X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon dopochwowo
Odpowiedz

Bromergon dopochwowo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was wybrała tą metodę przy staraniu się o dzidzie? Bralam doustnie ale czulam się tragicznie. Moja ginekolog powiedziala ze nie wie czy nie osłabi to plemników, Dlatego moze którejś z was udało się tak zajśc w ciąze?

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę dopochwowo 1 tabletka 2 razy dziennie, pierwszy cykl już za mną, okres spóźnia mi się 3 dni, testy na razie negatywne. Mój lekarz mówił, że nie wpływa na plemniki i poprawia płodność. Bierzesz z powodu wysokiej prolaktyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 13:15

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.Normę mam 2.7-35 ng/ml a mam 55.08 ng/ml ..
    Mam nadzieję że te tabletki coś pomogą. Dzisiaj dzwoniłam do mojej ginekolog to powiedziała że mogę spróbować dopochwowo a co do osłabienia plemników ona nie umie mi powiedzieć.Ale jak mówisz że nie ma wpływu to mnie pocieszyłaś :-) Do tego mam zacząć brać clostilbegyt . Ale też właśnie czekam na miesiączkę.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też czekam i czekam i mam nadzieje, że się doczekam, no albo zobacze w końcu 2 kreski, ja od samego początku biorę dopochwowo, takie było zalecenie lekarza, a by uniknąć niepotrzebnych skutków ubocznych :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie uprzedzała o skutkach ubocznych..ale nie wiedziałam ,że aż tak. To trzymam kciuki za ciebie żeby pojawiły się 2 kreseczki .:-) u mnie niestety nie ma szans bo miałam cykl bezowulacyjny. Zobaczymy jak clo sobie poradzi :-)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 września 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia a ile bralas na dzien bromka doustnie i ile czasu ? Ja pierwszy tydzien,2 sie kiepsko czulam ale potem organizm sie przyzwyczail

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden dzień jedną tabletkę :-). Wczoraj. Ale to była katastrofa. Noc nie przespana dziś cały dzien w łóżku. Wiem że dwa tyg i jest ok ...ALe nie wiem czy znowu chce przeżywać to co wczoraj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 14:35

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, a powiedz mi jakie masz zalecenie od lekarza, bierzesz bromek do ktoregos dnia cyklu i odstawiasz, czy masz go brac az do krwawienia? Bo mi w ogole wypadlo z glowy, lekarz tez nie powiedzial i nie wiem, czy mialam go odstawic i czekac czy brac dalej. Ginekolog przepisal mi 2 opakowania na dwa cykle, to moj poerwszy cykl i jestem juz w prawie w polowie drugiego opakowania, bo boje sie i nie wiem, czy ostawic i czekac na @, czy brac dalej :p Moze mialam go odstawic i krwawienie mialo przyjsc, a ja nie odstawilam i @ dlatego nie przychodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 14:47

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie nic nie mówiła. Ale ja tak myślę że wybiorę jedno opoakowanie i pójdę zbadać prolaktyne. A powiedz mi Ty bierzesz te tabletki podczas @ czy odstawiasz? Ja wczoraj zaczęłam brac a nie długo @ i chyba bede musiała odstawić na ten czas.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 września 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bromek na krwawienie nie ma wplywu.
    Karolcia moze powinnas brac stopniowo po1/4 potem pol anie od razu cala. Ja tez na poczatku mialam dni krytyczne.no ale jak teraz masz dowcipnie to moze lepiej :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PRL to hormon stresu, jeśli są z nią problemy nie należy odstawiać bromka do czasu pozytywnego testu. PRL łatwo zbić, ale ona równie łatwo wraca do poprzedniego poziomu. Lek trzeba brać ciągle, żeby utrzymać korzystny poziom :-) to lek trzyma wynik w ryzach i jak się odstawi to szybuje w górę z prędkością światła. Sprawdzałam na sobie 3 razy... ;-) w czasie okresu można po prostu zjeść na noc i przespać skutki uboczne.

    Zbadać PRL można w trakcie brania leku, żeby zobaczyć czy dawka jest wystarczająca :-)

    Druga kwestia jest taka, że PRL często dość jest powiązana z podwyższonym tsh. Jeśli tsh się unormuje to PRL spada (często, ale nie zawsze). Warto zbadać tsh i jesli jest powyżej 2,5 włączyć leczenie. Normy dla ogółu społeczeństwa są do 4,2, ale czas starań o dziecko i ciąża to okres szczególny kiedy tsh na wstepie powinno być niższe :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 15:13

    PaulaViktoria, sylwiunia lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 września 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez biore bromka do zajscia w ciaze bez przerwy

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ths mam w normie i inne wyniki również, nie ma cukrzycy, ani innych roblemów. U mnie największą przeszkodą jest prolaktyna, a troche mniejszym pcos.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka ja mam nerwicę i podejrzewam że od tego ta prolaktyna. Piję meliskę dodatkowo może coś poskutkuje:-) TSH też mam w normie i resztę badań też . AMH mam wysokie ale moja ginekolog mowila że dobrze ze niskie nie jest :-)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 września 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia obniża lekko PRL. Tak z ziół :-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 września 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Ja ths mam w normie i inne wyniki również, nie ma cukrzycy, ani innych roblemów. U mnie największą przeszkodą jest prolaktyna, a troche mniejszym pcos.

    Myślę, że odwrotnie. PRL łatwo ogarnąć a PCOS niekoniecznie... :-) oby się udało jak najszybciej :-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Myślę, że odwrotnie. PRL łatwo ogarnąć a PCOS niekoniecznie... :-) oby się udało jak najszybciej :-)

    Taaak, miało byc odwrotnie :D

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 11 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od ponad roku staramy się z mężem o maleństwo ale niestety okazało się, że mam problem z wysoką prolaktyną. Mój wynik to 49,9 ng/ml. Od 2 października biorę Bromergon (1 tabletka na noc). Czuje się po nim dobrze. Mam nadzieję, że to jedyny problem, który mamy. TSH w normie. Bromek mam brać 3 miesiące potem mam wizytę i gina. Jeśli prolaktyna nie spadnie wtedy większa dawka. Mam nadzieję, że w końcu się uda.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ