbólowe.

    👩 28 lat, PCOS, niedrożny prawy jajowód
    🧑🏻‍🦱 39 lat, brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    04.2022 badania nasienia - ciężki wynik - brak plemników w nasieniu
    07.2022 pierwsza wizyta w klinice
    11.2022 - biopsja jąder
    12.2022 - decyzja o inseminacji nasieniem dawcy
    03.2023 - badanie drożności jajowodów - prawy niedrożny
    20.05.2023 - 1. IUI nieudana
    2.09.2023 - 2. IUI nieudana 😭
    6.10.2023 - 3. IUI ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6
    Mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany, zarodków brak 😭
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ