X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromelina na zrosty
Odpowiedz

Bromelina na zrosty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 1 października 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Podczas wertowania internetu natrafiłam na informację, iż zrosty pooperacyjne można leczyć bromeliną. Czy może któraś z Was także o tym słyszała albo stosowana taką kurację?

    Ja chciałabym pozbyć sie swoich, ale lekarz z uwagi na kiepskie nasienie męża nie chce mnie dopuścić do tego zabiegu. Dopiero jest szansa jak wyniki męża sie poprawią.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 1 października 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto link
    https://portal.abczdrowie.pl/pytania/ciaza-pozamaciczna-po-operacji-zrostow

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 1 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam tylko informacje, ze wspomaga procesy gojenia ran i rozrzedza krew (ananas zawiera te enzymy, dlatego wiele dziewczyn je go po owulacji).
    Na zrosty podobno dzialaja oklady i tampony borowinowe (tampony - w specjalistycznych gabinetach), ale nie powinny ich stosow a c kobiety z endometrioza.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 1 października 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella dzięki za odzew.
    Niestety na mnie borowina nie działa (okłady) a tampony tylko w uzdrowiskach :(

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ