X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie Progesteronu Przy Braniu Luteiny
Odpowiedz

Badanie Progesteronu Przy Braniu Luteiny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;)
    tak jak wyżej, czy ma to sens ?

    lv8pusw.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma sens jesli chcesz spr czy suplementacja jest wystarczająca do podniesienia go do odpowiedniego poziomu..Nie nie ma najmniejszego sensu jesli chciałabys spr swoj własny wypracowany progesteron .Wtedy zamiast luteiny warto wziąśc duphaston-syntetyczny progesteron -dydrogesteron bo nie jest wykrywany w badaniu poziomu progesteronu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 20:21

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wlasnie zastanawiam nad jedna rzecza, czy badanie progesteronu po braniu luteiny pokaze czy byla ewentualnie owulacja czy nie? Czy wynik bedzie zawyzony i moze swiadczyc ze niby byla, ale w rzeczywistosci to bedzie zasluga leku?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 23 lipca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pokaże owulacji

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 24 lipca 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog mówi, że jedynym 100% sposobem na to czy owulacja była.... Jest ciąża :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 26 lutego 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:42

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ