X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bardzo wysoki progesteron
Odpowiedz

Bardzo wysoki progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziś po raz pierwszy ujrzałam dwie kreski i już się martwię..
    Otóż dziś mam 12dpo, brałam clo, ovitrelle, miałam 3 pecherzyki dwa po 23mm i jeden 19mm.
    Beta dziś 71, za to progesteron >600ng/mL. Nigdy nie spotkałam się z takimi wartosciami :/
    Rozmawiałam z biologistką w laboratorium, która mi powiedziała że mam burze hormonów po stymulacji..
    Czy któraś z Was spotkała się z takim wynikiem ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli WIELKIE GRATULACJE!!! Niestety nie spotkałam się z takim wynikiem więc Ci nie pomogę,chociaż słyszałam że wysoki progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej. W poniedziałek zrób jeszcze raz betę i proga. Wierzę że będzie dobrze, nie martw się na zapas.

    Evli lubi tę wiadomość

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci Jola :)

    Jola79 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ