Forum Starając się z pomocą medyczną brak okresu - duphaston + oesclim
Odpowiedz

brak okresu - duphaston + oesclim

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziewczynazlipca Koleżanka

Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

Może pokrótce opowiem swoją historię.
    Przez odchudzanie straciłam okres, odzyskać mi go pomogła moja pani doktor poprzez oesclim i duphoston. Stwierdzono u mnie hiperprolaktynenię. Łykałam bromergon a teraz łykam noprolac.
    Dodatkowo na rozruszanie jajników mam siofor 500 2xna dobrę.

Ostatni okres miałam 23.04 i od tej pory cisza od tego cyklu miałam zacząć wspomaganie fostimonem.

Okresu brak, miałam tylko "brudzenia". Pobolewa mnie podbrzusze a raczej to takie kłucie w jajniku. Testy negatywne.

Wizytę mam dopiero pod koniec tygodnia, mam nadzieję, że coś się wyjaśni, czy któraś miała podobne doświadczenia?

Szukam wsparcia i otuchy:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ