X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie zarodków IVF
Odpowiedz

Badanie zarodków IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona30 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniu zarodków,które z was dziewczyny miały badane zarodki?Ile miałyście zdrowych?I czy udało wam się w zajść w upragnioną ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz na myśli PGS lub PGD? Miałam badanie 6 blastocyst z trzech procedur in vitro, ani jedna nie była zdrowa.

  • ona30 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak PGS

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam przy wszystkich 3 podejściach i niestety. Ale ja mam 40 lat. Poza tym żadnych problemów zdrowotnych ani ja ani mąż. Niestety wiek już taki, że jajeczka stare i źle się dzielą.

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea a Wy mieliscie z mezem badanie kariotypow? Wyszlo ok?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Bea a Wy mieliscie z mezem badanie kariotypow? Wyszlo ok?
    Miałam. Oboje z mężem mamy prawidłowe kariotypy.

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Pozwolę się dołączyć do Was. Jesteśmy z mężem po 1 transferze- udany, niestety w 8 tc poroniłam. Dzisiaj byłam w poradni genetycznej bo coś mnie tkneło podczas porządkowania dokumentów a mianowicie kariotyp.

    Na wyniku mam wpisane" kariotyp prawidłowy" a poniżej komentarz" inwersja chromosomu 9". Czy któraś z Was miała może podobny wynik?

    Czy ta mutacja jest wskazaniem do badania zarodków? Moje AMH to 0,87 - czy przy tak niskim AMH zalecają badanie zarodków czy to się mija z celem. Jestem załamana ;(

    Bea77 lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Pozwolę się dołączyć do Was. Jesteśmy z mężem po 1 transferze- udany, niestety w 8 tc poroniłam. Dzisiaj byłam w poradni genetycznej bo coś mnie tkneło podczas porządkowania dokumentów a mianowicie kariotyp.

    Na wyniku mam wpisane" kariotyp prawidłowy" a poniżej komentarz" inwersja chromosomu 9". Czy któraś z Was miała może podobny wynik?

    Czy ta mutacja jest wskazaniem do badania zarodków? Moje AMH to 0,87 - czy przy tak niskim AMH zalecają badanie zarodków czy to się mija z celem. Jestem załamana ;(

    Cześć Mag,

    wygoogluj na www.nasz-bocian-pl, tam jest trochę informacji o tej inwersji:

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=21&t=11823

    Ja znalazłam to, sprawdź powyższy link.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ