Forum Starając się z pomocą medyczną Beta hcg 0,9 , 6 dpt
Odpowiedz

Beta hcg 0,9 , 6 dpt

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miss_muszka Nowa

Wysłany: 20 listopada 2020, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę 14.11.2020 miałam transfer 4 dniowego zarodka w fazie moruli, dziś rano zrobiłam betę i wyszła 0,9, myślicie ze to rokuje jakoś czy już pozamiatane ?

• Kla_Mum Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2020, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    miss_muszka wrote:
    W sobotę 14.11.2020 miałam transfer 4 dniowego zarodka w fazie moruli, dziś rano zrobiłam betę i wyszła 0,9, myślicie ze to rokuje jakoś czy już pozamiatane ?

Musisz powtórzyć za 2 dni. Ja miałam też transfer morulki, wprawdzie w 5.dobie. W 7dpt beta wyniosła 22,9, pewnie w 6dpt byłaby nieoznaczalna.

Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻

ckai9jcg3pd62h5m.png

Ona: AMH 1,32, FSH: 5,82, LH: 3,47
    43 lata
    PAI hetero, MTHFR a1298c hetero, dwurożna macica, hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, wygasające PCOS?
    On: wyniki nasienia w miarę ok

1IVF - Bocian Warszawa (11.2018) - krótki protokół, 3 dojrzałe, 1 zarodek 3dn 7AB, beta 0
    2IVF - Bocian Warszawa (03.2019)- krotki protokół, 3 dojrzałe, 2 zarodki 3dn 8A i 6A, beta 0
    3IV - Novum Warszawa (11.2019) - krótki protokół, 3 dojrzałe, 2 zarodki 2dn 4A i 5A, beta 0
    4IVF - Kriobank Białystok (6.2020) - ultradługi protokół, 6 dojrzałych, 2 blastki: 2BB i 3BB, 1cb
    5IVF - Kriobank Białystok (8.2020) - lekka stymulacja lamettą - 2 komórki, 1 morulka 💝:
    7dpt - 21,9; 9 dpt - 100,7; 12 dpt - 392; 16dpt - 3927; 26 dpt - jest ❤️!
    Wyniki Sanco Plus: zdrowy synek 💗
    Walczymy z krwiakiem...🙏
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego