X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną brak okresu - duphaston + oesclim
Odpowiedz

brak okresu - duphaston + oesclim

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Może pokrótce opowiem swoją historię.
    Przez odchudzanie straciłam okres, odzyskać mi go pomogła moja pani doktor poprzez oesclim i duphoston. Stwierdzono u mnie hiperprolaktynenię. Łykałam bromergon a teraz łykam noprolac.
    Dodatkowo na rozruszanie jajników mam siofor 500 2xna dobrę.

    Ostatni okres miałam 23.04 i od tej pory cisza od tego cyklu miałam zacząć wspomaganie fostimonem.

    Okresu brak, miałam tylko "brudzenia". Pobolewa mnie podbrzusze a raczej to takie kłucie w jajniku. Testy negatywne.

    Wizytę mam dopiero pod koniec tygodnia, mam nadzieję, że coś się wyjaśni, czy któraś miała podobne doświadczenia?

    Szukam wsparcia i otuchy:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ