X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną bromergon - jak długo i kiedy ciąża ?
Odpowiedz

bromergon - jak długo i kiedy ciąża ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Szukałam wątku lecz na próżno. Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was miała problem z prolaktyną, i co za tym idzie, musiała łykać Bromergon? W którym cyklu zaszłyście w ciążę?
    Łykam już drugi cykl. Widzę kiedy płodne i owulacje, lecz jestem ciekawa jak długo jeszcze będę musiała brać to cholerstwo... :( wiem, że u każdej dziewczyny inaczej to przebiega, ale może uda się szybciej :)

    Ściskam i pozdrawiam <3

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Ewel13 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja przez prawie rok brałam Bromergon i bez efektów, ponieważ poziom prolaktyny zmniejszył się tylk odelikatnie więc dostałam Dostinex i po miesiącu starań udało nam się zajść w ciążę :) Na każdego inaczej działa więc możę u ciebie będzie to szybciej niż w moim przypadku :)
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też podłączę.
    Robiłam wyniki w 2dc i wyszła podwyższona prolaktyna.
    TSH 1.29 (0.29-4.20)
    FT 3 2.87 (2.0-4.40)
    FT 4 1.97 (0.93-1.73) ^H
    FSH 10.04 (3.5-12.5 f. pęcherzykowata)
    LH 6.76 (2.4- 12.6 f. pęcherzykowata)
    Estradiol 49.31 (12.5-166 f. pęcherzykowata)
    Prolaktyna 37.47 (4.79-23.30) ^H napisane że konsultacja i do sprawdzenia,
    Testosteron 0.776 (0.06-0.82 kobiety)

    Od początku badam hormony, jest to nasz 4cs. Jedynie odpuściłam 3cs.
    Czy na podstawie moich tabelek, można stwierdzić, że prolaktyna hamuje owulację? Ani nie mam wielkiego skoku progesteronu, ani lh, chociaż byłam na monitoringach i pęcherzyki rosły, szczególnie w 2cs w którym było na końcu krwotoczne ciałko żółte.

    W środę idę na konsultacje do ginekolog i podejrzewam, że da mi coś na zbicie prolaktyny. Zastanawiam się tylko czy ona może być przyczyną słabych owulacji?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c300d038a4a.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ