Forum Starając się z pomocą medyczną Ból podbrzusza..
Odpowiedz

Ból podbrzusza..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tydzień przed miesiączką i wczoraj na zakupach dostałam silnego bólu w dole brzucha, dzis boli tylko przy dotykaniu. Dodam, ze czasami miewam torbiele. czekam na wizyte u lekerza ale ciekawa jestem czy któras z Was miała podobny problem. Pozdrawiam Was

Iza
  • fresa31 Znajoma

Wysłany: 12 lutego 2016, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam torbiela boli mnie podbrzusze i plecy i jest mi nie dobrze masakra jakas,a milas usówane operacyjnie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego