X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Beta hcg 0,9 , 6 dpt
Odpowiedz

Beta hcg 0,9 , 6 dpt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miss_muszka Nowa
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę 14.11.2020 miałam transfer 4 dniowego zarodka w fazie moruli, dziś rano zrobiłam betę i wyszła 0,9, myślicie ze to rokuje jakoś czy już pozamiatane ?

  • Kla_Mum Autorytet
    Postów: 886 1454

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miss_muszka wrote:
    W sobotę 14.11.2020 miałam transfer 4 dniowego zarodka w fazie moruli, dziś rano zrobiłam betę i wyszła 0,9, myślicie ze to rokuje jakoś czy już pozamiatane ?

    Musisz powtórzyć za 2 dni. Ja miałam też transfer morulki, wprawdzie w 5.dobie. W 7dpt beta wyniosła 22,9, pewnie w 6dpt byłaby nieoznaczalna.

    Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻

    Ona: AMH 1,32, FSH: 5,82, LH: 3,47
    43 lata
    PAI hetero, MTHFR a1298c hetero, dwurożna macica, hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, wygasające PCOS?
    On: wyniki nasienia w miarę ok

    5IVF - Kriobank Białystok (8.2020) - lekka stymulacja lamettą - 2 komórki, 1 morulka 💝:
    7dpt - 21,9; 9 dpt - 100,7; 12 dpt - 392; 16dpt - 3927; 26 dpt - jest ❤️!

    82do3e5e1vm21v9s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ