Forum Starając się z pomocą medyczną Bardzo wysoki progesteron
Odpowiedz

Bardzo wysoki progesteron

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2018, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziś po raz pierwszy ujrzałam dwie kreski i już się martwię..
    Otóż dziś mam 12dpo, brałam clo, ovitrelle, miałam 3 pecherzyki dwa po 23mm i jeden 19mm.
    Beta dziś 71, za to progesteron >600ng/mL. Nigdy nie spotkałam się z takimi wartosciami :/
    Rozmawiałam z biologistką w laboratorium, która mi powiedziała że mam burze hormonów po stymulacji..
    Czy któraś z Was spotkała się z takim wynikiem ?

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Jola79 Ekspertka

Wysłany: 2 listopada 2018, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli WIELKIE GRATULACJE!!! Niestety nie spotkałam się z takim wynikiem więc Ci nie pomogę,chociaż słyszałam że wysoki progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej. W poniedziałek zrób jeszcze raz betę i proga. Wierzę że będzie dobrze, nie martw się na zapas.

Evli lubi tę wiadomość

Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Evli Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci Jola :)

Jola79 lubi tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego