X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ból podbrzusza..
Odpowiedz

Ból podbrzusza..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tydzień przed miesiączką i wczoraj na zakupach dostałam silnego bólu w dole brzucha, dzis boli tylko przy dotykaniu. Dodam, ze czasami miewam torbiele. czekam na wizyte u lekerza ale ciekawa jestem czy któras z Was miała podobny problem. Pozdrawiam Was

    Iza
  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam torbiela boli mnie podbrzusze i plecy i jest mi nie dobrze masakra jakas,a milas usówane operacyjnie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ